• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    Čím jsou pro vás sny?
    Sny jsou pro mě dobrodružstvím, mám snů hodně a často. Vím, že se sny často podobají tomu, na co myslím před usnutím a pokud mám za sebou velké emocionální hnutí o to více jsou sny živé.

    Přikládáte jim význam?
    Význam jim přikládám jen v případě toho, že je sen "jiný". Je to naprosto odlišný typ snu a vím, že se vyplní.

    Potlačujete je? A když - děláte to vědomě? A proč?
    Sny nepotlačuji, vítám je, mám je ráda.

    Zapisujete si sny, jsou pro vás inspirací?
    Buď mají svůj význam a pak si je pamatuju, nebo je jpřirozeně zapomenu.

    Znáte teorie snu, výzkumy spánkových fází?
    Něco o tom vím, jaké jsou fáze snu, ve které fázi se sny zdají. Jaký je vliv na člověka podle toho, ve které fázi snu se probudí. I to, jak vypadá spánek, když by se vzaly prášky na spaní.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    NATASHA: Jo, ale být se mnou je mi milé. Nemám se sebou žádné konflikty
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Na druhé straně, sebe samé máme na doživotí, že...
    :-)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    SETEC: Vidíš a já to vydržel 13 let :-)
    SETEC
    SETEC --- ---
    JOGIN: To by me nebavilo kazdy den koukat na stejneho hrocha :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: ke snum se stavim kladne:-) kde bych bez nich byla?
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Myslím si, že sny jsou projevem propojení vědomí s podvědomím s následným projevem v mysli. Vždycky se snažím tam najít nějakou příčinu, proč k tomu snu došlo. Kdysi se mi opakoval asi 10 let stále stejný sen, který skončil až tehdy, když jsem se rozvedl.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ale co ty sny jako takové?
    V podstatě mi nešlo o výrobu vašeho osobního snáře, spíš jsem chtěla zjistit, jak se stavíte ke snění a výkladu snů a těmto věcem obecně.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    No, ale do rajónu bych mu s mrkví nelezl ;-)
    SETEC
    SETEC --- ---
    NATASHA: taky to byla jeho kvetinka :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    JOGIN: V tom případě jsi normální sváteční vegetarián, zatímco hroch je zásadový :)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Já taky a přitom někdy nepohrdnu flákem steaku ;-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Hroch je býložravec :)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Taky se dívím tomu hrochovi... ;-)
    SETEC
    SETEC --- ---
    JOGIN: Nevkusne :)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Naposledy si pamatuji, jak chtěl hroch sežrat mou exmanželku a já se na to díval s neutrálním pocitem. Takže zřejmě ukončena jedna etapa ;-)
    SETEC
    SETEC --- ---
    ME se sny z daji v momente nejakeho silneho stresu, nebo kdyz nejsem ja sam nejak vnitrne v pohode nebo prozivan njaky obzvlast silny emocionalni zazitek, nikdy se sny nezabyvam, protoze podle me i kdyz maji nejake logicke zakonitosti tak presto jsou to jen urcite moje predstavy, jen jsou pro me signalem ze jsem nejak "rozruseny".
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    NATASHA: Chces to poseptat do ouska? :-) Ale pozor, aby pak ten muj sen nebyl nakazlivej. :-D
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SHEEN: No, to by mě zajímalo, kterého z nich myslíš. Mně jich tu chybí víc, ale však oni se zase objeví :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    GRETKA: Nedávno byly sny jako téma v Dobrém ránu na ČT1. Zdálo se mi, že je to zajímavé téma, kterému jsme se tady už nějakou dobu nevěnovali.
    Není to ani moc osobní věc :)

    Já se průběžně svými sny zabývám jako inspirací, případně si je tak instantně pro sebe vykládám. Opravdu jsou dobrým barometrem mé kondice, zvlášť té duševní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam