• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    ŠÉF SE VRACÍ! Přihlašovací formulář do pořadu Ano, šéfe! 2016 | Ano, šéfe!
    http://www.iprima.cz/sef-se-vraci-prihlasovaci-formular-do-poradu-ano-sefe-2016
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Recenze: Deník Dity P. - Televize není pro každého. A už vůbec ne pro Ditu Pecháčkovou | Mediahub.cz
    http://mediahub.cz/...ik-dity-p-televize-neni-pro-kazdeho-a-uz-vubec-ne-pro-ditu-pechackovou-1057310
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    BRUKEV: přepis je jen pro prémium. A když jsem si kvůli zakázce teď premium koupil (potřeboval jsem přepisy), zjistil jsem, že většina rozhovorů navíc přepis nemá.
    A tenhle je bohužel jeden z těch, který ho nemají.
    JONY
    JONY --- ---
    Tak volské oko s mozečkem moc prostoru nedává, ale pižlání hlavičky s očičkama upnuté ve svěráku za mne dobrý :)
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    LEADA: souhlasím. volské oko s croissantem - jak tomu může někdo říkat dokonalost?
    LEADA
    LEADA --- ---
    Ovšem ovčí mozek (Luxus na talíři) mě přesvědčil, že tento pořad opravdu stačil. A nejde o mozek, ale o způsob prezentace...trapas....
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    VANEK: Dita P. snídá s Blankou M., fotí to Ota A., fotky upravuje Petr B. Cestou je stavil policista Jíří K., na benzince platili u Pavly J. Celkově se mi z Dity P. chce zvracet.
    VANEK
    VANEK --- ---
    No, popojedem; 3 odstavce, jen 2 fotky, na jedné i Prchal, to se dá zvládnout:

    Dita P. snídá s Blankou M., a je u toho M.D.Ch.
    http://www.nase-dobroty.cz/index.php/kde-ijeme/686-dita-p-snida-s-blankou-m-a-je-u-toho-mdch-
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    VANEK: Pardon, já si automaticky myslel, že nevidíš ani ty příspěvky. Mimochodem, je to tou prémiovkou. V nastavení diskusí se dá zaškrtnout položka "nezobrazovat ve statistikách".
    VANEK
    VANEK --- ---
    STEPNI_VLK: To už jsem si vyfiltroval taky, tak jsou mi právě divné ty statistiky.
    VANEK
    VANEK --- ---
    STEPNI_VLK: Zajímavé, ve statistikách 6 let zpátky [ Ano šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales ] uvedená není; nebo to dělá prémiovka?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Kdysi sem něco málo psala ohledně dílu se svatbou DP, tak jsem si tak nějak automaticky myslel, že sem pořád chodí.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: Boo do tohohle auditka nechodí.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Kua, samé negativní hodnocení. Že by na NYXu nebyli žádní fanoušci DP (od pasu tipuju minimálně všudypřítomnou BOO)? Nechce se mi tomu věřit. Nebojte se a napište sem důvody, proč se vám líbí, my vás neukousneme. Docela by mě to zajímalo.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ciwe teď sem zkouknul naštěstí jen konec pity d.

    ty kecy, ta nudnost..... bože! nikdy víc
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: a to že v té nové sérii se namísto Prchala vyskytuje kdosi v lederhosen, kdo s ní jezdí na výety a obecně její jídlo konzumují všichni jiní muž, jen ne Prchal.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ZUZKAOU: Ale tak chápu, že stylizace... Nicméně víš, co se říká? Na každém šprochu, pravdy trochu. A něco mi říká, že zrovna ona by tam horko těžko dávala cokoliv, co by neladilo s jejím domnělým sebeobrazem.

    Mimochodem, fakt by mě zajímalo, čí že nápad byla ta trapná záležitost s jejím nastávajícím a Playboy kostýmkem. A taky co by na to všechno řekl C.G. Jung...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: tak jako stylizace v televizním pořadu o vaření není třeba brát jako že taková opravdu je.

    Ale ano - Matka Pecháčková musí být divná osoba a pecháččí dětství bylo nejspíše velmi krušné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam