• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GANBOY: proč?
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    GRANTORINO: ano ja. nelibil se mi.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    někdo mi smazal příspěvek?
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    PANTAREI: panvicky.cz je mnohem vetsi peklo:)
    PANTAREI
    PANTAREI --- ---
    ARGANNAH: No, ten Spar bych mu odpustila, ve srovnání s Billou či Albertem je pořád lepší alternativa. Ale tou propagací smetany se škrobem u mě dost klesl, co by "člověk". Na kuchařských kvalitách to nic nemění.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Víte co, vymínusujete mě jako pragmatika a "prodejnou kurvu", ale hernajs, image je fajn, ale je taky třeba splatit hypotéku a postarat se o děti, že? Kdyby propagoval hnusný párky s pěti procenty masa nebo fakt nějakej hnusnej kečup, tak neřeknu, ale ta smetana zas není tak strašná (OK, na domácí smetanu od farmářky to nemá, ale na vylití to taky přece není) a ve sparu se nakupuje docela dobře, rozhodně slušněji než v jiných řetězcích... Já mu to za zlé nemám, měl příležitost si trochu vydělat a rozhodně se při tom nějak nezaprodal.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tak jasně, jsou to spekulace.
    Počkáme si na to, až to udělá:)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BRUKEV: to je blbost... podle mě by to neudělal... to jsou takový kdyby.. už to udělal? ne. tak je to jenom planá spekulace, vždyť by si tím totálně podrazil celou kariéru, to si zase někdo, kdo je aspoň obecně braný jako špička v oboru dovolit nemohl, takhle to zase nefunguje, aspon idealisticky takhle myslím :)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    JUNIOR: Pohl se pro mě od jisté doby stal sice dobrým kuchařem, nicméně prodejnou ku*vou.
    To, že jde po penězích chápu, nikdy se tím netajil. Ale já fakt věřím, že kdyby mu 10 mega dali, tak udělá reklamu na Clever kečup a v klidu navždy zmizí do Austrálie.
    Otázkou je, kdo z nás by to neudělal:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JUNIOR: ale zcela bez červenání hodil svůj ksicht na kysanou smetanu youplait se škrobem.
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    ANONYM_CZ: Tak on tam řekl, že by ta částka musela mít sedm nul a k tomu by potřeboval ještě jednosměrnou letenku do Austrálie. Takže zbytečnej poplach
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    GANBOY: jj, ked si spomeniem na domaci kecup do ktoreho neprislo ziadne jablko tak to bolo nieco uplne ine ako tie bezne predavane divne veci vydavajuce sa za kecup :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GANBOY: jo, třeba domácí kečup od mojí babičky z rajčat ze zahrady to byla panečku jiná káva ;)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Doporucim knihu "muz ktery snedl vse" a kapitolu kecup. Ono je to jako s tema parkama... mame kecup a the Kecup stejne jako mame dacii a jaguar;)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Vanek v HydeParku

    Roman Vaněk — Hyde park ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark/1.3.2013/
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    V Imperialu k burgeru nabízej kečup běžně.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    To bylo myslim v sefovi na grilu - rikal, ze do hamburgeru kecup proste patri.
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    Ja mam ale pocit ze v jednom dieli Ano Sefe alebo v nejakom rozhovore tvrdil ze kecup mu nevadi ako priloha k niecomu ale nie aby sa pouzival na varenie :-) A samozrejme to musi byt kecup nie jablkova presnidavka ochucena rajskymi a chemiou
    ANONYM_CZ
    ANONYM_CZ --- ---
    I Pohlreich má svou cenu, kečup vezme na milost za sumu se sedmi nulami - iDNES.cz
    http://revue.idnes.cz/zdenek-pohlreich-by-delal-reklamu-na-kecup-fif-/lidicky.aspx?c=A130227_170333_lidicky_nh

    zdenda u kobzanove .. no, zatim jsem si to radsi nepoustel)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    No, řeší se tu ledacos, takže trocha reklamy pro lidi okolo Zlína.

    Otevírají tu kurzy vaření, link:
    Kurzy vaření pro veřejnost a firmy
    http://chefzlin.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam