• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    KUBAN88: Tak wine food je úplně jiná písnička. Tam hnije maso a kape do zeleniny. Tam se s tím fakt moc neserou a jede tam krutá “italská” mafie. Ty mezi sebe jen tak někoho nepustí. Kuchař v open kitchen s mobilem u ucha není nic zvláštního.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DAWIDOS: A pak máš druhý level, že ty číšníci jsou zadlužený jako prase, protože se snaži mít vysoký standard apod...

    Wine Food Market to stejné, i backoffice za minimální prachy a bokem prachy atd
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    KUBAN88: Ja byl asi naivni, protoze (prestoze taky vnimam lehce sestupnou tendenci) treba v Lokalech je obsluha velmi nadprumerna v porovnani s podniky podobneho typu. Myslel jsem, ze je to proto, ze je vyber narocny a ze si vybiraji kvalitni lidi, ktere taky dobre zaplati. A pak cumim, kdyz se dozvim, ze lidi na place tam litaj za pakatel.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DAWIDOS: Ono je to všude, Ambi nebo Aromi... číšník je spotřební zboží, kuchař je rád za šanci... Atd...
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    KUBAN88: Ojebávka zaměstnanců Ambi se zdá již standardem. Část výčepáků odešla do Mincovny na Staromáku, obsluha jede za podprůměrnou mzdu a nahoní to přes dýška. Ne, že by to bylo jinde výrazně jinak, jen jsem si Ambi zafixoval jako něco lepšího i pro zaměstnance a vypadá to, že je to stejná voblož jako všude.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    CLUBEER: Tak proto ho maj tak nízkej! Platí 160
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    RUTHLESS: Já tam byl třikrát. Výhled pěkný, jídlo bohužel neoslnilo - lepší hotovky, no.
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    Především to zrekonstruovalo ambi cely za svoje a za to snad nemusej platit nájem nebo tak neco
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    KUBAN88: Hlavně pláčou lidi, co tam byli dvakrat. Wtf
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Už teď na sockach všichni placou - PR se rozjelo
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    RUTHLESS: Respektive to určitě udelal už teď a do insolvence jde s holou prdeli
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    WITTGENSTEIN: Tak si to koupi nejakej kůň “domu” nebo karpisek sám. Tím vyresis tu insolvenci
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    RUTHLESS: Nicméně nemůžeš přece převést vybavení na mateřskou skupinu Ambi, ne?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    RUTHLESS: Klasická ojebávka, lidi až poslední... no a za rok to s velkou slávou otevře a Instagram bude plný postů jak je super, ze povstala Kuchyň z popela a je to ještě lepší než predtim ...
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    WITTGENSTEIN: To je o čem píšu... proto insolvence. Pak s nima můžeš snaz vyjebat - nedat odstupné
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    RUTHLESS: Ve Forbesu píšou, že zaměstnanci nedostali žádné odstupné.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Psal jsem na fb, tak kopiruju i sem:


    ja to vidim dost jednoznacne. Je to podnik zavisly na turistech a rekli si, ze hranice se neotevrou minimalne dva mesice, spis do rijna. A to pak nema cenu, protoze druha proměná tohodle mista je zahradka a sezeni venku. tudiz naplneni tohodle místa je realne v dubnu 2021. Takze radsi nez cekani vyhlasili insolvenci, aby to meli snazsi s odstupnym zamestnancum, vybaveni streli Ambi group a ta jim to proda zpet az otevrou znovu. A s galerii jsou domluveni, ze jim to pripadne pronajmou znova.
    PTT
    PTT --- ---
    FRK_R23: pivo super (i cena) a ten vyhled k nezaplaceni
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PTT: Bizarně nízký ceny, pivko za 49,- mě dostalo:)

    Třeba to tam přiští rok zase rozjedou:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam