• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    NIKDAS: Jako že bych si natáhl prodlužku z hotelu ty imbecile když se tam někdy nedá ani zaparkovat u hotelu?
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    FORTRESS: v srní nemají zásuvky, že?
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Tak ono nemusíš jet naráz. Pro mě stačí jet 300km do Srní, tam být týden a 300km se vracet. S ICE autem fucks given = 0 s EV = problém.
    CUKI
    CUKI --- ---
    DZODZO: Ale ty zas nebudou chtít zastavovat na betonovém humusu, ale zajedou někam do lesa kde se děti vyběhají a nic je nezajede.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    BOBASH: mmm taka ta balena bageta s hnusnou majonezou s benzinky... brrr

    s EV ktore bude mat 1000km dojazd nebude treba zastavovat ani na benzinkach, ovsem nepoznam vela ludi, ktori idu 1000 km na jeden zatah, obzvlast nie fotrikov s deckami na trase do chorvatska na rodinnu dovolenku
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    BLOWUP: Většině lidí očividně ne, ale mě jo :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BOBASH: takze tobe celou tu dobu vlastne chybely „luxusni benzinky“, jo? Haha, tak ten byl dobrej :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    BLOWUP: Tak s něčím jako je Mercedes EQS nebo Lucid (a normální auta do 10 let budou mít takový parametry taky) ti na těch 1 000 km bude stačit právě ta svačinka na sendvič.

    Ale i ten sendvič si radši dám dobrej a ve slušným prostředí. Já nutně nepotřebuju opulenci a pětichodový menu, ale stačí mi, aby to nebylo hnusný. Na benzínce často to pětichodový menu nějak zvládneš, ale aby to nebylo hnusný už moc ne...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BOBASH: Hele, jak kdo. Ja kdyz mam nejakej delsi presun, tak to uplne definitivne posledni co chci je prodluzovat ho nejakym opulentnim jidlem, po kterym se mi navic bude chtit spat. Tankovat s dojezdem kolem 1000km vetsinou ani nemusim, takze zastavim na kratkou pauzu, kafe, vycurat a jedu dal, maximalne nejakej sendvic. "Luxusni nabijecka" je presne takovy nalesteny hovno ktery dela z nouze ctnost.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Jak jezdit s elektromobilem v zimě? Pomohou chytré aplikace, rozumné tempo i chlapské rady – AutoRevue.cz
    https://www.autorevue.cz/jak-jezdit-s-elektromobilem-v-zime-pomohou-chytre-aplikace-rozumne-tempo-i-chlapske-rady
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    BOBASH: To možná když jedeš někam na výlet, jinak moje jízdy se spokojej většinou s doplněním a vypuštěním tekutin a nákupem Redbulla. Světová pandemie navíc moc nepřeje courání po hospodách v cizím prostředí takže se těšim domu na wagyu steak s domácím chlebem, kterej má uhlíkovou stopu dosluhjující ojetiny.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FORTRESS: No i na cestě normálním autem si jednou za pár set kilometrů chceš dát jídlo a kafe – a i takový ty motoresty u německejch dálnic, který maj asi nejblíž k něčemu použitelnýmu, jsou furt hrozný. Tohle vypadá, že by mohlo být akceptovatelný. I když já teda stejně spíš radši sjedu z dálnice do centra velkýho města, tam se píchnu na nabíječku a jdu na jídlo do normální dobrý hospody a ne do unifikovaný krabice.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    BOBASH: Na benzínkách totiž nikdo nepočítal s tím že tam budeš trčet 30 minut a další dobu snad kromě dálnic. Proto je tam taky tak maximálně ekvivalent žabky a hajzl. Nicméně že budeš na nabíječce sedět někde v důstojném prostředí a ne na obrubníku u dálnice čekat až se vesničanovi dobije dacia spring - a bude to připomínat mastercard salónek to kvituju.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FORTRESS: Počkej, za chvíli budou lidi jezdit dlouhý cesty elektromobilama prostě proto, že na nabíječkách se bude dát slušně najíst, což na benzínkách nejde :)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Audi otevírá luxusní nabíječku elektromobilů. Nedaleko od našich hranic | auto.cz
    https://www.auto.cz/audi-otevira-luxusni-nabijecku-elektromobilu-nedaleko-od-nasich-hranic-142058

    Audi bude mít jako vždy náskok.
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    FORTRESS: hodně dobrý. Tak snad kolem 2026-27 udělaj něco co má na délku 4,2 metru a stojí pod 30k americkejch
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    FORTRESS: A cena kolem 50.000 usd bez podpor. To jde.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Elektrický sedan NIO ET5 oficiálně: Ujede až 1000 km, v Evropě chce zatopit Tesle Model 3 – AutoRevue.cz
    https://www.autorevue.cz/elektricky-sedan-nio-et5-oficialne-ujede-az-1000-km-v-evrope-chce-zatopit-tesle-model-3

    Vida, 150kWh baterie, to už by mohlo i někam dojet. Záchrana planety přichází z Číny.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    BLOWUP: Ne, jen by test měli psát jen lidi co to opravdu testovali.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    a pak ze to neumi jazdit samo a pritom sa v tom da aj rodit

    Žena porodila v Tesle jedoucí na Autopilota - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/zena-porodila-v-tesle-jedouci-na-autopilota-40381625
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam