• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FEDAJKIN: Jo. Ale až poté, co se na ně provalil průser, že jejich auta aktivně porušujou předpisy a dokonce si můžeš nastavit režim, kterej implicitně porušuje předpisy.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    BOBASH: "Recall". Prostě provedou OTA aktualizaci.
    KEB
    KEB --- ---
    BOBASH: bohové, jasně že Ford, jdu se stydět do kouta! A takový jsem odborník na auta :-D
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KEB: To není Porsche, ale Ford. Akorát to měly jen americký, představili to v roce 1980 na Thunderbirdu a nějakých Lincolnech.
    KEB
    KEB --- ---
    BOBASH: ok, až potkám Porsche tak se podívám. :-D
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KEB: To víš, supermoderní technologie. Poprvé to začali používat někdy tuším v 80. letech :)
    KEB
    KEB --- ---
    BOBASH:

    https://www.macheclub.com/cdn-cgi/image/format=auto,onerror=redirect,width=1920,height=1920,fit=scale-down/https://www.macheclub.com/attachments/1586294033529-png.1177/

    Hmmm, konečně jsem to pochopil :-D namačkam kombinaci a zmáčknu knoflík. Já co mám už dva roky vybitý klíč a otvírám na staro koukám, jak divoch na civilizaci
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KEB: První fotka jsou otevřený dveře, ty čísílka jsou kódovej zámek, takže to můžeš odemknout bez klíčů.

    Druhá fotka je interiér a ano, má to tak velkej infotainment.
    KEB
    KEB --- ---
    BOBASH: já si dneska asi fakt sedím na vedení, mohl bys mi to prosím vyfotit za světla.

    A napravo je telefon nebo to má tak velikou televizi?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    SITH: Rodina co má prachy. 1,5M je Kodiaq nebo středně velký BMW, to nejsou úplně netypický rodinný auta pro vyšší střední třídu.

    Rodinný auta na elektriku za 900k budou ještě chvíli trvat, tipuju tak 3 roky.

    JYRKA: Mě ten kufr teda přišel docela v pohodě, zvlášť s ohledem na to, že to má dva.
    SITH
    SITH --- ---
    Tak nevím která rodina si koupí auto za 1,4m :) ja furt čekám na nějaký reálně použitelný ele auto pro rodinu tak abych si nemusel koupit oktu za 900k ale elektro auto za 1m se stejným užitím
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    snad uz je to ten, ktory uz nemusia zvolavat kvoli zle prilepenej streche a prednemu sklu :)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    BOBASH: Strasne malej kufr. Bohuzel, pro rodinu nepouzitelny.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KEB: Já to původně fotil kvůli těm číslům, což je keyless vstup do Machu E. Jinak tady snáze pochopitelná fotka.

    Za mě to zatím vypadá na fakt povedený auto. Uvidíme o víkendu v Berlíně :)

    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Mach-E :)
    KEB
    KEB --- ---
    AXTHEB: vidím t volant a kus zpětného zrcátka, asi...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KEB: Mně to přijde jako odraz něčeho v okně tramvaje.
    KEB
    KEB --- ---
    BOBASH: já vůbec netuším na co hledím :-D
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Zatím to vypadá, že tohle by mohl být aktuálně nejsmysluplnější elektromobil na našem trhu...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam