• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    rozbalit záhlaví
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    HABIB: Když se přemýšlí málo, tak Habib.

    (Uznávám, že to není než povrchní večírkový vtip - ale líbí se mi.)
    HABIB
    HABIB --- ---
    GRETKA- kdyz se moc premysli, tak boli hlava ( krome jinejch negativnich dusledku..)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SETEC:
    Překvapuje mě, že sis to mohl vyložit jako omlouvání.
    Mělo to být uvážené zhodnocení vnějšího projevu.
    SETEC
    SETEC --- ---
    No to neni kousavy, ja jsem se na to tema vrhnul protoze si v tom chci neco vyresit :) Ja vim jak to myslis. :)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SETEC: Už jsi někdy slyšel, že ostatní lidé jsou naše zrcadla? jestliže tě něco nutí rozebírat věc, týkající se někoho jiného, tak pravděpodobně proto, že si sám potřebuješ v tom něco vyřešit.

    (Fakt to nemá být kousavý.)
    SETEC
    SETEC --- ---
    NATASHA: Mozna ma v te uvaze chybu, ale spis si myslim, ze jen beze omlouvas, bav se o lidske prirozenosti, nekdo ma kolem sebe pratel hromady a nekdo je porad sam, to neni samo sebou. :) Tim netvrdim, ze by byl BEz sam, to nee, ale ja doufam ze vis jak to myslim.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    STEPNI_VLK: Spíše se snažím ovést své myšlenky od nutnosti pracovat. A bude z toho průůůšviiih.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SHEEN: jinými slovy, vyplňuješ čas. ;)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Asi budu muset zmizet, mám dnes nějak kousavý den, no možná jen provokační ...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    a moralizování je koníčkem na ukrácení času, jehož vedlejším produktem je zvyšování sebehodnocení..

    JORERU: už jsi někdy přemýšlel nad tím, že z nesmyslu může časem vypadnout smysl?
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    JOGIN: V tom případě vyplňuj, otázky byly položeny. :-))
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Nějak sakra ten čas od narození do smrti je potřeba vyplnit ne??? A kdo má času málo, to je jeho problém.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    JORERU: Tak trochu přemýšlím o tom, že kecat na netu o nesmyslech může taky jen ten, kdo neví co s časem. :-))

    Nic ve zlém. .-)
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    Přijďte nakouknout, jestli chcete....
    Cestou intuice....
    JORERU
    JORERU --- ---
    resit nesmysly si muze dovolit clovek, ktery nevi co s casem. umet si klast otazky je mistrovstvi a nalezat stezky vedouci k odpovedim tez. lidske konani by melo byt vedome. pokud neni, chybi odpovednost za sve skutky a neodpovedne konani je leckdy bolestne nejen pro samotneho aktera.

    ps: kdyz pisu vedome, mam na mysli byt si vedom toho, co cinim. neznamena to mit vzdy rozumove duvody
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    GRETKA: Třetí oko bolí z přemýšlení?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SHEEN: Přemýšlet o něčem, o čem jsme dosud nepřemýšleli, je dobrý základ toho, abychom se dozvěděli, co jsme dosud nevěděli :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Nějak jsem nikdy nepřemýšlela o tom, jak si člověk dělá přátele. Přátelé přicházejí a odcházejí. Je to takový nekonečný proces.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SHEEN:
    Fyziologicky ano, vůlí a emocemi....těžko.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SETEC:
    Přemýšlím, jestli nemáš v té úvaze hned v počátku chybu.
    Totiž, to, že člověk tráví spoustu času diskusemi na internetu, nemusí ještě vůbec znamenat, že si tam hledá nebo chce získat přátele.
    Diskuse může být pouhou vycpávkou volného času, nudy v práci, stylistickým cvičením, ležérní zábavou.

    BEZEJMENNÝ nás nevyhledává v osobní rovině, nic po nás vlastně nežádá, žádné skutečné projevy loajality, přátelství nebo dobré vůle. Pouze s námi diskutuje. Proto se nemusí v projevu krotit ani se snažit být milý. Na té úrovni, na které tu diskutujeme, existuje, aniž by musel/měl potřebu se jakkoliv korigovat. Nemá motiv.
    (BEZI, pokud se v té úvaze pletu, věřím, že mě opravíš.)
    SETEC
    SETEC --- ---
    NATASHA: To je velmi pekny prispevek. Dokazu si predstavit zeten kdo ma uctu k druhemu, toleranci a porozumeni a take ma sam co poskytnout druhym muze mit opravdu hodne pratel.

    Ale otazka je jak ziskavat pratele, co kdyz mas co nabidnout ale bud si toho nejsi vedoma nebo to nedokazes predavat. Treba bych tady uvedl priklad BEZe. Myslim, ze je to celkem sectely clovek, ale jeho prezentace spise kazdeho odradi od komunikace s nim. Verim, ze on se snazi chovat tak jak to citi a neche druhe lidi srazet, jen si neuvedomuje cim to cini a jak to cini. Ale urcite by mohl predat hodne zajimavych informaci, kdyby bylo jeho chovani duveryhodne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam