• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    VANEK
    VANEK --- ---
    TOOMIX: Optimista…
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Hostinský Václav Frič: Po Silvestru zavírám a otevřu nejdřív na Velikonoce – Forum24
    https://www.forum24.cz/...&dop_req_id=afbHxqHX8ci-202012131159&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Xaver LIVE s hostem: Zdeněk Pohlreich
    http://www.youtube.com/watch?v=FlrOtH1AmGQ
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZUZKAOU: V lepších hospodách vždycky býval z hovězího, ale postupně masově to zdegenerovalo do "po židovsku = s česnekem". Tuším se to probíralo na Okounu již před lety…
    MALKE
    MALKE --- ---
    ZUZKAOU: Pochybuju, že kolem nich prošlo něco tak sofistikovaného jako "židé nejedí vepřové". (Ta smetana tomu dodává ještě pikantnější nádech.) Prostě je to s česnekem, víc bych v tom nehledala...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    OTAVA: hele ono se tomu tak v hospodách říká tradičně. nejspíš nějaký humor.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Polední menu - Jiná Krajina
    https://kodanska.jinakrajina.cz/cs/poledni-menu/
    Vepřový ŘÍZEK po židovsku /česnek/, smetanový šťouchaný brambor, okurkový salátek

    Takovy to kdyz chces byt hoch, ale nejak ti to nedotece.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    RUTHLESS: Především Filip ...
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    BRUKEV: Ono jsou oba dva kluci v akci docela v pohodě. Teď už. Byla doba, kdy byli trochu napresdrzku
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Slaninu jsem nijak zvláště nesledoval, ale poslední dobou jsem s ním četl dva nebo tři rozhovory a přijde mi daleko víc v pohodě než mistr Pohlreich.
    Šidit nebudeme. Hosté se ale musí častěji „točit“, říká restauratér - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...p&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Koukám, že na Seznamu Zdenda válí. Ted na mě vyskočily hnedka dva odkazy na články s ním, kde hodnotí rozvolnění, atd.
    Ještě, že ho media mají, nevím, koho by neustále vyslýchala.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ALI: omlouvam se, tlustym idiotem jsi myslel xavera. Ja myslel ze myslis sefa :D To je mi taky dost neprijemny ho poslouchat.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    RUTHLESS: hmmm smazak.. :)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    POHODAVOLE: jo, zkusim si najit cas v praci. Musim planovat vanocni vecirek, takze si to pustim tematicky :-) a objednam smazak pro vsechny!
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    RUTHLESS: dle me je cely ten rozhovor jako jeden velky povzdych. Zkus prekousnout moderatora, podivat se a treba najdes neco vic :)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    POHODAVOLE: hele ja teda jsem si to uprimne pustil jen v case 22:45, abych zkusil tlumocit :-)
    Ale... neni to je povzdech? stylem "diky, za vasi dobrou vuli dat cisnium dysko, ale prosim, mejte u sebe cash a davejte ho hotove, protoze jinak se to k nim nedostane cely. Prosim, uvedome si to" S tim, ze on neumi rikat prosim, tak je to tam bez nej :-)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SAYUZ: mne ti prijde posledni dobou docela vymeklej a ten hate na DJ zbytecne prehnanej. Vidi v tom jen odrbavani restaurace, ale uz mu nedochazi, ze za nizsi cenou prepravy muze byt i vyssi efektivita rozvozu nebo ze urceni ceny produktu je stale na restauraci. Moc mi nejde do hlavy to podivovani nad danenim dysek. Je to prijem jako kazdy jiny, tak proc by se nemel danit? Chapu, ze pri platbe v hotovosti se to neresi a ani to nemam nikomu za zle, ale clovek by pak spis cekal, ze o to vic si toho bude vazit a ne si stezovat, ze pri platbe kartou to danis. Bral jsem ho jako jednu z top gastro postav v CR, ale tyhle veci, ktery z nej v posledni dobe lezou, mu dle me dost ubiraj na kreditu.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SAYUZ: A Aliho se asi neptej, když ten to odmítá poslouchat. Ten asi pohlreichovy názory nezkoumá.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SAYUZ: Prosím, ne další flame o dyskach.
    Ano, VŠICHNI v gastru chtějí tip hotove, na ruku a nedanit. Je to zvláštní, ale je tomu opravdu tak. A je jedno, jestli je ti číšník, barman, kuchař, provozovatel mebo majitel 5 restauraci. Ti dole to chtějí pro sebe a ti nahoře pro svůj personal (a moc jim platit ve výsledku méně ze svého).
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    ALI: Prakticky jsem to pochopil tak, že Zdendovi nevadí nedanění určité části mzdy a jeste k tomu vybízí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam