• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    BRUKEV: amen
    neberte ty porady o vareni tak vazne...ani ty diskuze. dyt se jedna 'jen' vo zradlo! dyt sme tu jen na navsteve, proc si zvedat adrenalin reality show, ktera je naschval zdramaturgizovana tak, abyste presne takhle mluvili...pls
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    To tady je, jak když se probírá Ulice, Ohnivý kuře, nebo Esmeralda. Vždyť je to jen show, show těžící z toho, že tam učinkuje Zdenda Pohl. Kvalita první, druhé řady je v háji, tenhle pořad už je úplně o něčem jiném.
    si vzpomeŇte, jak v jedničce, dvojce byl v tom rokovém baru spojeném z kuchyní, jak tam vypěnil, to jsem měl z něj respekt i při sledování reprízy po X letech.
    Teď? Srandičky, omáčky okolo a dobře, trochu vaření k tomu a možná i ta hvězdička bude.
    COLON
    COLON --- ---
    Jako díl fakt hezkej, ale trochu mi tam z toho taková ta šéfovská šablonovistost koukala místy až moc. Tím ani tak nemyslím tu mámu nebo tu šaškárnu na radnici. Spíš to, že mi moc nesedí, že pokaždé za hospodou s nějakým silným rodinným příběhem musí stát takový ubermajster kuchař, který i když uvaří jen brambory a osolí je tak si z toho Zdeněk sedne na zadek a běží se do kuchyně naučit jak se to dělá. Nevím jestli tím těm podnikům nedělá trochu medvědí službu. Z toho pak vychází ten hejt od lidí co si přijedou za nějakým mimořádným kulinářským zážitkem a když nemají smůlu a nic se v kuchyni nepodělá, tak dostanou dobré jídlo, ale asi se to ani zdaleka neblíží tomu co čekali. A to pak začnou vadit i detaily, jako nevyleštěná sklenice, drobky na ubruse nebo pomalejší servis mnohem více. Mám spoustu známých co jela na Šumavu jen kvůli hospodě U Štěpána a byli z toho velice rozčarovaní že..."no jako nic moc a za ty prachy sme čekali víc"... Čímž netvrdím, že hromada těch žlučovitých komentářů na FB nepochází od lidí, kteří jsou prostě jen idioti a psaním různých výblitků se jen baví... Jen mi přišlo hodně přesmažený, že se tam Zdeněk učil tyrolský knedlík, který asi viděl poprvé v životě a neuměl otočit omeletu...jakože cože? Pro mně je ten příběh samotnej dost silnej i bez toho, aby tam ze sebe dělal takovýho trotla - mi to moc důvěryhodný nepřišlo...ale i tak sem na konci slzu zatlačil... :)
    ALI
    ALI --- ---
    CAPTAIN_TACUD: terminator, hugh aka love actually, slzicky, massive attack. solidni remundovska romance .)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DOCKINEZ: nekdo tam pise, ze rezervace na nekolik tydnu dopredu, takze to asi fungovalo... ;)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Vidim to na jarni dovolenou nebo prodlouzeny vikend tamtez.
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    Z některých komentů na FB je mi na blití. Každopádně, nějakej víkend to vidím na výlet do Hodonína....
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Ty vole, Zdena dela kaiserschmarren :-). Ale fandim jim, nekdy se tam musime zastavit. Btw. s timle jidlem pozor, neni to desert, ale hlavni jidlo, a to jeste stylem jedna porce pro dva :-). Je to dobry, ale hrozne syty.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    CAIDEL: Morava neodpustí nic, no naštěstí je tyrolák a ne třeba pražák :))
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Koukám na jejich FB to má takové veselé dohry. Dost lidí podporuje - a pak jsou taky tací, co nenávidí.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Tak jako hezky se tam ale zakopal tyrolak, v takovy dire
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VIDEO: Když vaří Tyrolák v Hodoníně, je Pohlreich v kuchyni za učně - iDNES.cz
    http://hobby.idnes.cz/...lreich-hodonin-westy-f01-/hobby-domov.aspx?c=A170227_112604_hobby-domov_mce
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    takovy alpsky parády! Az nekdy pojedu okolo tak se musim stavit a ochutnat
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Ano, šéfe! VII (7) - Restaurace Westy / Hodonín | Prima PLAY
    http://play.iprima.cz/ano-sefe/ano-sefe-vii-7-restaurace-westy-hodonin
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Omlouvám se, ale něco nám vlezlo do kuchyně ..... :))))

    LiveLeak.com - French waitress pulls goanna from restaurant thinking it was a dog
    https://www.liveleak.com/view?i=362_1487628080
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SMOKY: aha, nezachytla jsem, kdy k výměně došlo
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    MAR_TINA: V ty dobe to ale provozoval nekdo jinej
    COLON
    COLON --- ---
    Mě to tak zlý teda nepřišlo. Osobně tenhle styl servisu taky nemusím, zkoušet vyslovovat nějaký francouzský jazykolamy nebo předstírat, že rozumím vínu by mi připadalo směšné a vejít tam na blind, tak bych se tomu místu příště spíš vyhnul. Ale když by mi přijela třeba návštěva a chtěl bych je vzít na stylovou večeři tak proč ne - aspoň je jistota, že bych nemusel řešit rezervaci když je tam furt vymeteno :) Mám celkem pochopení pro ten koncept stylovosti - proč ne, když to dělají od A do Z - respekt k tomu, že to není lehká cesta a přesto se po ní vydali. Osobně mi mnohem víc vadí takový to český hogofogo štýlo jako ten blbeček z Poděbrad jak otvíral ten Grand restaurant neboco - taková ta falešná navoněná bída, kdy si to hraje na bůhvíco a přitom ani pořádně neví na co...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty vole, to se neda! Takova slizkost, brrr. Do takovyho podniku nikdy.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TOOMIX: tam jsem před lety byla na obědě a pamatuji si, že to bylo moc dobré a nepřišlo mi to extra drahé na oběd v pracovní den. A určitě se na mě neksichtili, i když jsem byla v pracovním (dělám venku, pohorky, kalhoty, tričko, mikina).

    Moje zázanamy říkají, že v létě 2012.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam