• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    GEISHA: me se neptej, ja hlasovala pro min :D
    na druhou stranu, kdyz jsem byla single, imho jsem tohle dokazala i prekrocit.. vic vecere venku..
    SITH
    SITH --- ---
    GEISHA: velmi často single mladý chlap, pracující v IT, žijící v Praze, byt po rodičích / babičce, nulové nebo minimální náklady atd. Pak odmítáš vařit, protože na to nemáš čas nebo tě to nebaví, takže denně oběd a večeře, víkend dovážka a jseš tam hned.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    GEISHA: obed v restauraci s napojem 200, snidane v nejakym cafe po ceste do prace 100 + vecere tak 100 vsedni dny = 400 *20 = 8000. Vikendy nejaka dovazka, nebo obcas restaurace a jsi tam za 10 - 12 hned, pokud nevaris.

    Dovolit je samozrejme relevantni - pokud vydelavas treba kilo, nebo vic, pravdepodobne vecer uz nemas cas nebo silu varit na zitra. Nebo ten vecer mozna travis stejne na pracovnim pocitaci.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    RUTHLESS: ale asi jsem to prestrelil.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    GEISHA: to prochlastam. zase nemam moc jiny naklady vid :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KASUMI: tuhle anketu jsem potrebovala, nejsem magor, diky za uprimne odpovedi :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KASUMI: Takze modelky zapocitaji i obvazovou vatu :D.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    KASUMI: tak i s chlastem je to hodne jasny :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    VANEK: vsechno imho :D
    pac nekdo dokaze veceri nahradit pivem :D
    VANEK
    VANEK --- ---
    KASUMI: Moment, tak pivo se počítá (pravda, je to tekutý chleba), nebo jen utopence a hermelín? ;-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---

    kolik dáte měsíčně za overall jidlo (potraviny i restaurace) na dospelou osobu ve vasi domacnosti?


    Instrukce:
    pokud mate deti, udelejte kvalifikovany odhad
    pocitala bych do toho i navstevu hospody s pivem

    101 hlasy od 101 respondentů

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    EVILMIND: Tak to jsem hne dklidnejsi, ze nemusim volat do banky, ze uz dva roky platim za hypo mene, nez bych mela mit. Ale asi by me byli upozornili sami.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    EVILMIND: Hele mne by dat desitku za zradlo prislo uplne debilni utraceni, tysiklidne utrat zbytek platu za zradlo, mne je to jedno.
    A ty vis, ze platim 25k za bydleni, jo? To je zvlastni, a odkud to vis? Protoze ja platim mesicne jinou castku, tak se bojim, ze mi tedy nabiha penale...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MOODYCAT: takze tech 25k za bydleni je jeste navic bez kuchyne? Ocividne mas proste nekde diru na penize, co bys mela identifikovat, ja pracuju za tabulkovej plat ve skolstvi, stravenky nam odbory sebraly, a stejne si kupuju kazdej den snidani za 100 a obed za 200+, a to jeste preplacim diky tomu, ze v centru Prahy proste je draz. Kdybych pracoval treba ve Vysocanech, tak ani nemusim snidat, bo treba ty poledni porce U Kocoura normalni clovek ani nesni... :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GANBOY: Moody nema kuchyn, takze si uvari leda hovno:).
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Já bych řekl že kancelářská osoba těžko porozozumí tomu proč je pro zedníka ten guláš s osmi tak důležitá součást dne ;)

    Což říkám z pozice jedince co proplouvá skrze oba dva světy…

    Navíc pro sezóního dělníka je kolikrát ten oběd jediný slušný jídlo, protože na ubytovně je to jen salám a pečivo, protože tam si moc neuvaříš, toliko k tomu proč si dělník radši dá teplej oběd a moody si radši uvaří teplou večeři…
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ZCR: Do hospody s umytýma nohama.
    ZCR
    ZCR --- ---
    já bych to s dovolením shrnul, ať se někam posuneme:

    Sytý hladovému nevěří
    AND
    Bez peněz do hospody nelez.
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    MOODYCAT: Jako clovek delajici 20 let v gastru mam pochopeni pro spoustu lidi. A pak jsi ty. Proc tady porad nutis svuj nazor?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam