• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    JUNIOR: Protože ve fine diningu jsou marže velmi malé a většina podniků jede na krev. Nebo je ti šéfkuchaři křížově dotují ze svých jiných aktivit.
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Já tomuhle fakt nerozumím (a nejen v gastru). V dnešní době a v českym rybníku v podstatě celebrity, každej rok několik pořadů, nových knih, jejich podniky stále narvané a nepřežijí tři měsíce bez příjmu
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    TOOMIX: No way. Fakt? :-D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Radek Kašpárek: Mnohé podniky tuhle krizi nepřežijí - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...ek-kasparek-zavrena-restaurace-field-rozstrel.A200406_161409_hobby-domov_mce
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Zdeněk Pohlreich: Hrozí nám krach, je to jako za války a sliby vlády nestačí // Prostor X podcast
    http://www.youtube.com/watch?v=ZrBnBUGV3Y0
    FIFI
    FIFI --- ---
    Pohlreich o zavření hospod: Mejdan skončil a nevím, kdo a jak ho zaplatí • RESPEKT
    https://www.respekt.cz/...nevim-kdo-ho-zaplati?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    GIANT
    GIANT --- ---
    No to ja si nejak na Vanka zvyk (na to jeho vyrazivo a projev) a spis jsem zacal bejt alergickej na Pohlreicha posledni roky (rozdavani hvezd posledni serie tem, kterejm by to na zacatku nedal ani nahodou, projev v rozhovorech, odklon v TV od vareni - dela to podle me proste pro super prachy, cimz se netaji). Je fakt, ze v tech poradech to obcas vypadalo, ze na nekterejch lidech mu docela zalezi a umi bejt lidskej. Osobni zkusenost ale nemam.
    LADJA
    LADJA --- ---
    Ja slysel, ze puvodne je Vanek snad loutkar/restaurator ci tak neco, ale ze to byl dycky kseftar.
    Vozil veci z Turecka a tak....
    No a jak ucitil, ze jidlo je tu v kurzu tak se do toho pustil.

    Ale jako jeho kucharky mi hodne obohatily zivot, ty jsou super!
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    SUPERŠÉF: 24 HODIN DO PEKLA A ZPĚT, 4. epizoda | Prima
    https://prima.iprima.cz/supersef/4-epizoda
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Přicmrndával jsem Bohdalové při smažení kiwi, říká Pohlreich o začátcích - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...-supersef-jirina-bohdalova-zacatky-tydenik-5plus2.A200226_132411_lidicky_zar
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    JUNIOR: vanek ma vyucni list kuchare.. vim to, pac "chodil" se mnou do rocniku na ssgh.. "chodil" znamena, ze nechodil, ale delal s nama vyucni zkousku, jakoze chodil.. mno.. fabesova to stejny, "chodili" tak spolu, ale ta se tim zivi normalne a ocividne uspesne.. skolu zastitoval pohlreich, tze to bylo asi v dobe, kdy byli jeste velci kamaradi.. a po prvnim na noze (?) ..
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    WITTGENSTEIN: To asi ne, ale ma nejlepsi tym. Jsou zpracovany fakt dobre.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    SAMOUT: Ale ani Gordon je nepíše jaksi osobně.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Jeste jsou od Vanka hodne dobry poklady evropsky kuchyne, na ty jsem zapomnel, a bavej me.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KUBAN88: Ty dve ceskomoravsky jsou skvely, zbytek uz asi tak ne, no... Nejvyssi konstantni kvalitu kucharek z tv kucharu ma prapredobraz Gordon, vsechny, ktery mame, jsou skvely.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    no Pohlereich je velice milý na hosty a klienty, pracovně je to fakt hajzl pod kterým byste nechtěli dělat a ani s ním. V tomhle je nejdál ten Frič, který je náročný, ale dělá to z lásky k řemeslu, má svojí hospůdku, kde skvěle vaří, uživí ho a on může chlastat každý den :)

    Vaněk měl skvělý nástup, má rád jídlo apod... ale po prvních dvou kuchařkách vydal sračky, které podle mne udělali od stolu, aniž by to vařili a odzkoušeli, protože je tam hrozně chyb

    (on teda ani ZP nedělá kuchařky, pouze se přijde vyfotit, ale Vaňkovi je za to dáván až téměř božský kredit :) )
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Já jsem měla Vaňka ráda na začátku na streamu, ale co zacal s jidlem sro objizdet svoje kamarady aby si chrochtal jak to delaji skvele, plus jeho vystupovani "kamarádi zlatí" a navážení se do vegetariánů, tak už mi leze krkem.
    Naopak s Pohlreichem jsem stravila jeden nataceci den, plus jsem o nem slysela od nekoho, kdo ho zna dlouho fakt jen dobrý věci jako o cloveku, takze se na nej vzdycky rada podivam.
    Jeste je mi v posledni dobe z kucharu celkem sympatickej Paulus, co dela pro Lidl.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    Vaněk mi neni vubec sympatickej,jeho vyjadřování,vtipky etc mi prijde az takovy slizký?asi jo
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    JUNIOR: Ja zazil na zacatku v Prakulu Pohlreichuv kurz, kde krome nej byl jeste Vanek a Fric jako pomocnici. Uz tenkrat jsem videl velky rozdil v pristupu - Pohlreich na me zapusobil, s jakou skromnosti a pokorou vystupoval, pomahal a radil. Vanek mi pripadal jako takovej ten kamaradicek, co vsude byl a od vseho ma klice, vsechno zaridi a vsichni ostatni jsou idioti. Tak jsem moc nechapal, jak ti dva spolu muzou fungovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam