• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    VANEK
    VANEK --- ---
    ALI: Zjevně to tam mají ve zvyku k doplnění formátu. Třeba v angličtině se místo toho našeho modelu otázka -- odpověď (plus případně nějaký úvod nebo extra rámeček "jaký je osobně") používá volné střídání citací s novinářovými parafrázemi a komentářemi.
    ALI
    ALI --- ---
    SAMOUT: jako me tahle parta moc nebavi, ale rozhovor dobrej. nicmene fakt nechapu to honeni ega v kurzive.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    OLIII: Diky za link, vybornej rozhovor inteligentniho novinare (Rodriguez me bavil uz v R&P pred vic jak 20 lety) se Zdenou, kterej to ma v hlave srovnany jak malokdo.
    VANEK
    VANEK --- ---
    WITTGENSTEIN: A v Esce?
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    OLIII: Byl jsem v Nomě a žádný opékaný mech jsem neměl :(
    OLIII
    OLIII --- ---
    63. Dokážete odhadnout módní trend v české gastronomii řekněme za rok?

    No, nevím, zda dokážu odhadnout. Ale doufám, že nastane odklon od toho zku…ného severského stylu. Kristepane, kdo chce jíst všechny ty opékaný mechy?

    https://procne.ihned.cz/c1-65729250-66-otazek-ludka-stanka
    GIO
    GIO --- ---
    DIVER: neke.))
    VANEK
    VANEK --- ---
    MUTHA: Třeba taky prodají koncept někam do anglofonních zemí,
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    MUTHA: Bohuzel se obavam ze ne
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Norbert, commis d'office saison 2 le 25 septembre à 20:55
    http://www.youtube.com/watch?v=JGecIUS2LeE
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    to by mohl z fleku zdenda delat, az teda dogriluje 85 sezonu na prime :)))
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    DAWIDOS: to si prave myslim taky. Cely je to pripraveny a ted sklizej z reklamy. Me vadi celej ten koncept, to je proste většinou tak nechutny co jsou schopný lidi uvařit a sežrat, suroviny, příprava, všechno. A ještě si to pochválit :))

    Ve francii maj docela zajimavej pořad, to jsem teda koukal rád. Kuchar je pozvanej k lidem domu, clovek z ty rodiny je presvedcenej ze jeho recept a jak to dela je nejlepsi na svete a ze ho tim posadi na zadek, uvari to pred nim, sefkuchar na nej kouka a pak to ochutna atd. Pak to tomu cloveku uvari z jinejch surovin, spravnym postupem, a daj to na srovnani ochutnat. Vyborny, je to sranda, a jeste se u toho lidi naucej varit a poznaj spravny postupy a jak suroviny pouzit.

    Norbert commis d’office
    Norbert, commis d'office — Wikipédia
    https://fr.wikipedia.org/wiki/Norbert,_commis_d%27office

    Norbert commis d’office - YouTube
    https://www.youtube.com/results?search_query=Norbert+commis+d%E2%80%99office

    to si myslim je vybornej koncept.
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    TOOMIX: no slava bezte si to pls resit tam , predpokladam ze nejsem jedinej koho prostreno ani Kazma nezajíma.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    DAWIDOS: Já bych ráda věřila tomu, že ne (a to debilní prohlášení Primy tomu, že ne, napovídá), ale jo, bylo toho tam hodně. První, co mě zarazilo bylo, jak si je pozvali do Seznamu. Museli by být dost ignoranti, aby nepoznali, kde jsou, když je velký nápis na budově a Seznam má uvnitř loga všude. :D
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Jako show a zpracování super, ale na můj vkus tam bylo takových náhod, že jsem si téměř jistý, že se Prima na tom celém vědomě podílela.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Hele, já si taky nemyslím, že by se tam nějak úmyslně vytvářely konflikty, dávaly scénáře, atd.
    Tenhle pořad je už tak profláklý, že tam každý jde z důvodů jako:

    1) jsem sociopat a proto se chci zviditelnit
    2) jsem zoufalec a snad vyhraju peníze
    3) jsem ku*va vypočítavá, mám to promyšlené, že když každému dám tři body, tak musím vyhrát já

    Produkce jim maximálně poradí, at trochu přehrávají v hodnocení bytu, jídla, atd.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    celej žten pořad je maximalní odpadl, nechápu co na tom kdo vidí. Lidi co si myslej ze jsou mistri sveta ve vareni si myslej mezi dalsima exotama ze vyhrajou 50tisic za jejich "umění" vařit. Buranství a Kocourkov ruku v ruce
    DIVER
    DIVER --- ---
    "" budou v první řadě odříkávat to, co dostali za pokyn z dramaturgie""

    tsvye, zase zpátky na zem. budou tak maximálně odpovídat na dotazy. něco o tom natáčení vím. scénář to rozhodně nemá.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ale vždyť je to úplně jedno, i kdyby tam "kuchař" před zrakama všech nasral do hrnce a oni pak dostali na talíř burger z kobe hovězího zdobenej plátkama zlata, tak budou v první řadě odříkávat to, co dostali za pokyn z dramaturgie, bez ohledu na jakoukoliv diskrepanci mezi evidentníma schopnostma autora a výsledným výtvorem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam