• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KEB: Vyhazov, smluvní pokuta (já měl v agentuře mimo Škodovku, daleko od čehokoliv opravdu tajnýho, ve smlouvě snad půl mega, hádám, že tady bude vyšší) a předpokládám že nemožnost kdykoliv v budoucnu najít jakýkoliv místo kdekoliv v automotive.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Tohle je spravna dazzle camouflage:
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    ELIJEN: Nevidíš tvar oken, pořádně nevidíš prolisy na boku a jiný menší detaily, který ve výsledku dělají pro celkovej dojem z auta docela hodně.
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    BOBASH: K cemu jsou tyhle polepy dobry? Krom toho, ze to pritahuje pozornost? Celej tvar toho auta je tam stejne videt. Jinak ten Enyaq docela vypada jako Lamborghini Urus :D
    KEB
    KEB --- ---
    JYRKA: jaký by byl postih, kdybys něco takového vynesl ven a prasklo to? By ne docela zajimalo, teda jestli to není tajný :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    JYRKA: Nevim, všechny jsem našel někde na netu, nezkoumal jsem kde :)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    BOBASH: Nejak tak.
    Jinak tu fotku prototypu mas z powerpointove sablony skodovky? :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    No bude to asi jako když zkřížíš tohle:



    se sériovejma prvkama tohohle:



    a vypadá to nějak takhle:



    Si myslim, že víc už se na tom popsat moc nedá :)
    KEB
    KEB --- ---
    JYRKA: tak ho aspoň důkladně popiš! :-D
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    Tak dneska jsem ve vývoji omylem vlezl do otevřených dveří a viděl Enyaq Coupé.
    Musím říct, že je to krásné auto a můj nový vlhký sen. Fotku z pochopitelných důvodů nemám :)
    KEB
    KEB --- ---
    Češi letos rekordně registrují LPG vozidla, nových elektromobilů je ale víc
    https://www.hybrid.cz/cesi-letos-rekordne-registruji-lpg-vozidla-novych-elektromobilu-je-ale-vic/

    No a když se k tomu propočítaji i přestavby, tak je těch plynaku pořád víc :-D
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    a jen si tady odložím antipropagandu k elektřině z roku 1890..

    VITEKK
    VITEKK --- ---
    KEB: ten obrazek je dobijecka u nas v praci a koleguv ionic :)
    KEB
    KEB --- ---
    Jak zlomit odpor k elektromobilům? Srovnáním cen dobíjení | Týdeník pro ekonomiku, politiku a byznys
    https://www.tydenikhrot.cz/clanek/jak-zlomit-odpor-k-elektromobilum-srovnanim-cen-dobijeni
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    NJAL: ja se financni regulace nabijeni vubec nebojim. Funguje to uz ted na pumpach (byt v radu max 30 %). Funguje to u hromadne dopravy, kde je povinnost rezervace prepravni kapacity. Je to uplne normalni schema, ktere si casem osvoji i domacnosti.
    NJAL
    NJAL --- ---
    COMODOR_FALKON: Zajimave postrehy jsou i v komentari c.4.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Hezký komentář:
    » Auta na náplavce a elektromobilita » NotebookBlog / Postřehy a zkušenosti ze světa mobilní techniky
    http://notebookblog.cz/nezarazene/auta-na-naplavce-a-elektromobilita/
    KEB
    KEB --- ---
    GOR: no hned ne, až to bude masově rozšířená technologie, až to zaznamená nějaký další technický pokrokr, až se vychytají postupy a přístupy, odmarodi dětské nemoci, tak to podle mě v pohodě bude. Pokud se nepletu, tak třeba v Toyotě tomu věří, asi...

    To že to asi nebude nikdy, protože je to pravděpodobně blbost je věc druhá :-D
    GOR
    GOR --- ---
    KEB: Prosim, koukni se do tabulek na vlastnosti vodiku, propanu a butanu a znovu napis, jak to bude v pohode :-)
    KEB
    KEB --- ---
    DZODZO: no a já ti říkal, že pokud se to rozšíří stejně jako LPG (ne nevěřím tomu), tak to bude v pohodě :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam