• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    JONY
    JONY --- ---
    Tak volské oko s mozečkem moc prostoru nedává, ale pižlání hlavičky s očičkama upnuté ve svěráku za mne dobrý :)
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    LEADA: souhlasím. volské oko s croissantem - jak tomu může někdo říkat dokonalost?
    LEADA
    LEADA --- ---
    Ovšem ovčí mozek (Luxus na talíři) mě přesvědčil, že tento pořad opravdu stačil. A nejde o mozek, ale o způsob prezentace...trapas....
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    VANEK: Dita P. snídá s Blankou M., fotí to Ota A., fotky upravuje Petr B. Cestou je stavil policista Jíří K., na benzince platili u Pavly J. Celkově se mi z Dity P. chce zvracet.
    VANEK
    VANEK --- ---
    No, popojedem; 3 odstavce, jen 2 fotky, na jedné i Prchal, to se dá zvládnout:

    Dita P. snídá s Blankou M., a je u toho M.D.Ch.
    http://www.nase-dobroty.cz/index.php/kde-ijeme/686-dita-p-snida-s-blankou-m-a-je-u-toho-mdch-
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    VANEK: Pardon, já si automaticky myslel, že nevidíš ani ty příspěvky. Mimochodem, je to tou prémiovkou. V nastavení diskusí se dá zaškrtnout položka "nezobrazovat ve statistikách".
    VANEK
    VANEK --- ---
    STEPNI_VLK: To už jsem si vyfiltroval taky, tak jsou mi právě divné ty statistiky.
    VANEK
    VANEK --- ---
    STEPNI_VLK: Zajímavé, ve statistikách 6 let zpátky [ Ano šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales ] uvedená není; nebo to dělá prémiovka?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Kdysi sem něco málo psala ohledně dílu se svatbou DP, tak jsem si tak nějak automaticky myslel, že sem pořád chodí.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: Boo do tohohle auditka nechodí.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Kua, samé negativní hodnocení. Že by na NYXu nebyli žádní fanoušci DP (od pasu tipuju minimálně všudypřítomnou BOO)? Nechce se mi tomu věřit. Nebojte se a napište sem důvody, proč se vám líbí, my vás neukousneme. Docela by mě to zajímalo.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ciwe teď sem zkouknul naštěstí jen konec pity d.

    ty kecy, ta nudnost..... bože! nikdy víc
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: a to že v té nové sérii se namísto Prchala vyskytuje kdosi v lederhosen, kdo s ní jezdí na výety a obecně její jídlo konzumují všichni jiní muž, jen ne Prchal.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ZUZKAOU: Ale tak chápu, že stylizace... Nicméně víš, co se říká? Na každém šprochu, pravdy trochu. A něco mi říká, že zrovna ona by tam horko těžko dávala cokoliv, co by neladilo s jejím domnělým sebeobrazem.

    Mimochodem, fakt by mě zajímalo, čí že nápad byla ta trapná záležitost s jejím nastávajícím a Playboy kostýmkem. A taky co by na to všechno řekl C.G. Jung...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: tak jako stylizace v televizním pořadu o vaření není třeba brát jako že taková opravdu je.

    Ale ano - Matka Pecháčková musí být divná osoba a pecháččí dětství bylo nejspíše velmi krušné.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRUKEV: je to jako nejvíc!
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Všechno mu dovolím. ... Nerozumím tomu a nerozuměla jsem tomu ani jako dítě. A ten pocit dítěte ve mně zůstal. S každou další její prezentací ve mně stále více a více sílí pocit, že jí někdo (máma?) musel něco hodně škaredého provést v dětství, a že ta její (matčina?) prezentace naprosto ideálního dětství je jen idealizovaná fantasmagorie ve stylu přání otcem myšlenky. Tendence pořád říkat, že je nejlepší (a když ne přímo ona, tak jsou nej věci a lidé kolem ní). Tendence stylizovat se stále do Bridget Jones. Čí život to k sakru vlastně nakonec žije? Ten svůj? Pochybuju...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    NACITALKA: vydržel jsem to číst do půlky. Ten článek, ta mluva, ty obraty, ty názory...to je jako realita? Je to nepřirozené, je to divné, je to ZLO!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam