• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    CAMAEL: Ano. Například. Ale ať se to může zdát legrační, mě vždycky pomůže myšlenka na smrt, nebo si přečtu nějaký duchovní článek, jako třeba včera jeden o očistě střev :-) A pak to člověk hned vnímá pozitivněji. Dneska mi hodinu a půl sekali šestku. To je očista od trápení.
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    JOGIN: Například zlehčování?? :-)

    Když si vzpomenu na svoji nejčerstvější bolístku, tak mi pomohlo přijetí toho faktu, že to je zkrátka jinak, než jsem si myslela.
    Tím nechci ani náhodou tvrdit, že to bylo snadné... (bulela jsem skoro tři dny, než se něco ve mně zlomilo a vzdalo to)

    NATASHA: A někdy ten čas nepomáhá a nepomáhá a nechá to na tobě a nehne ani prstem.. ))))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Nejúspěšnějším lékem na všechny kopance osudu je bohužel asi čas.
    Mně se ještě velice osvědčilo zahltit se různými aktivitami - v tom akutním stádiu, kdy člověk na to ono osobní neštěstí nechce ještě ani myslet, natož to pitvat nebo řešit.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    CAMAEL: To je uzavřená kapitola. Teď mám jiné čerstvější bolístko, tak vzpomínám na všechny berličky, co jsem se kdysi naučil.
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    JOGIN: To mi je líto, ono to vždycky jen tak vypadá směšně pro jiné... ten smutek v tom samozřejmě je cítit taky. Nechtěla jsem se tě dotknout, doufám, že to tak nebereš....

    SETEC: To je totiž klasické otočení toho, jak se to běžně vnímá. Naprosto dokonale vyvedený vtip! Takhle se vtipy tvoří!!!
    SETEC
    SETEC --- ---
    CAMAEL: Teda ty se smejes cizimu nestesti ...
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    CAMAEL: No, včerejší den byl opravdu černý humor tvořitele...
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    JOGIN: Tvoje reakce mě fakt rozeamála... černý humor??? ;-)
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    Čím jsou pro vás sny?
    Sny jsou pro mě dobrodružstvím, mám snů hodně a často. Vím, že se sny často podobají tomu, na co myslím před usnutím a pokud mám za sebou velké emocionální hnutí o to více jsou sny živé.

    Přikládáte jim význam?
    Význam jim přikládám jen v případě toho, že je sen "jiný". Je to naprosto odlišný typ snu a vím, že se vyplní.

    Potlačujete je? A když - děláte to vědomě? A proč?
    Sny nepotlačuji, vítám je, mám je ráda.

    Zapisujete si sny, jsou pro vás inspirací?
    Buď mají svůj význam a pak si je pamatuju, nebo je jpřirozeně zapomenu.

    Znáte teorie snu, výzkumy spánkových fází?
    Něco o tom vím, jaké jsou fáze snu, ve které fázi se sny zdají. Jaký je vliv na člověka podle toho, ve které fázi snu se probudí. I to, jak vypadá spánek, když by se vzaly prášky na spaní.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    NATASHA: Jo, ale být se mnou je mi milé. Nemám se sebou žádné konflikty
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Na druhé straně, sebe samé máme na doživotí, že...
    :-)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    SETEC: Vidíš a já to vydržel 13 let :-)
    SETEC
    SETEC --- ---
    JOGIN: To by me nebavilo kazdy den koukat na stejneho hrocha :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: ke snum se stavim kladne:-) kde bych bez nich byla?
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Myslím si, že sny jsou projevem propojení vědomí s podvědomím s následným projevem v mysli. Vždycky se snažím tam najít nějakou příčinu, proč k tomu snu došlo. Kdysi se mi opakoval asi 10 let stále stejný sen, který skončil až tehdy, když jsem se rozvedl.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ale co ty sny jako takové?
    V podstatě mi nešlo o výrobu vašeho osobního snáře, spíš jsem chtěla zjistit, jak se stavíte ke snění a výkladu snů a těmto věcem obecně.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    No, ale do rajónu bych mu s mrkví nelezl ;-)
    SETEC
    SETEC --- ---
    NATASHA: taky to byla jeho kvetinka :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    JOGIN: V tom případě jsi normální sváteční vegetarián, zatímco hroch je zásadový :)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Já taky a přitom někdy nepohrdnu flákem steaku ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam