• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales



    Co je totální úlet?Samozřejmě jídlo...



    Klik na Babicu: [ Spolek pratel Mistra Babici aneb všichni si to doma uděláme, protože je to jednoduchý, rychlý a dobrý! ]

    jeden polerich vladne vsem, jeden jim vsem kaze. Do kuchyne uvrhne a k plotne privaze.
    rozbalit záhlaví
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    VANEK: Jana Komankova
    VANEK
    VANEK --- ---
    SAMOUT: Koko je jkom?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    WITTGENSTEIN: o to vic me to prekvapilo, kdyz jsem od nej treba neco cetl
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Jak uz jsem tu psal kdysi, ctu clanky LS cca. od roku 93, nebo 94, kdy prisel do R&P, a uz tehdy jsem ho mel v oblibe (i kdyz hlavne proto, ze psal o hudbe, ktera se mi libila). Pak se mi na chvili ztratil (pansky magaziny nectu, F1 nesleduju, poker nehraju), ale jeho clanky v Reflexu me velmi bavily. Nemluve o Radiu 1, (Unzipped byl super), a mashupovych akcich, ktery delali s Koko.


    KUBAN88: Chtels napsat, ze jeho nejhorsi vlastnost je, te fandi Slavii, ze jo :-)?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    má hodně haterů, ale já na něj nedám dopustit, snad jediná špatná vlastnost je, že fandí Arsenalu... přesto jsem na něm vyrostl a je to takový hlas mé generace, stejně jako Šídlo, nebo Luděk Mádl
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    A přitom je to opravdu špičkový novinář.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    87HIGHFLYER: umastenej nerd, hh to je jeho naprosto presna deskripce!
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    CAPTAIN_TACUD: ja ho znal jen z porad ludka stanka na streamu, kde vybiral debilni televizni porady a smal se lidem. A to me bavilo. Vubec sem netusil, ze je nejakej novinar nebo publicista, mel jsem za to, ze je to umastenej nerd, co nema nic jinyho na praci nez cumet na bednu:D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CAPTAIN_TACUD: to je pravda, teď mi chcípla jedna za oknem !
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    DEVIL: uf uz jsem se lekl ze si myslim jako jedinej ze ludek stanek je marnej trapak...
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Hele konec sveta se blizi :))))
    Změna klimatu podle vědců vážně ohrozí pěstování kávy po celé planetě — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...zmena-klimatu-podle-vedcu-vazne-ohrozi-pestovani-kavy-po-cele-planete
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Hele, osobne je to docela pohodovej typek, ale pred kamerou je debilni.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ja sem koukal na rozhovor s tim sahajdakem ci tu samout linkova a predtim sem nikdy zadnyho ludka stanka neznal ani o nem neslysel. rozhovor je takovej rychlokvaskovej a stanek trapny momenty snazi rozuzlit imbecilnim smichem. imho je stanek akorat tlustej samozer, co se rad posloucha. no ale neni takovej kazdej zurnalista. ja uz vlastne nevim
    SCHWITA
    SCHWITA --- ---
    SAMOUT: Bruno ze sebe vysypal už miliardy vyndanejch hoven, který si za minutu nepamatoval. Stejně jako tohle. Staněk je možná průměrný textový žurnalista, všudybyl, každéhoznal, ale jako video osobnost a moderátor rozhovoru stojí za hovno. Reakce placeného profesionála typu "Fakt?", nene a imbecilní smích, z téhle vykrádačky Cordena dělají opravdu dno. Ale třeba si vyholí na nového Land Rovera.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    CAPTAIN_TACUD: to je uplne jasne Lufthansa ;))
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    87HIGHFLYER: Kdysi davno udajne prisel Ludek Stanek jako novinarsky elev po koncerte do satny skupiny Vanessa, a silne sjety zpevak se na nej podival, a povida: "ty vypadas jako mexickej drogovej dealer, budu ti rikat Rodriguez". LS pak pod timhle pseudonymem psal clanky do Rock&Popu a dalsich periodik, uz mu to zustalo.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SAMOUT: proc rodrigezuv?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Dalsi Rodriguezuv rozhovor, tentokrat video, a se Sahajdakem
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    tohle me naprosto rozsekalo, vzdycky si to pripomenu az poletim hladoletem CSA

    SAS Airline Food in 1950s-1980s

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Gordon Ramsay vs. amatérský kuchař - Videacesky.cz
    https://videacesky.cz/video/gordon-ramsay-vs-amatersky-kuchar
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam