• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    DZODZO: Asi te zklamu, ale stavim kazdych 200-300 km. Nejsem blazen.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DZODZO: s dieselem zastavit muzes, s teslou musis ;)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    JYRKA: a bez zastaveni, lebo tak tam jazdi kazdy kto ma diesel
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Poznámka z Chorvatska: potkal jsem tady docela dost Tesel a to i z Česka. Nevšiml jsem si žádného Enyaqa, ID3 nebo ID4. Zajímavé. Jo a dojel jsem sem Octavií 2.0 TDi :)
    MINER
    MINER --- ---
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    BOBASH: Očividně leda tak fabuluješ a ještě k tomu ne moc dobře.

    BOBASH: "Kde co" mě ale vůbec nezajímá. Tys psal, že tohle jezdit nebude a jezdí to :) Tolik k tvým unbeatable skills v předpovídání automotive budoucnosti.
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    Jen pro zajmavost k tomu vedlejsimu byznysu tesly :)

    Tesla has Powerwall backlog of 80,000 orders worth over $500 million - Electrek
    https://electrek.co/2021/07/14/tesla-powerwall-backlog-80000-orders/amp/
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DAN_F: V prototypu jezdí kde co. A spotřeba v 85 km/h má prd výpovědní hodnotu.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DAN_F: Ne, ale dlouho neměla LED Matrix (a teď taky nemá, jen možná to přijde s updatem), protože vyvinout je stojí hodně peněz a času a očividně neměli na to vyvíjet nový světla, resp. druhý světla, protože non Matrix mít musíš kvůli USA.

    Není to očividně o tom, že by to neuměli, ale proste na to nebyl čas nebo prachy nebo kapacita.

    Faktem zůstává, že Škodovka to ma o na Octavií a Tesla nikde.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    BOBASH: Takže mi chceš tvrdit, že Tesla má off-shelf světla z autobusu / jinýho auta a nemusela si je nechat dělat na zakázku? Nějak nedokážu určit z jakýho, můžeš mi pomoct? Get a grip prosimtě.

    BOBASH: Je mi jedno, co 85 km/h vypovídá, nebo ne. Psal si, že je to vaporware a jestli někdy pojede, tak jedině z kopce, ale teď jsi sám uznal, že jezdí po rovině a dokonce 85 km/h. Na rozsouzení tohohle fakt nepotřebujeme nezávislý test sériového auta :D
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DZODZO: Tak vono v africe toho uz za normalnich podminek nefunguje spousta tak jako ve svycarsku, a ted si tam hrajou na apokalypsu. Co ze ses to pokousel ctenymu publiku sdelit?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PSYCHO: Ta myslenka mi taky prisla, se priznam
    KEB
    KEB --- ---
    PSYCHO: a to jsem nikdy nepochopil, že tohle nějaká automobilka myslela vážně :-D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    BLOWUP: Uvedom si, ze lidi si kupovali i Multiplu.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Co jsem četl, tak jim ty světla teď dělá Samsung skrz Hellu (nebo teprve bude).
    Tesla And Samsung Have Both Signed On With One Another To Work On LED's For Smart Headlamps | Torque News
    https://www.torquenews.com/13417/tesla-and-samsung-have-both-signed-one-another-work-leds-smart-headlamps
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DAN_F: Až uvidím nezávislý test sériového auta, tak se můžeme bavit.

    A spotřeba pri konstantnich 85kmh po rovině fakt o ničem nevypovídá.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DAN_F: Ten důvod je ale úplně stejnej, jen o řád jinde. Vyvinout světlo a postavit na nej linku je prostě drahý a Tesla je miniautomobilka. Proto má Tesla blby světla (nebo měla, možná už je ten update Ok a matrixy to bude umět).
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    BLOWUP:
    The refinery processes 24 000 tons of crude per day and produces 2.7 billion litres of petrol per year.

    Due to riots affecting Sapref's supply routes, the refinery has been closed.

    In parts of KwaZulu-Natal and Gauteng, motorists are now scrambling to find fuel - with long queues outside petrol stations, and limits imposed on how much each customer can buy.


    jak souvisi s provozem aut to, ze sa neda kupit palivo? no, celkom zasadne
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DZODZO: Ja delam chytryho?
    Tyjo, ty mas fakt problem :)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    BLOWUP: tak mozno keby si si precital cely clanok a nie len nadpis, tak by si nerobil chytreho hm?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam