• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    KEB
    KEB --- ---
    BOBASH: právě proto mě Páral baví čím dál víc, ten člověk je už úplně mimo evidentně nasranej na celý svět

    BOBASH: asi ne jak ukazuje příklad :-D
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    ELIJEN: Hele pokyn "hlavně tady nic nefoťte a už vůbec to sakra nedávejte na internet" pochopí i automobilovej závodník :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Tesla CEO Elon Musk just confirmed that the Model S Plaid set the production vehicle record at the Nürburgring in Germany with a time of 7:30.909 at 166.320 km/h (103.35 MPH).

    https://twitter.com/elonmusk/status/1436086743720251394
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    BOBASH: Presne ... podle me meli vyhodit toho, kdo posadil zavodnika pred grafy a poradne ho neproskolil.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KEB: Bože, to je blábol. Už v roce 2025 přijde na trh elektrickej VW (a tím pádem i Škoda a Seat) kolem 20 000 euro. Proto nedává smysl vyvíjet další generaci Scaly, která začíná v Německu na 18 600 eur a má vyšší provozní náklady.

    Za dalších 10 let vývoje už prostě nebude spalovací auto ani náhodou konkurenceschopný.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    JYRKA: A to ještě vyfotil věc, o který mu nejspíš ani nedošlo, že je to problém, protože je to dvacetiletej kluk co rozumí akorát řízení auta, ne tomu, proč je ten graf blbě (jinak by aspoň použil fotku něčeho neškodnýho).
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Kdyz si z aliexpresu objednas Skodovku…

    KEB
    KEB --- ---
    Jde zelené agendě o záchranu planety? Spíš o likvidaci kapitalismu | Týdeník pro ekonomiku, politiku a byznys
    https://www.tydenikhrot.cz/clanek/no-nekup-to-elektromobily-oteplovani-kapitalismus

    A před spaním si milé děti dáme trochu propagandy, dobrou noc...
    KEB
    KEB --- ---
    JYRKA: tak je mi jasný, že bys byl kus dobrýho blba, kdyby ses nechal vyhodit a ještě si naparit flastra za takovouhle pitomost.
    SITH
    SITH --- ---
    Já dneska viděl v autosalonu enyaq founders edition s fakt pěknýma kolama asi za 1,3m a je to naprosto nádherný auto. Mít tyhle prachy tam se těm dieselům úplně směji
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Talentovaný závodník musel skončit ve Škodě Motorsport. Na Instagramu sdílel grafy ukazující očekávaný propad provozního zisku automobilky | Hospodářské noviny (HN.cz)
    https://byznys.hn.cz/c1-66264770-talentovany-zavodnik-musel-skoncit-ve-skoda-motorsport-na-instagramu-sdilel-grafy-ukazujici-ocekavany-propad-provozniho-zisku-automobilky
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    KEB: Skodovka (po pravu) vyhodila tovarniho jezdce rallye, kdyz zverejnil fotku (tusim) Scaly par dni pred premierou.
    Pokuty mam ve smlouve, ale proste me ani nenapadne vytahnout fotak. Je to neco, co se ti zazere pod kuzi za tech 3,5, co tam jsem.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KEB: Vyhazov, smluvní pokuta (já měl v agentuře mimo Škodovku, daleko od čehokoliv opravdu tajnýho, ve smlouvě snad půl mega, hádám, že tady bude vyšší) a předpokládám že nemožnost kdykoliv v budoucnu najít jakýkoliv místo kdekoliv v automotive.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Tohle je spravna dazzle camouflage:
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    ELIJEN: Nevidíš tvar oken, pořádně nevidíš prolisy na boku a jiný menší detaily, který ve výsledku dělají pro celkovej dojem z auta docela hodně.
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    BOBASH: K cemu jsou tyhle polepy dobry? Krom toho, ze to pritahuje pozornost? Celej tvar toho auta je tam stejne videt. Jinak ten Enyaq docela vypada jako Lamborghini Urus :D
    KEB
    KEB --- ---
    JYRKA: jaký by byl postih, kdybys něco takového vynesl ven a prasklo to? By ne docela zajimalo, teda jestli to není tajný :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    JYRKA: Nevim, všechny jsem našel někde na netu, nezkoumal jsem kde :)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    BOBASH: Nejak tak.
    Jinak tu fotku prototypu mas z powerpointove sablony skodovky? :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    No bude to asi jako když zkřížíš tohle:



    se sériovejma prvkama tohohle:



    a vypadá to nějak takhle:



    Si myslim, že víc už se na tom popsat moc nedá :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam