• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Syrový stav imho.
    Navíc velmi často, nebo vždy(?) to bývá uvedeno v jídeláku.
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    Chtěl jsem se zeptat, když jsou v jídelním lístku domácí brambůrky 300g, je to gramáž, kterou dastanu na talíř nebo je to v syrovým stavu...díky
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    vynález "ruskýho vejce" v automatu koruna me rozsekal :)))

    Která pražská jídelna byla nejvyhlášenější?
    http://www.prahaneznama.cz/prazska-nej/ktera-prazska-jidelna-byla-nejvyhlasenejsi/
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---

    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    MUTHA: ja holt asi nebudu normalni , jeho pokusy o vareni mi prijdou desne vtipny , skvele se u toho bavim . BTW pojedou dalsi pekla http://www.topvip.cz/celebrity/kuchar-emanuele-ridi-ma-i-se-synem-novy-porad-v-televizi
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    SAMOUT: a tu jednou vyhejtoval tak že praskla s mikrofonem a odešla že sobotního vysílání na R1. Což posluchači kvitovali nadšením protože ten večer pouštěla JKom fakt divný věci.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Štvalo ho, že v Česku není dobrá zmrzlina. Začal dělat vlastní a teď na ni jezdí lidé z celého světa

    Sice krapet staršího data, ale narazil jsem na něj až teď. Rozhovory s lidmi podobného typu mě vždycky vyloženě pohladí po duši. Tak kdyby to tu měl někdo obdobně a chtěl také pohladit...
    VANEK
    VANEK --- ---
    SAMOUT: Ale už s tím právě přestala dávno před tím, než začla vystupovat na R1 s "Rodriguezem" pod plným jménem, tak mě to zarazilo.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Jo, jsou dve Koko, spokojeni? Akorat Jana Komankova tak podpisovala svoje clanky v dobe, kdy mala Veronika Kokesova akorat prerostla sporak, a zacla se zajimat o to, co se na nem deje :-).
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MOIRAIN: No ja kucharku rikajici Koko znam, chodi s mym velmk dobrym kamaradem, ma porad na Evrope 2 a je to Veronika Kokesova :D. Tak jedine, ze by byly dve Koko :).
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOODYCAT: to asi bude, protože jkom rozhodně není koko
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SAMOUT: Ja myslela, ze Koko je Veronika Kokesova :)?
    CHER
    CHER --- ---
    PALEONTOLOG: a mě zase naopak začala po mnoha letech živoření růst. Starám se o ni pořád stejně :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    VANEK: Jana Komankova
    VANEK
    VANEK --- ---
    SAMOUT: Koko je jkom?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    WITTGENSTEIN: o to vic me to prekvapilo, kdyz jsem od nej treba neco cetl
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Jak uz jsem tu psal kdysi, ctu clanky LS cca. od roku 93, nebo 94, kdy prisel do R&P, a uz tehdy jsem ho mel v oblibe (i kdyz hlavne proto, ze psal o hudbe, ktera se mi libila). Pak se mi na chvili ztratil (pansky magaziny nectu, F1 nesleduju, poker nehraju), ale jeho clanky v Reflexu me velmi bavily. Nemluve o Radiu 1, (Unzipped byl super), a mashupovych akcich, ktery delali s Koko.


    KUBAN88: Chtels napsat, ze jeho nejhorsi vlastnost je, te fandi Slavii, ze jo :-)?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    má hodně haterů, ale já na něj nedám dopustit, snad jediná špatná vlastnost je, že fandí Arsenalu... přesto jsem na něm vyrostl a je to takový hlas mé generace, stejně jako Šídlo, nebo Luděk Mádl
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    A přitom je to opravdu špičkový novinář.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam