• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO: Zato jeden rozjímajicí může být velmi hlasitě patrný ;-)
    SNOP
    SNOP --- ---
    No bylo to dobre. Kuato a Roman Oko nezvratne natintovali do alchymie, takze alchymisticke tematiky jsme se uz celou dobu nezbavili. Na co jsme opravdu prisli ci co si ujasnili, to bajty nesnesou, ale rad zkusim zprostredkovat nekde nazivo.
    Tve dopisy velmi potesily, byt se ukazalo, ze bez studia rukopisu nejsou uplne citelne (napr. "vyladím" ci co jsem primarne precetl jako "vyplzím", davalo to smysl). Diky.

    Co se tyce memu, bylo jich mene nez obvykle. Krom napadu udelat slechtitelskou stanici na miniaturni slony (ktere by prece kazdy chtel mit doma misto psu) to uz je jen malo veci - za zminku stoji modifikace "Ivanku kamarade" z "duchovni satny":
    - Volal mi Siva!
    - Curak! A co chtel?
    - Nic!

    Ze socialnich interakci pak mozna stoji za zminku Airis, ktery prohlasil, ze vsichni jsme shluky bunek a pohansti bohove jsou shluky duchovnich bunek. A kdo s tim nesouhlasi, chce ho nejspis upalit.
    KUATO
    KUATO --- ---
    NATASHA: pochybuju, beztak sem byl polovinu doby zalezly ve stanu a rozjimal jsem. po prohre 2:0 v sachu se Zdendou jsem dale pochopil, ze bych nemel dale kafrat do sachovych partii, ktere se tam odehravaly a navic jak sama vis, mezi ucastniky je tolik vasnivych recniku, ze o jednoho ne tak vasniveho vic nebo min tam vubec neni poznat :o)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO: Snad se to tím nezkazilo ;-)
    KUATO
    KUATO --- ---
    NATASHA: pro me jedno z nejhezcich Ok, byt jsem musel odjet uz v nedeli :o).
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    --- tak povězte, aspoň maličko, jak bylo, ano?

    A nějaký ten mem byste mohli rovněž utrousit, obsahem dobájím si ho klidně sama.
    SNOP
    SNOP --- ---
    Nemate nekdo kontakt na Anardila, prosim?
    KUATO
    KUATO --- ---
    NATASHA: ja jako maly jsem rovnez byl znamenity poklicko-hrac. nastesti to neni dedicne, protoze sam mam citlive nervy a tak nevim, jak dlouho bych to vydrzel. staci synova kytara :o).
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    AIM_FREEMAN: Jééé. Ten se má. Mně to přijde jako takový typ hudebního nástroje, který vysloveně podněcuje hravost.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO: Už začala :) Zatím se bavím.
    KUATO
    KUATO --- ---
    AIM_FREEMAN: to vis, prekvapilo me jake siroke spektrum ladnych tonu z toho lze vyloudit :o). ale doma bych to nechtel :o)).
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    KUATO: hou, neverici kuato..tak to asi opravdu budu muset vyziskat abys mohl vlozit ruku na plech;)
    KUATO
    KUATO --- ---
    NATASHA: myslis, ze to fakt hrajou na ty plechy? pockej az tvoje decko povyroste a zacne o sebe mlatit poklickama :o)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    NATASHA: kamarad ma..zeptam se.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Toto by se na Oku nesmírně hodilo, přátelé:

    Hang Massive - Once Again - 2011 ( hang drum duo ) ( HD )
    http://www.youtube.com/watch?v=xk3BvNLeNgw
    SNOP
    SNOP --- ---
    imho pro pisne naprosto adekvatni rymy. Tedy az na ten prvni, ale i ten neni nijak mimo treba folkovy mainstream...
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ...Dost možná je to (i vzhledem k okolnostem) nejpůsobivější píseň, jakou kdy Šimek napsal, ale to tvrzení není pochvala, protože prostě nikdy nebyl dobrý autor. To dokazují i další písně, které mají skočnější rytmy a Šimek v nich nabízí rýmy typu:
    "Dým stoupá - sál brouká",
    "sexy tělo máš ty - co dospělo navždy" nebo
    "déšť mi zkrápí tvář - jsi můj pohodář".

    Zdroj: http://kultura.idnes.cz/recenze-bartosova-03n-/hudba.aspx?c=A140618_122822_hudba_vdr

    Aneb těším se co turistický zápisník zas po roce odhalí;) A na Vás..
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: Krindypindy!
    SNOP
    SNOP --- ---
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: Ale no tak. Toto by se ošvejkovat nemělo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam