• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    STEPNI_VLK: looool
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    STEPNI_VLK: Aha teď jsem to pochopil... sofistikovaný humor Luxusu na talíři je jen trapná kopie nejvyššího trollingu legrace vytvářející Dity Pé!
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Zdroj: ČD pro vás. Autor: Jan Kábrt.

    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    u me porad vede rybickova pomazanka. To je naprosto famozni. zejmena tim, jak je to vlastne strasne priserne obyc jidlo (coz svickova treba neni...)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    BRUKEV: Takže. Včera jsem si konečně se zvukem pustil krom svíčkové všechny díly a je to skvělé:) Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil, zatím u mě nehrozí vyčpění. Ty jeho kecy u toho jsou perfektní, moc mě to baví:)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Navíc teda na těch játrech je jasně vidět, že jsou umučený k smrti. Ale jako celkem vtipnej tenhle díl byl, to jo.
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    zdálo se mi nebo nechal u pancetty okraje a nakrájel je a uvařil?
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Me dost fascinuje, jak ten porad pusobi i na celkem rozumne lidi. V praci nekteri kolegove videli kazdy dil a stejene se rozciluji porad dokola, ze to prece neni vubec ceske a ze tohle by jejich babicka nezrala. A ani upozorneni na jistou "nevaznost" toho poradu je neuklidnuje :) Tohle me bavi vic nez samotnej porad.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DOCKINEZ: trolling as a art
    MICKK
    MICKK --- ---
    BRUKEV: překvapivé prozření v diskuzi o pořadu, kde je každý díl stejný (;
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Plejtvání žrádlem je špatně. Plejtvání žrádlem pro zábavu plebsu je, no...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Já se přiznám, že jsem (bez zvuku) viděl jen tento díl. A rozpačitost. Pokud jsou opravdu všechny díly stejné, jakože v každým valí topdrahé suroviny a často okatě vyhazuje nepotřebné části potravin, je imho téma po dvou, třech dílech vyčpělé.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    CLUBEER: Presne bejt to misto Mikuše Vaněk tak to jeste pochopim a mozna se zasmeju, takhle mi to prijde trapny
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    mnam, hned bych si to dala :D

    je to sranda, na druhou stranu, kdyz si odmyslite to plytvani a ty nesmyslne drahy veci, ukazuje, ze jatra na cibulce muzou vypadat proste i jinak.. mne se to libi.. ceska kuchyne, ale jinak.. :) je potreba byt nad veci :)



    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    Me to proste prijde trapný
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    ZUZKAOU: Myslím, že už flašky, jejíž cena kolísá mezi 200 000 - 300 000 korunami je odpověď nabíledni. A tím koňakem bych si taky nebyl jist ;-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    WITTGENSTEIN: by mně zajímalo, jestli byli drsní a nalili to tam opravdu, nebo jen zbaběle využili již někdy jindy, někým jiným vypité lahve.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    EVILMIND: Co koňak, ale jak tam potom leje to Romanée Conti! :)
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    me slo hlavne o tu cast o Luxusu.zbytek me ani tak nezajima..a dlouhej?ses nejaka lina ne?))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam