• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    ...že se nadře, se tím myslí.

    Každopádně si díky tomu vyhledám onoho původního Čapka.
    SETEC
    SETEC --- ---
    Co je to hmozdis? Jako ze si dela zle? :))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ty se s tím ale hmoždíš :)
    SNOP
    SNOP --- ---
    Hrozna.
    Tak jsem si cetl i dalsi clanky toho autora, a zda se mi, ze je to uplne normalni internetovy frustrat, jako jsou lide na d-fens a podobnych mistech.
    Automaticke nelibeni se zmenilo se v kvalifikovane nelibeni se.... abys nerekla :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Tak to je ouplná tragedie.
    SNOP
    SNOP --- ---
    Dost to cely text poskozuje :-(
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: On ten článek ovšem nepsal, pouze jej nalinkoval. Vztahuje se automatické nelíbení i na tento případ?
    SNOP
    SNOP --- ---
    Clanek hezky, ale:
    a) cetl jsem na toto tema tolik vice ci mene vtipnych a sviznych clanku, ze mi to uz pripada jako honeni prereflektovaneho ega.
    b) ma pravdu lukasko ve svych komentarich, ze je to celkove vetsi problem, nez si Wittgenstein uvedomuje, a kupodivu prave kvuliva te prereflektovanosti.
    c) Wittgensteina nemam rad, nebo alespon matne si vybavuji, ze jsem se nekdy z nejakych duvodu rozhodl, ze ho nemam rad, takze se mi ten clanek nelibi :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Díky Wittgensteinovi se s vámi mohu podělit o tento výtečný, velmi svižný článek na téma polemika :)
    http://maly.blog.sme.sk/c/72255/Trvale-udrzitelna-krava-II.html
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Pěkné vkročení do Nového roku, vám všem.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    ...klidné, hlavně klidné.

    Ó, jak je krásné hlodání v nových knihách za uklidňujícího vrnění/funění domácí zvěře a vůně františků.
    SNOP
    SNOP --- ---
    Krasne svatky preji...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ještěže nemám žádnou sněhovou kouli a můj život je tak veskrze strhující.
    SNOP
    SNOP --- ---
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    :--)
    SNOP
    SNOP --- ---

    Pro neanglicke zleva shora:
    "V nasem nabozenstvi se modlime k vsemocnemu jezkovi!"
    "Verime, ze vse je rizeno malym muzickem v polobotkach a sombreru!"
    "Buh stvoril svet za sedm dni!"
    - Uboha konkurence byla hlavnim duvodem, proc se krestanstvi tak rychle uchytilo.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Hmm. Vnímat všechno v souvislostech je někdy komplikace: okamžitě jsem si vybavila to důlní neštěstí v Polsku.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Co zůstane pod pokličkou a neodpšoukává průběžně, tak pak jednou exploduje. Denis Papin
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SETEC: (Opožděná reakce) Co se týče onoho komunikování problému, ano, mám to také tak. Ovšem toto podstupuji s lidmi nejbližšími mému srdci a nevidím jediný důvod, proč bych se tím měl do hloubky zaobírat veřejně v tomto či kterémkoli jiném klubu. Notabene s někým, kdo je s lecčím hotový dříve, než o tom ví byť jen pouhý zlomek. Nemluvě o tom, že už jsem to (minimálně z velké části, pokud ne úplně) dávno odkomunikoval v realitě.

    Mimochodem, ta má "invektiva", kterou zmiňuješ, nebyla - z mého úhlu pohledu - ani tak invektivou, jako spíše mým pohledem na tvé, řekněme zbytečné psychologizování. A už vůbec nebyla obranou před otevíráním věcí, které by snad měly raději zůstat "pod pokličkou", jak mi tu píšeš - byla obranou před otevíráním se ne(v)hodnému a to je, řekl bych, docela podstatný rozdíl. ;)
    SETEC
    SETEC --- ---
    Oprava: I ty rusko :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam