• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales



    Co je totální úlet?Samozřejmě jídlo...



    Klik na Babicu: [ Spolek pratel Mistra Babici aneb všichni si to doma uděláme, protože je to jednoduchý, rychlý a dobrý! ]

    jeden polerich vladne vsem, jeden jim vsem kaze. Do kuchyne uvrhne a k plotne privaze.
    rozbalit záhlaví
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    GENTIANA: no a nastesti sem ridil! takze zbytek auta mohl jenom nadavat:)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GANBOY: Tys ji lovil dobrovolně.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    GENTIANA: ja se zase jednou vracel v krecich cca 30km protoze sem v 5:30 pri ranim usvitu u D1 zahledl ve skarpe srazenou srnu:)

    najit sjezd, otocit, vratit se, hledat sjezd, otocit a teprve potom doufat ze ta srna neni trefena na zadek a ze je cerstva...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KRUTAS: Otec dodnes vzpomíná s podivným svitem v očích, jak byl donucen dorazit srnu vreckovým nožíkem a účastnit se zabíjačky v panelákové koupelně, protože jeho matka byla šetrná žena.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Pobavilo nemálo.

    Milovníci vychucených talířů | Rozjezd | 2013 | 11 | Horečka sobotní noci | Čilichili
    http://cilichili.cz/2013/11-horecka-sobotni-noci/rozjezd/milovnici-vychucenych-taliru/
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    VANEK: tak ta mi vubec chybet nebude. Do lzidnes celkem zapadne.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    VANEK: Bude psát oslavné recenze na konzervy od Hamé a pečivo z Penamu, bych to tak viděl :-).
    VANEK
    VANEK --- ---
    Víte první (pokud jste nebyli na Facebooku): Pospěchová skončila v HN -- a přešla do MF, kde snad bude od ledna nějaká nová životněstylová příloha či co.
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    MIC
    MIC --- ---
    bulvááár Nigella frčí jako Carlie Sheen :-)
    Nejslavnější kuchařka světa jela v kokainu, zaznělo u soudu - Super.cz
    http://www.super.cz/225384-nejslavnejsi-kucharka-sveta-jela-v-kokainu-zaznelo-u-soudu.html
    ALUCARD153
    ALUCARD153 --- ---
    ATUARFIK: A u Španělů je to prostě Cumin a ten náš tu člověk nesežene.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    WITTGENSTEIN: Česky římský kmín, zatímco kmín italsky cumino tedesco, anglicky Persian cumine, francouzsky cumin de Hollande. A pak se v tom má někdo vyznat. :)
    KEEE
    KEEE --- ---
    ZUZKAOU: v minulým díle ta psycholožka mluvila o "spokojené domácnosti". Jsem to vypla.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Já viděla díl, kde týraly med.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nejvíc mě těší, že se bojíte, co řeknu, libuje si Pohlreich na Moravě - iDNES.cz
    http://hobby.idnes.cz/...ich-moravska-trebova-fos-/hobby-domov.aspx?c=A131126_112951_hobby-domov_mce
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    ZCR: Dýně v psychologické omáčce zní jako velezlý recept.
    ZCR
    ZCR --- ---
    ZUZKAOU: tak to mi přijde ještě docela krotké, dýně můžu, i když v té psychologické omáčce to asi musí být utrpení...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZCR: Vaří dýně, neboť to je symbol změny životního stylu. A jakási paní psycholožka tam moudře národu sděluje, že přechod na ten zdravý životní styl symbolizovaný dýněmi může pomoci mnohému manželství z krize, ačkoliv se manžové z počátku urputně brání.

    Ale přežila jsem jen první díl.
    ZCR
    ZCR --- ---
    ZUZKAOU: představuju si to správně, že se pasou a ožírají výhonky, řečníce při tom o čištění organismu?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: To jsem jednou omylem shlédla a myslela jsem, že pojdu smíchy.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Putyka je zavřená, pojal mě hlad, tak jsem si říkala, že vytáhnu válečné placky a ukradnu si kus sýra. V lednici na sýry byl příšerný puch (zítra někdo dostane kartáč za ten plesnivý ajdam, já to po nich uklízet nebudu) a tříkilový zavakuovaný pytel pommes parisiennes neboli vařenejch brambor od McCaina, spotřebujte do zítřka. Proč to provozák koupil, je jedna otázka, proč to není dávno sežrané, když dva měsíce předem ví, že nebudou lidi, je druhá, podstatnější otázka.

    Připadám si jako Mrakoplaš a přemýšlím, jestli si mám dát třetí mísu brambor s máslem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam