• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    DEVIL: uf uz jsem se lekl ze si myslim jako jedinej ze ludek stanek je marnej trapak...
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Hele konec sveta se blizi :))))
    Změna klimatu podle vědců vážně ohrozí pěstování kávy po celé planetě — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...zmena-klimatu-podle-vedcu-vazne-ohrozi-pestovani-kavy-po-cele-planete
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Hele, osobne je to docela pohodovej typek, ale pred kamerou je debilni.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ja sem koukal na rozhovor s tim sahajdakem ci tu samout linkova a predtim sem nikdy zadnyho ludka stanka neznal ani o nem neslysel. rozhovor je takovej rychlokvaskovej a stanek trapny momenty snazi rozuzlit imbecilnim smichem. imho je stanek akorat tlustej samozer, co se rad posloucha. no ale neni takovej kazdej zurnalista. ja uz vlastne nevim
    SCHWITA
    SCHWITA --- ---
    SAMOUT: Bruno ze sebe vysypal už miliardy vyndanejch hoven, který si za minutu nepamatoval. Stejně jako tohle. Staněk je možná průměrný textový žurnalista, všudybyl, každéhoznal, ale jako video osobnost a moderátor rozhovoru stojí za hovno. Reakce placeného profesionála typu "Fakt?", nene a imbecilní smích, z téhle vykrádačky Cordena dělají opravdu dno. Ale třeba si vyholí na nového Land Rovera.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    CAPTAIN_TACUD: to je uplne jasne Lufthansa ;))
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    87HIGHFLYER: Kdysi davno udajne prisel Ludek Stanek jako novinarsky elev po koncerte do satny skupiny Vanessa, a silne sjety zpevak se na nej podival, a povida: "ty vypadas jako mexickej drogovej dealer, budu ti rikat Rodriguez". LS pak pod timhle pseudonymem psal clanky do Rock&Popu a dalsich periodik, uz mu to zustalo.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SAMOUT: proc rodrigezuv?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Dalsi Rodriguezuv rozhovor, tentokrat video, a se Sahajdakem
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    tohle me naprosto rozsekalo, vzdycky si to pripomenu az poletim hladoletem CSA

    SAS Airline Food in 1950s-1980s

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Gordon Ramsay vs. amatérský kuchař - Videacesky.cz
    https://videacesky.cz/video/gordon-ramsay-vs-amatersky-kuchar
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALDEMIK: hele netuším. Ale v Praze a v Jeseníku to jde ;-)
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    ZUZKAOU: a ma za to, ze jen na nejakych akcich se specialnim statusem, ne?
    protoze treba ve stredoceskym kraji se hygiena rozhodne netvarila, ze by amaterum jidlo prodavat umoznila ani na nejake jednorazove akci. restaurant day jsem teda protlacit primo nezkousela, ale dost se tvarili, ze by nam za buchtu ma stanku zrusili blesak...
    DIVER
    DIVER --- ---
    abych jen nekecal, tohle mi přijde velmi velmi zajímavý:

    Nové poznatky si patrně vyžádají úplnou revizi chuťových oblastí a způsobu, jakým savci včetně člověka vnímají chuť. Na jazyku by se totiž mohlo ukrývat hned několik dalších netušených chutí.

    Vědci odhalili vodní chuť, mohou existovat i další | E15.cz
    http://e-svet.e15.cz/technika/vedci-odhalili-vodni-chut-mohou-existovat-i-dalsi-1333596
    DIVER
    DIVER --- ---
    bytový restaurace občas delame s kamosema. ale zadarmo a navzajem, takze je to nakonec Prostřeno :))
    DIVER
    DIVER --- ---
    já se omlouvám, ale pro me je nejvetsi prinos ta informace o "bytových restauracích". ted jsem to googlil a pripomnelo mi to vyvarovani ruzickovy ve vlaku detstvi a nadeje (serial). jak za protektoratu v kuchyni delala obedy pro uredniky. za potravinovy listky a prachy. to mi zase bylo sympaticky :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TAPINA: je fakt že tady jsou místní ženské z hygieny vcelku příčetné.

    Historka - místní makrobiotik měl prodejnu zdravé výživy a vzadu tam pekl skvělej žitnej chleba. Ale byl v nájmu u místního magora (na předchozího nájemníka vytáhl sekeru) a tomu nějak přeskočilo a zavolal na něj hygienu. Mno. Dámy z hygieny tam chodily pravidelně. Pro ten chleba...


    A makrobiotika to (to že ho majitel domu naštval, ne to že na hygieně ignorovali stížnost) alespoň donutilo přestěhovat se do bývalé hospody, takže už má provozovnu...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZUZKAOU: To bude výmysl místní hygieny, protože to tak po nás chce už druhá školka ve stejné lokalitě.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TAPINA: počkej, to je ale nějaká vnitřní směrnice té školky, a nebo teda celý okres jesení na to prostě dlabe,
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam