• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CNVVoňavý život - parfémy, parfuméři, historie, teorie
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    FIELDMAN: Zkusila bych sehnat vzorek nebo očuchat toho Lanvina. Když se 12 lidí shodne, že je to podobné, může to být ono, ikdyž složení je docela jiné.
    Aquaman Rochas cologne - a fragrance for men 2001
    http://www.fragrantica.com/perfume/Rochas/Aquaman-1425.html
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak jsem koupil asi poslední Aquaman od Rochas... Už nevyrábějí a zatím marně pátrám po náhradě.

    Vyrazil jsem tedy do okolím doporučované parfumerie a vybalil na ně, co si představuji od kolínské: "...svěží základ na neživočišné bázi se svrchními tóny grefruitu a cypřiše, tělem s vůní pelargónií případně máty s spodní tóny s koriandrem, cedrem či šalvějí. Vše ideálně tak aby to mělo trvanlivost alespoň 5 hodin a aby se to dobře kombinovalo s tabákovým kouřem (neb jsem kuřák) " Slečna na mě vyvalila oči, nechala si to zopakovat a pak mi řekla, že vůbec netuší o čem to mluvím...

    Najdu radu zde?
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    CNV: pačuli, kakao, vanilka, jsem vyčetla. Díky, víš kde bych to mohla očichat v kamenném pražském obchodě?
    CNV
    CNV --- ---
    IBERIA: To byla ta čokoládová? Co něco z čokoládové řady od Molinardu, třeba Chocolate Greedy?
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Přestali mi (už dlouho, zásoby docházejí) vyrábět oblíbenou vůni od Yves Rocher - Neonatura (cocon), znáte to někdo a víte čemu dostupnému by se to mohlo podobat?
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Opium pour Homme. Tak hrozně krásná.
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    DARKINA: díky za pomoc
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    1MALALISTICKA: Kup si ho pres net. Zatim se mi nedoneslo, ze by ho chteli v CR uvadet na trh(myslim tim kamenne parfumerie) a pokud nahodou tak jen v "ackovych" prodejnach, ale pochybuju.
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    Nemáte někdo tucha kde a kdy bude k sehnání YSL Opium Black? Blbka jsem si ho nedovezla, když mě zaujal v Asii a tady ještě není a nevím, jestli bude.
    JEDI
    JEDI --- ---
    Máte někdo YSL M7 na prodej?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    pamatuje někdo tohle?

    Harley Davidson - Original - EdT Deodorant - 200 ml
    http://www.parfum-store24.de/...enduefte/harley-davidson/harley-davidson-original-200-ml-edt-deo.php

    už to asi neni k sehnání, nebo je ale draho... mám tady sprej, kterej už má tak 10 let... škoda, výborná vůně...
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    BIGDEMENCE: dá se stále sehnat na ebayi .)
    BIGDEMENCE
    BIGDEMENCE --- ---
    Někdo nějaký návrh, jako adekvátní náhradu Rochas AquaWoman? Leta se už nedá sehnat a já se s tím nemůžu smířit. Tu vůni naprosto zbožňuju. Děkuji.
    MALKE
    MALKE --- ---
    Kdyby tu náhodou bylo jiné osazenstvo... ostatním se omlouvám za spam:
    Z
    náte nějakou opravdu šeříkovou vůni? Používala jsem Yves Rocher, která opravdu voněla jako šeřík, a to, za co ji vyměnili, je smutná parodie.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Mno, ty "lepší" hotely si vytipují nějakého parfémáře (za každou vůní figuruje její autor "nos") zadají mu požadavky po čem by to mělo vonět a on vytvoří vůni - například luxusní švýcarský hotel osloví slavného pana Ericha Zibermanna a ten jim vytvoří vůni peněz. Ale to asi nechceš.
    V nákupních centrech a jiných větších podnicích to řeší podle toho kolik jsou ochotní investovat. Obvykle rozprašují interiérové vůně přes klimatizaci a nebo mají různé automatické rozpršovače. Pak už záleží na ceně - nechat udělat je nejdražší, dají se koupit už hotové za desítky korun, nebo jde cena do stovek a tisíců (Cavalli). Bohužel, přímo kontakt na nějakou osobu dát nemůžu, ale můj osobní názor je, že pokud to nemáš pro nějaké luxusní a extrémně reprezentativní prostory, tak bych rozhodně šla do již vytvořených interiérových vůní, kterých je na trhu přehršel, než abych platila nějakou tetku z horní dolní co sestavuje v JP parfumeriích vůně na míru.
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    Ahoj všichni...dokázal by mi někdo poradit kde se dá sehnat nebo kam se obrátit pokud bych potřeboval vytvořit speciální vůni pro podnik? jestli existuje nějaká taková firma nebo kdo se tím může zabejvat. Jak to třeba řeší v nákupních centrech a větších nočních podnicích:o) budu rád za každou pomoc. díky.
    GGG
    GGG --- ---
    BARUNKA: diky!
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    GGG
    GGG --- ---
    Prodava nekdo v Praze COMME des GARÇONS?
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    ahoj, jdu sem s prosbou o pomoc
    nevite nekdo, kde se da v Praze v kamennym obchode sehnat Estee Lauder - Pure White Linen Light Breeze - je to ta zelena
    maji bilou a ruzovou, ale tuhle ne...a stale se vyrabi - jediny mista, kde ji maji urcite jsou duty free shopy na letistich

    Pure White Linen Light Breeze | Estee Lauder Official Site
    http://www.esteelauder.com/products/610/Product-Catalog/Fragrance/For-Women/Pure-White-Linen-Light-Breeze/index.tmpl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam