• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales



    Co je totální úlet?Samozřejmě jídlo...



    Klik na Babicu: [ Spolek pratel Mistra Babici aneb všichni si to doma uděláme, protože je to jednoduchý, rychlý a dobrý! ]

    jeden polerich vladne vsem, jeden jim vsem kaze. Do kuchyne uvrhne a k plotne privaze.
    rozbalit záhlaví
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    MEI: vyvarovani na druhy den, ohrivani jidla v praci na plynovy bombe, prezivani na svacinach a studenym jidle tohle vsechno jsem zkousel a pak prisel na to ze si radsi odjedu ze stavby pryc, sednu, dam chill, menicko + plus drink a jdu zase do rachoty. je to pro me proste zdravejsi stravování a jsem v praci radsi o hodinu dyl
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MEI: :D “Kolik utratis mesicne za kosmetiku”

    Tvl. Min, nez za jidlo, prekvapko.
    Jak rikam, ja lidem vysoky platy preju, ale nejsem v ty prijmovy skupine a nedostanu se tam.
    MEI
    MEI --- ---
    Moody, to jsou zase kecy. Kolik měsíčně utratis za kosmetiku? Pro někoho je priorita nový krém, pro někoho čerstvý oběd v práci. Já si třeba vůbec nedovedu představit, ze bych si po práci ještě vyvarovala na další den.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LYNCH: Bylo to jen zamysleni, kdo jsou lidi, co denne jedi v hospode, protoze v moji hlave to musi bejt nekdo desne bohatej, skupina, kam ja se jako bila ockocana vysokoskolsky vzdelana zena nemuzu nikdy dostat :).
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SPACEX: Ja nevim, jak to chodi ve firmach a co je standard a co ne.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    MOODYCAT: vydelam si daleko daleko min a rozhodně me to me nejake neomezuje..moc nechapu kam tim miris
    SPACEX
    SPACEX --- ---
    MOODYCAT: hele tu Kantýnu kolem 110-120 ti pokreje stravenka, ktere jsou v dnesni dobe uz snad standart, ne? A da se za ni najist i v sirsim centru, typicky Holesovice celkem s prehledem
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LYNCH: Hele dyt rikam, jestli si remeslnik prijde na dve kilca cista ruka kazdej mesic, tak je to fajn a ja mu to preju.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    MOODYCAT: mas delat remeslo a zas tak crazy by ti to neprislo :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LYNCH: No to je v mym mentalnim vesmiru prijmova skupina, ktera si neco takovyho muze dovolit.
    Kdyz baj voko clovek pracuje 20 dnu v mesici, da dve kilca za obed, tak 4000,- za mesic jen za obedy, kdyz jako…musis jist i jindy, mi prijde insane. V moji prijmove skupine :).
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    MOODYCAT: proc 200k+??
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LYNCH: Jestli stavebni delnici vydelavaji 200k+, tak se maji dobre :).
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    MOODYCAT: kdyz delas na stavbe tak ti pomalu nic jinyho nezbývá) vím o čem mluvím
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TOOMIX: Jak rikam, v mym vesmiru jsem se nedostala a asi ani v zivote nedostanu do prijmovy skupiny, co by si neco takovyho mohla dovolit.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MOODYCAT: v hospodě ne, ale v kantýně jo, tam chodím víceméně denně. Oběd s polívkou od 110Kč

    Aktuální menu
    Premium concept

    https://dobrakantyna.cz/aktualni-menupremium_concept
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TOOMIX: Osobne bych chtela videt cloveka, co se stravuje denne v hospode, kde na to lidi berou? To musi byt prijmova skupina 200k+, ale zas kolik takovych lidi je…
    Pro me tohle vzdycky bylo totalne out of my reach.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Zrovna včera jsem koukal na díl ze 2. série Ano Šéfe z roku 2009, Motorest Galerie, kde paní majitelka říkala, že v nedalekém penzionu mají hotovky za 55Kč, takže jdou lidi spíš tam, protože je to levnější než u nich


    Drahé obědy hosty odrazují. Hospody musí změnit koncept, varuje restauratér - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/hospody-gastro-utlum-hoste-obedy-krize.A220712_090920_ekonomika_vebe?zdroj=vybava_idnes

    Ano.sefe.2x09.Motorest.Galerie - video Dailymotion
    https://www.dailymotion.com/video/x611j0f
    MONCIC
    MONCIC --- ---
    I cooked Delicious Sausages and Meat in a Barrel! You won't buy such a Dish Anywhere
    https://www.youtube.com/watch?v=hzaHdczsg4Q
    ZCR
    ZCR --- ---
    ZUZKAOU: já mám teda nejradši rajče na plátky na chlebu s máslem, a posolit (v hitparádě hned na druhém místě za chlebem s máslem a zeleným hráškem, nesolit)... akorát to máslo teďka je takové... inflační
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CHORCHE: Jako pan con tomate je super věc, jen teda to nesmí být šumava, ale něco pšeničného a ještě to chce česnek. Klíčem ovšem je fakt dobrý rajče-

    tady je to ve fancy verzi, ale reálně fakt opečeš chleba, potřeš česnekem, potřeš rozpůleným rajčetem, pokapeš olejem a posolíš.

    Pan con Tomate (Spanish-Style Grilled Bread With Tomato) Recipe
    https://www.seriouseats.com/pan-con-tomate-tomato-bread-spanish-recipe
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    tak u sousedů nová knížtička, od mistra Babici... vaříme s inflací... a láďa hruška nebude mít co žrát

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam