• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    DANKLAR: Hmmmmmmm...
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MARIHAI: Domácí chleba taky děláš z kupovaný mouky...
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Proti tomu nic. Ale at tam nepisou domaci kdyz je to prefabrikat.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Nehledě na to, že náklady na půl litr té točené kofoly nebo malinovky taky nebudou moc přes 6 kč.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    TAPINA: přesně tak. Pokud jdu například s dětma, je pro mě jako nepražáka mnohem lepší koupit 0,5-0,7 tohoto hype za 30-50 kč, než utrácet 30+Kč za dvě deci Cappy nebo Fantu nebo Kofolu (která btw poslední dobou chutná nějak divně).
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    FARIN
    FARIN --- ---
    KUBAN88: je dobrý si uvědomovat "domácí" = "není to fanta/sprite", což je pokrok, minimálně to eliminuje nesmyslný převážení vody v kamionech
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Naposled jsem někde v Zapadlé Lhotě dostala vodu, cukr, listí a čerstvé maliny 0,5 l za 35. Já jsem s tímhle celkem spokojená.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    MAR_TINA: to že na pití se vydělává nejvíc vím, ale to, že prostě je to nesmyslný hype je fakt
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KUBAN88: nicmene porad je to krom piva dost casto nejvyhodnejsi pomer cena/objem/kvalita
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KUBAN88: na Mělníku to je voda, cukr, citron, okurka a listí a za 30 kč/ 0,5 l.
    Ano, hospody odjakživa vydělávají na pití.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KUBAN88: Nutno říct, že za 90,- je to v Praze. V jiných městech je běžná cena tak 30 kč za půl litru a je to lepší, než točená kofola.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Stejne je to ted luxusni vyvar - kazda putikq ma domaci limonadu - koupena stava, zalita mineralkou, trocha ledu, jedna nakrajena limeta a par listku máty. To do 0,7l a šup za 90,- a lidi si tu šťávu s vodou v hodnotě cca 6,- Kč (kdy nejvíc stojí ta limeta) nadšeně kupují - uááá domácí né asi
    VANEK
    VANEK --- ---
    LEADA: Nene, to je furt tlamolep; jedině
    Moje Toma
    http://www.toma.cz/produkty/voda/nadech
    – to je skoro tak dobrý jako voda s okurkou i zatepla.
    LEADA
    LEADA --- ---
    VANEK: tuhle z manufaktury jsem měla a zelená nebyla...jinak u mě teď vítězí Mattoni okurka, fakt doporučuju....hlavně vychladit...
    VANEK
    VANEK --- ---
    ATUARFIK: E141 stačí, a někde to možná zvládnou i se 140.


    (Tu "Domácí" se mi vygooglit nepodařilo.)
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    MARIHAI: z coho je taka zelena? taka sa mi nikdy nepodarila :-) ale je fakt ze ja do toho davam len matu, citron a trstinovy cukor
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Domaci limonada. Nyni v kazde restauraci.

    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    TOOMIX: nechápu, proč bych nemohl nechat ležet na stole drobné... jak mi to chce někdo zakázat? bez šance...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam