• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hodinky ze Švýcarska, auto ze Švédska/Číny, to se nemůžeš divit, že si navzájem nerozumí.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LAUNCHER: mozna si na nejakej sraz taky budu muset zajet, zatim se mi totiz to auto na hodinkach rozchodit nepodarilo. At delam co delam, furt jen tikaj.

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    KUTAS: On si IMHO predstavuje jak prijel na sraz Volva a co dal. To chapu. Na sraz Octavii jsem tez nejezdil.

    No ale s tema dnesnima mobilama na kolech, co se umi nabijet z panelu na strese domku, to pak je takhle: LAUNCHER.

    Problem Blowup je, ze je to chytrej kluk, ale svoji chytrost si projektuje do vseho i do oblasti kde chytrej moc neni. Kdyby se tady vic ptal a min se snazil chytracit, min by si tu ublizoval. Ale vidim to pozitivne, chvalim Te BLOWUP, protoze se viditelne lepsis :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BLOWUP: Blby je, kdyz lidi mluvi o necem, s cim nemaj zadnou vlastni zkusenost.

    Ja si zajel moc rad a jsem opravdu rad, ze mi lidi na srazu ukazali spoustu tips and tricks. Treba shortcut na home v navigaci, rozchozeni auta na hodinkach atd atd. Nasel bych i sam, ale tohle je proste prijemny a fajn.

    V delsim horizontu se budu potrebovat na nejakem dalsim srazu nachytrit ohledne FVE a nabijeni Tesly...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty jo, když už je řeč o něčem tak subjektivním, jako je estetický vnímání, tak přiznávám, že se mi TMY líbí čím dál víc. Fakt takovej jedničkovej Focus na steroidech. A věřím, že má podobně jako FoFo1 potenciál obstát ve zkoušce časem :)
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    BLOWUP: Lidi delaji spousty divnych veci… LARP, swingers, comic cony, srazy autickaru a kdovi co jeste.

    Imho zbytecne se nad tim nejak pohorsovat.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP: jeste teda… kdyz uz, tak ta tvoje grafika spis moje rozpaky umocnila. V Montreux se kazdej rok kona sraz majitelu Ferarri, coz je sice obdobne absurdni, ale musim uznat ze tam jde aspon o auta kterych existuje nekdy jen par kusu na cely planete a casto je na ne hezkej pohled. Sraz majitelu nejprodavanejsiho a vizualne asi nejnudnejsiho auta je fakt slusnej wtf, clovek mimodek premejsli jak takovej mozek asi funguje v jinejch oblastech zivota. Ale treba mi neco podstatnyho unika, ja pocituju podobny trapny rozpaky treba v souvislosti s lidma ktery travej cas hranim her.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LAUNCHER: my si asi nerozumime. To z ceho je mi trapne je fakt, ze skutecne nekdo muze mit nutkani travit cas svyho zivota na nejakym srazu jenom na zaklade faktu ze vsichni maji seriove vyrabeny auta teze znacky. Na znacce nezalezi, stejnej trapas by bylo treba volvo (a nemusis mi ted linkovat ze takovy srazy ve Svycarsku existujou, tady existujou i lidi ktery maji hackovany decky na nabytku)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BLOWUP: Kdyz ono to neni vtipny, ty jses porad prekvapovanej z toho samyho dokola ☺️

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LAUNCHER: pro tyhle pripady existuje nemeckej vyraz „fremdschämen“.

    Neuveritelny :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BLOWUP:

    10 Jahre Swiss Tesla Owners Club
    https://www.youtube.com/watch?v=3p6ZCmaDDYU
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LAUNCHER: srazy??? Oumaj…
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    LAUNCHER: Tak, je to Hagerty / Camissa, to jsou prostě zábavně zpracovaný videa v podstatě o ničem, TG styl (byť teda zrovna v tomhle byla docela zajímavá vzdělávací vsuvka o tom měřícím systému). Plaid tam není, protože to video proti sobě staví nejrychlejší produkční ICE proti nejrychlejšímu produkčnímu BEV, a Sapphire je v tuhle chvíli holt zrovna rychlejší než Plaid, víc bych za tím nehledal. Co se týče 3), tak to je snad jasný :) Osobně nejsem fanoušek drag racingu, vlastně ani rychlé jízdy a reálná užitná hodnota těchhle vlastností mi přijde nulová, ale vidět takhle vizuálně kam se ta technologie za posledních pár let posunula a jak propastný je třeba ten rozdíl při rozjezdu, je něčím fascinující.
    KURE
    KURE --- ---
    LAUNCHER: funguje to i na postarší paprdy a důchodkyně. True story.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: (My point is ... nevim proc prehlizenou vyhodou EV, pro rodice malych deti, je integrovana horska draha, kterou muzete skoro kdykoliv rozesmat decka na zadnich sedackach. Nebo jestli o tom nikdo nemluvi, protoze to vypada blbe? Nevim.)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DAN_F: 1) Vizualne krasny video.

    Ale promin, muselo to ven 😔

    2) Na druhou stranu asi oba vime, ze na tech namerenych 11.2 sec @ 139 mph pro Demon 170 by stacil i Plaid. (v tom smyslu ze neni treba raritka Lucid, ale staci TMSP ktery je nejen v USA na kazdym srazu v moc kusech)

    3) To moje tichy, relativne levny vozitko deti do skoly, ktery ma fakt kde kdo (TMYP) ma papirove 11.8 s @ 115.6 mph. To je sice pomalejsi, ale je to tam kdykoliv protoze AWD a nepotrebujes etanol, nenicis auto, nebudis celou ulici atd atd atd.

    Jeste jednou se omlouvam za kazeni romantiky a hezkyho videa z bodu 1 😅

    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Šílený :)

    Quickest American Car Ever: Demon 170 vs Lucid Sapphire VHT & Asphalt — Cammisa Ultimate Drag Race
    https://www.youtube.com/watch?v=KE20h6v0fSQ
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NIKDAS: JLR krachuje? Moc to nesleduju, ale neměli rekordní minulý kvartál a před tím rekordní ten předešlý?
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    NIKDAS: Platila pojišťovna, která starou baterii nechá repasovat a prodá za takovou cenu, že se to vyplatí udelat takhle?
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    NIKDAS: samozřejmě neručím za pravost, ale co jsem tam četl, tak nikdo pravost nezpochybňoval (a to jsou všechno lidi vlastnící jaguar BEV.).
    A docela mě udivila ta levná práce, jen 600 liber, to se u JLR platí jen za pozdrav :D

    *Nechápu proč do toho šel, když za 27k liber koupí novější model toho stejnyho auta a ještě v záruce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam