• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATJESONCUKR
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Co cukr, ale víte někdo, jaké svinstvo je mouka? :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MATJESON: Myslím, že není problém jednoduchosti/složitosti cukru.
    Složité škroby jsou holt hůře ztravitelné, takže to trvá déle a víc to oragnizmus namáhá.

    Spíš je to IMHO otázka konkrétního cukru. Naše sacharóza - tedy to co se cpe do sladkého počiva, cukrovinek atd. - není nejlepší řešení.
    Naopak fruktóza, nebo samotná glukóza nejsou nic moc špatného.

    A druhá věc je otázka "příměsí". Toho, v čem ten cukr je.
    Číám méně je balastu okolo, tím je to oblíbenější - je to víc čistá energie - ale tím víc nás to uvádí do letagrie.
    Čokoláda je špatná nejen kvůli cukru, ale kvůli kombinaci cukru, tuku a kakaového másla. Kombinace, nejenom samotný cukr.
    Nebo ono sladké pečivo: sacharóza a složité škroby, podpořené tukem, a žádný balast, žádná vláknina. To už si člověk rovnou může dát lžíci sádla (energetická bomba) a pak se divit, že mu to hůř myslí a celkově je unavený.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    [OT]
    STANCEK: Dotaženo do extrému je droga všechno. Vzduch, voda, jídlo :)

    Zkus něco z toho vysadit, a dostaneš takový absťák, že do pár dnů (max týdnů) umřeš... :)
    [/OT]
    MATJESON
    MATJESON --- ---
    A pro lidské tělo je lépe stravitelný složený cukr. Když si to odzkoušíš, tak zjistíš jako já, ale třeba taky ne, že po sladkostech jako jsou různé sušenky, čokolády, no prostě že ten jednoduchý cukr mému tělíčku nedělá dobře. Nikomu to necpu, říkám pouze svůj názor a svoje zkušenosti. Například jsem došla do takového extrému, že po jakékoli sladkosti, i malinké sušence, dostanu epileptický záchvat - a to není zdravé pro mozek, ani pro tělo!!! Taky bych řekla, že při nižším příjmu cukru denně mi to lépe myslí a tolik nezapomínám, ale jak říkám, je to čistě můj názor a moje zkušenost. Díky za příspěvek.
    MATJESON
    MATJESON --- ---
    Nevšimla jsem si přízpěvku, promiň. Je veliký rozdíl mezi jednoduchými cukry a složenými, ale to Tobě vysvětlovat nemusím. Cukr se skrývá totiž skoro všude, takže když si uděláš zeleninu, tak tam taky najdeš cukr.
    STANCEK
    STANCEK --- ---
    No protože bez cukru by sme také nepřežili víš, třeba mozek jede jen na glukózu což je cukr v základní podobě. To je jak řešit že tekutiny jsou droga nebo vzduch
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam