• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    SNOP
    SNOP --- ---
    Tak jsem volal na lesy a z lesu se ozvalo, ze okolo oka radila vichrice a ze buh vi, jestli je tam nejaky les. Bouda je pry na pasece.

    Nechcete to nekdo (Kuato?) jet zkontrolovat? :-)
    KUATO
    KUATO --- ---
    Nat: to je NESMYSL. Akorat letos moc prsi. A je tu vic ciganu. Ale min rusu a arabu. A lepsi a vic vina a slivovice :o))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Nojo na Moravě, tam je všechno horší ;------)
    KUATO
    KUATO --- ---
    jakoze "letosni jaro si opravdu uzijete. aprilove pocasi nam vydrzi az do zimy!" :o)
    SNOP
    SNOP --- ---
    :-)
    Mi se tento rok libi, bylo konecne poradne jaro.
    KUATO
    KUATO --- ---
    zcela mimoradne budou o 14 dni pozdeji, v minimalnim mnozstvi a jeste budou hnit a praskat uz na stromech :o)). teda aspon u nas na morave, kde se pocet slunecnych dnu (kdy nechcalo) od 1.5. do dneska da spocitat na prstech jedne ruky.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Třešně budou zcela mimořádné.
    KUATO
    KUATO --- ---
    tak co, jak se vam libi letosni uchcany rok, spriznenci?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    :-)
    SNOP
    SNOP --- ---
    Hele, Gwai :-)
    GWAI
    GWAI --- ---
    Hele basnicka. Peknej preklad.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: Místy je to spíš "na motivy", ale jo, jo.
    Je to těžká věc.
    SNOP
    SNOP --- ---
    Zahral jsem si na prekladatele pro ty, kteri neumeji, jinak samozrejme original je original: http://vymena.grimoar.cz/That_Day.htm
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Noc čarodějnic -


    Letos bere dech; zručný architekt črtal její plány.
    KUATO
    KUATO --- ---
    no ono se po par dnech tepla zase ochladilo :o/. tech -10 mame ve slezsku tez.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    LES: Ty ses přestěhovala někam na jih? My tu máme -11 a ráno ztěžka startuji auto :-)
    LESANKA
    LESANKA --- ---
    U nas prave konci tyden jarnich prazdnin, a s detma jsme uz jar zahlidli - snezenky uz tady rostou normalne a taky na stromech jehnedy, dokonce jsme jeden den byli jenom v kratkych rukavech na jiznich snazich u soutoku Moravy a Dunaje...skoda ted toho ochlazeni, ale to prejde...
    SNOP
    SNOP --- ---
    Pche. Ja bych rekl, ze Gambrinus extraliga :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Kuato se ženskému uchu hezky poslouchá.
    Lenost, je-li chytrá, jeví se být dobrou společnicí, leč jen na kratší vzdálenosti.
    KUATO
    KUATO --- ---
    JOGIN: :o)) jj, me prace rukama tesi (kdyz si muzu jen tak hrat a NEMUSIM delat neceho moc a pravidelne). nekdy to sam se sebou nemam snadne, protoze jako spravny blizenec umim vsechno jen trochu a nic poradne, ale uz jsem se s tim naucil zit. vlastne na oko se jezdim ucit lenosit :o).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam