• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    Kettlebell nebo také girja je tradiční ruská litinová činka vzhledem připomínající dělovou kouli s držadlem. Používá se jako tréninkové nářadí k získání síly, kondice, ke ztrátě tělesného tuku a k posílení všech svalových partií. http://en.wikipedia.org/wiki/Kettlebell http://www.youtube.com/watch?v=Lwme8rkzetg http://www.youtube.com/watch?v=gy5uU7ku-Lo
    rozbalit záhlaví
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TAURUS: diky, jsem z Plzně a nevím, jestli tady někdo něco takového provozuje.. ale zagooglim a uvidím.. :) kdyžtak koupím 16kg a okoukam to z YouTube :-D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SUBTITLES017: Doporučuju začít návštěvou semináře na swing a TGU (železná koule či kb5). Tam se naučíš základ správné techniky a osaháš si váhy (i když na 80 % skončíš u 16 kg) a zvolíš program (simple and sinister či jiný).
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SUBTITLES017: btw ne, nemám takovou tu blbost, co se dává mezi futra dveří (hrazdu), ale klasickou na zeď, se širokým uchopem.. :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ahoj, rád bych pořídil kettlebell, nevím však, jakou váhou začít.. nejsem žádný svalovec, ale úplné ořezávátko také ne (mám doma hrazdu ma shyby, na které pravidelně cvičím, denně třeba 30-40 shybu dam, cca po 10ti az 15ti..dělám i kliky atd..) .. cim byste mi doporučili začít? díky! :)
    VOY
    VOY --- ---
    RODWY: Jen to povrchovy zpracovani mi vic vyhovuje u Spartana, jinak bych to rozhodne nesrovnaval. Moc nemam rad ten drsnej povrch. Spartana bylo treba nutny obrousit, aby mi svar nerozdiral ruce, takze tady rozhodne netvrdim, ze jsou lepsi bells nez RKC a Fever :-)
    RODWY
    RODWY --- ---
    VOY: Na co je Spartan prijemnejsi?Jestli to teda neni intimni.)
    Fever ma skvelej tvar,pomer bell a madla,velikost madla atd..
    Za me lepsi nez RKC..(myslim na cviceni ne koukani!)
    Povrchove jak komu sedne.) Mozoly delaji vsechny bell,hlavne tem kdo necvici nebo spatne:)

    Horsi kvalita povrchove upravy je vec druha,ale to ti techniku ani vykon neovlivni.
    Leda,ze sahnes omylem po 32 misto 28:)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    VOY: vidis, ja v gymu dostal jako první do ruky Fever a od tý doby jedu Fever, nemám žádnej důvod je měnit protože mi v žádný fázi na tý bell nic nevadí, dokud sem nenajel na pressovací dvojku program tak jsem neměl ani jedinej mozol....

    myslím, že to je spíš v hlavě než v těch bell. A dokud nebude cvik na olizování bell tak je mi vcelku i jedno, že reznou :D

    je ale pravda, že za ty prachy domů by to reznout nemuselo, to zas ne že ne :)
    VOY
    VOY --- ---
    Nez jsem Fever dostal do ruky myslel jsem, ze to budou suprovy bells a jeste budou hezky vypada. Pak jsme je do gymu dostali a ja kvuli povrchu vzdycky sahnu radeji po RKC. Krome toho RKC daleko lepe vypadaji i presto, ze jsou starsi, nejsou totiz narezly a otluceny. Po strance materialu je mi snad i ten Spartan prijemnejsi nez Fever. Jinak mi prijde dost komicky, ze v ramci ty vahovy rady tusim 32 a 36 maji dost podobnej odstin cerveny, coz trochu popira smysl barevnyho kodovani jako takovyho ;).
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    STEVIE: Osobně bych Fever už nebral. Jak jsem tu před nějakou dobou psal, od začátku jsem nebyl nijak extra nadšený kvůli povrchu. A dokonce mi jedna začala doma časem rezavět... Já bych volil jinou značku a barevné proužky si udělal sám dle libosti ;-)
    PMPM
    PMPM --- ---
    STEMBUS: Něco Fever, něco RKC - Fever před Vánoci neměli všechny váhy co vím. Otázky případně na KB5 Eshop, já jsem přes výuku, pánové :-)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    PMPM:
    STEVIE:

    to jsem koukal v GYMu že tam jsou nový kousky na prodejn a neni to FEVER - takže RKC nakonec jo? :)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    PMPM: No zatím to vypadá, že si je teda nakonec objednám u Tebe ty RKC, ale furt čekám jestli se něco neobjeví jinde.. chci hezký barevný z KB Fever :)
    PMPM
    PMPM --- ---
    STEVIE: 5. pravidlo Kettlebell Clubu zní: 16, 24 a 32 se nikdy nikdo nezbavuje.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Nezbavuje se nekdo 16 / 24 Kettlebell? :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Shanime do sportovniho centra v Klanovicich trenera na kettlebell. Otevirame v prosinci.
    https://www.facebook.com/FITNESS-KL%C3%81NOVICE-1649830348595740/?fref=ts
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nemáte někdo nepotřebnou 28kg?
    TWARR
    TWARR --- ---
    WOKURKA: Nemám s čím jiným porovnat. Na jednoruc OK.
    WOKURKA
    WOKURKA --- ---
    TWARR: Ahoj, jakou s ním máš zkušenost? Je velký rozdíl mezi tím z Decathlonu a např. SPARTANem? Díky
    STENNY
    STENNY --- ---
    STENNY: Tak odpověď na "starám se o ruce a stejně mi praská kůže" byla "doplnit obrušování mozolů krémem na popraskané paty ". Od té doby je klid a můžu swingovat jak chci. Normální hydratační krémy nefungovaly, ale tohle ano.
    TWARR
    TWARR --- ---
    BARBORA_B: Valí se mi doma osmička z decathlonu. Teda vali, zajištuje mi dveře proti pruvanu :)) Praha
    BARBORA_B
    BARBORA_B --- ---
    Ahoj, po úrazu a rekonvalescenci se vracím ke cvičení a ráda bych zase oprášila kb, doma mám ale nejnižší váhu 16kg, což s ohledem na to, že šlo o páteř, asi zatím nechci pokoušet. Pokud byste se někdo zbavoval mini vah, ideálně 6-8kg, ráda odkoupím. Dík :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam