• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    STENNY: Dík!
    STENNY
    STENNY --- ---
    JAHODOVE_PYRE: Ošetřuju, jinak si je nakonec servu/prasknou mi. Když začnou být výrazné, odrbu je pemzou a ruce promastím krémem, odhadem jednou za dva týdny.
    Když používám magnézium (tj. během programů, kde je hodně swingů), tak spíš jednou týdně a mažu častěji - magnézium vysušuje.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    ještě mě napadla jedna taková "komestická" otázka. řešíte, ošetřujete nějak mozoly na dlaních ?
    Ja v práci, kde si denně xkrát podám ruku, bych asi neměl mít tak dorasovaný ruce jak mám ( ale na druhou stranu, celkem na to zatím seru )
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    PMPM: díky za odpověď. nechtěl jsem to hlavně řešit nějakejma rukavičkama, nebo tejpou na madlu. tohle bude asi trochu elegantnější
    PMPM
    PMPM --- ---
    JAHODOVE_PYRE: u lehkých vah vůbec, u těžších ano.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    Používáte magnesium na KB ?) Při snatchi a vlastně i při swingu mi dost kloužou ruce, protože se hodně potím. I když se otřu, během cviku mi začne klouzat KB z ruky - cvičím teď s 24 kg a třeba u 5. serie snatchování se už cejtim celkem nebezpečně :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NAVARA: protože pak to takhle v poho uděláš i s plnym :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Proč se učit swingy :)

    PMPM
    PMPM --- ---
    Oslava narozenin v KB5 :-)

    Oslava narozenin v KB5: 40 jednoruč swingů s Bestií (48 kg kettlebell)
    https://www.youtube.com/watch?v=hdtuqiFa1MA
    PMPM
    PMPM --- ---
    SM4SH: Tvojí techniku zlepší jen rozbor tvojí techniky - stačí postnout krátké video, 10 snatchů zepředu, 10 ze strany, a během pár sekund budu mít jasno. Problém je "všeobecně známej", ale důvodů může být XY.
    SM4SH
    SM4SH --- ---
    PMPM: asi sme se uplne nepochopili, muj zamer nebyl rozebirat konkretne moji techniku to chapu, ze je lepsi probrat nazivo s trenerem, chtel sem se jen rychlou otazkou zeptat jestli tenhle problem neni nejak vseobecne znamej, cekal sem odpoved stylu: "jo, tyhle partie namahas v tyhle fazi a kdyz se u toho kulatej zada tak s tim muze bejt problem" ;)
    Jinak z myho dosavadniho sledovani vyplyva, ze mi to zatuhlo spis z prochladnuti a ten snatch za to asi nemuze.
    Jeste jen upresnim, ze to nebyla oblast beder ale krizu jakoby nad SI kloubama (proste tesne nad zadkem).
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    MICKEY_MOUSE: Na to bych doporučil zajít si na jeden trénink do nějakýho kettlebel oddílu, když dělají takový celodenní akce - nebo si tam zaplatil třeba měsíc. Jednak máš větší šanci že se naučíš techniku správně a hlavně si osaháš, kolik zvládneš na jakej cvik. Já třeba teď "zase" začal (takže patřím rozhodně k tý slabý části spektra) a na get up mám 16 a na swing 20. Odhaduju, že mi to nějakou dobu vydrží - pak posunu 20 na get up, swing budu dělat jednoruč a když vytrvám:) tak půjdu na tu 24. Ale to jsem já jako někdo, kdo v kondici není a zároveň jsem hodně opatrnej, protože jsem si drobný trable s ramenem uhnal i u takhle malých vah.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Ještě se zeptám - mám dom akettle 12 kg, v S+S píšou, ať si pořídím 16, 24 a 32 kg. Nějaký tip, jaký konkrétní kettle pořídit, když už do toho jdu? Díky.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    NAVARA: Ono to S+S existuje i jako ebook, tak to mě potěšilo, už to mám koupeno do tabletu, tak se těším.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    taky mi tu leží dva kettlebelly a pracuju s nima dost nesystematicky... přihlásil jsem se teda na Ennter the kettlebell seminář... byli jste? doporučujete?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    NAVARA: Já nestíhám chodit pravidelně do gymu, tak jsem tento týden najel právě na S&S. Get-up a swing.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    NAVARA: Hmm, to zní jako zajímavý tip, jdu to omrknout! Děkuju.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MICKEY_MOUSE: co

    Kettlebell - Simple & Sinister – Knihkupectví Neoluxor
    http://neoluxor.cz/popularne-naucna/kettlebell-simple-sinister--240911/

    ?
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Zdravím, mám doma kettlebell na "udržovačku". Čili nejsem žádný posilovnový nadšenec, spíš cykloturista. Zatím s kettlem cvičívám "tak nějak co mě napadne", a rád bych tomu dal nějaký systém. Jednoduchý, nepotřebuji cvičit půl hodiny denně. Spíš udělat sérii několika šikovných cviků, které dohromady nějak kompletně procvičí celé tělo - nohy, břicho, záda, ramena ruce. Dělám to, abych se cítil dobře, udržoval tělo pevné, ne abych se výrazně osvalil. Googlil jsem, ale nic takto zaměřeného jsem nenašel, ani na youtube. Poradíte? Díky.
    PMPM
    PMPM --- ---
    JAHODOVE_PYRE:

    A to je možná i odpověď na otázku, že? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam