• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    HABIB: Když se přemýšlí málo, tak Habib.

    (Uznávám, že to není než povrchní večírkový vtip - ale líbí se mi.)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    GRETKA: Hmmmm, pak to bylo neúmyslné, neb ani já k tomu nemám (vědomý) motiv.
    HABIB
    HABIB --- ---
    GRETKA- kdyz se moc premysli, tak boli hlava ( krome jinejch negativnich dusledku..)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SETEC:
    Překvapuje mě, že sis to mohl vyložit jako omlouvání.
    Mělo to být uvážené zhodnocení vnějšího projevu.
    SETEC
    SETEC --- ---
    No to neni kousavy, ja jsem se na to tema vrhnul protoze si v tom chci neco vyresit :) Ja vim jak to myslis. :)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SETEC: Už jsi někdy slyšel, že ostatní lidé jsou naše zrcadla? jestliže tě něco nutí rozebírat věc, týkající se někoho jiného, tak pravděpodobně proto, že si sám potřebuješ v tom něco vyřešit.

    (Fakt to nemá být kousavý.)
    SETEC
    SETEC --- ---
    NATASHA: Mozna ma v te uvaze chybu, ale spis si myslim, ze jen beze omlouvas, bav se o lidske prirozenosti, nekdo ma kolem sebe pratel hromady a nekdo je porad sam, to neni samo sebou. :) Tim netvrdim, ze by byl BEz sam, to nee, ale ja doufam ze vis jak to myslim.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    STEPNI_VLK: Spíše se snažím ovést své myšlenky od nutnosti pracovat. A bude z toho průůůšviiih.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SHEEN: jinými slovy, vyplňuješ čas. ;)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Asi budu muset zmizet, mám dnes nějak kousavý den, no možná jen provokační ...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    a moralizování je koníčkem na ukrácení času, jehož vedlejším produktem je zvyšování sebehodnocení..

    JORERU: už jsi někdy přemýšlel nad tím, že z nesmyslu může časem vypadnout smysl?
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    JOGIN: V tom případě vyplňuj, otázky byly položeny. :-))
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Nějak sakra ten čas od narození do smrti je potřeba vyplnit ne??? A kdo má času málo, to je jeho problém.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    JORERU: Tak trochu přemýšlím o tom, že kecat na netu o nesmyslech může taky jen ten, kdo neví co s časem. :-))

    Nic ve zlém. .-)
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    Přijďte nakouknout, jestli chcete....
    Cestou intuice....
    JORERU
    JORERU --- ---
    resit nesmysly si muze dovolit clovek, ktery nevi co s casem. umet si klast otazky je mistrovstvi a nalezat stezky vedouci k odpovedim tez. lidske konani by melo byt vedome. pokud neni, chybi odpovednost za sve skutky a neodpovedne konani je leckdy bolestne nejen pro samotneho aktera.

    ps: kdyz pisu vedome, mam na mysli byt si vedom toho, co cinim. neznamena to mit vzdy rozumove duvody
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    GRETKA: Třetí oko bolí z přemýšlení?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SHEEN: Přemýšlet o něčem, o čem jsme dosud nepřemýšleli, je dobrý základ toho, abychom se dozvěděli, co jsme dosud nevěděli :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Nějak jsem nikdy nepřemýšlela o tom, jak si člověk dělá přátele. Přátelé přicházejí a odcházejí. Je to takový nekonečný proces.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SHEEN:
    Fyziologicky ano, vůlí a emocemi....těžko.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam