• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    LALINA
    LALINA --- ---
    :-)))))))))))))))))))))))))))) jojo, bingo:-]]]]]

    ale zatim me vazne zadost i o necem tak b analnim jako je smazak, tak nevim, esi by mi nyx Seteca povolil:-]]]]]]
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA: Založ si klub "Všechno, co jste chtěli vědět o Setecovi, a báli jste se zeptat" a přestaň prudit.
    :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    nojo..tady se proste neresi nic..od toho tenhleten klub neni:-)))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA: Jenže.
    Přestože tu poměrně blízce a osobně znám různé lidi a jejich různé kladné i stinné stránky, nevyužívám to v debatě.
    Jdu po podstatě jejich sdělení (nebo se o to snažím). Protože ostatní (třeba ne všechny, ale některé jistě) vůbec nezajímá, co všechno o někom tady víš - pokud právě to není předmětem diskuse.

    Představ si, že by lidi, kteří znají mnohá Tvoje zaškobrtnutí, o kterých normálně nemluvíš, zasahovali do debaty a poukazovali na ně před ostatními, kteří Tě vůbec neznají.
    Zmanipulovalo by to jejich teprve vznikající obraz o Tobě (lidé mají právo přijít sami na to, jaký kdo je) - a především, strhlo by to diskusi někam, kam vůbec mířit neměla.

    Tady se neřeší, jaký člověk je SETEC. Tady se neřeší, jaký člověk jsi Ty.
    Ono to totiž nakonec vyplyne z toho, jak tu mluvíte, aniž by se to muselo zvlášť vypíchnout.
    Navíc, lidé, kteří mají spolu nevyřízené účty, nejsou sobě nestrannými soudci.
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHEEN: znas to, vyslovene slovo ani parem volu zpatky nevezmes:-)

    Nat: ale kdyz to slovo (tedy predpokladama, ze jde o to jedno jedine "vulgarni" slovo:-) je tak krasne ceske a jadrne, ..svym zpusobem hezke... (-8-]

    krome toho: zkus se oprostit od predstavy, ze tu resim nejake nase účty. Proste jsem reagovala na to, jak tu Set slinta cinta cosi o chlapske jesitnosti, pratelstvi, manipulaci a pod... zrovna ON.

    Takze to lze brat i jako prispevek k diskusi a la: " Setecu, maslipak dojem, ze jsi opravnen a způůsobilý hodnotiti prispevky ostatnich a urcovati, co kdo ma udelati a zda se omluviti nebo ne a zda s tebou ma i nadale dokola resiti vycerpane tema, ke kteremu uz nikdo krome Gretky jaksi nema co dodati ?
    Zvlaste pak ve svetle tomto, ze sam maje nemalo outezku masla na hlave sve, lepe mlceti sluselo by tobe?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SHEEN: To je právě chytrá vlastnost Nyxu, na kterou jsem narazila :)
    TYCHO
    TYCHO --- ---
    GRETKA: To je v pořádku. Nechtěl jsem aby jsi si myslela, že je potřeba omluva. To si neberu osobně. Já dělám také chyby a horší. Děkuji.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    NATASHA: Tomu rikam kuriozita, prispevek ve vyctu smazan, ale v tve odpovedi zachovan. :-)))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA: Tvůj příspěvek mažu.
    Opětovně žádám, abys svoje účty s ID SETEC neřešila tady.
    Vulgarismy sem nepatří.
    SETEC
    SETEC --- ---
    GRETKA: Tedy jsi krestan? :) S tou omluvou to vim, jen jsem rypnul ;)
    SETEC
    SETEC --- ---
    GRETKA: Neomlouvej se, mekky - tvrdy, to je jen chlapska jesitnost :))
    SETEC
    SETEC --- ---
    GRETKA: Jako ze vnimam neci manipulaci a jsem si toho vedom, protoze kdybych si toho byl nevedom tak bych ji taky vnimal? :)

    Zajimalo by me, kdyz pises, ze to s tim premyslenim delas podle toho, jak se rozhodnes, tak co je pro Tebe onim "jak" pri tvem rozhodovani? :)

    A co vidis jako smysl zivota? ;))
    LALINA
    LALINA --- ---
    TYCHO: drz se i cestiny:-)) "videl" se tentokrat opravdu pise s mekkym:-))

    ostatne dam krk na to, ze se puvodne nejmenoval ani tak ani tak, ale nejak jako Antonio Brangelocci:-]]]]
    TYCHO
    TYCHO --- ---
    GRETKA: Na okraj: Tycho de Brahe má na náhrobku napsané y atoho se držím. To ale není to co mě na náhrobcích slavných překvapilo nejvíce. Vyběl jsem hrob chlapa co mu jsme zvyklí říkat Michelangelo a on se ve skutečnosti jmenoval Michael Angelo. Tedy on to byl anděl ten Michael, jeho sochy tedy na vliv vyšší moci vypadají. Pokud se ptáš co to má společného s manipulací, tak já jsem již na začátku psal, že to je jen na okraj. Jen že se nejraději držím originálu. Jako s tím sice krátkým, ale vždy Y.
    LALINA
    LALINA --- ---
    mas napsat treba mazalisti:-)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    GRETKA: Pan Tycho by se v hrobě obracel, pokud bys ho psala s měkkým ;-)
    SETEC
    SETEC --- ---
    GRETKA: GRETKA: Tenhle tvuj prispevek si imho zaslouzi na nastenku :)

    Manipulaci muzeme samozrejme vitat s nadsenim. Pak je videt, ze nam nevadi a ani neublizi, spis si z ni clovek udela jeste srandu a dokaze ji elegantne vyuzit nebo vratit.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Já vždycky říkám přítelkyni, nemáš už ten batoh moc těžký???
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    SETEC: Ty tu taky hutoríš, jako bába na trhu a necháváš se strhnout :-)
    SETEC
    SETEC --- ---
    JOGIN: Ha haaa ten tvuj smysl pro humor :)))) to si Getka nezaslouzi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam