• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales



    Co je totální úlet?Samozřejmě jídlo...



    Klik na Babicu: [ Spolek pratel Mistra Babici aneb všichni si to doma uděláme, protože je to jednoduchý, rychlý a dobrý! ]

    jeden polerich vladne vsem, jeden jim vsem kaze. Do kuchyne uvrhne a k plotne privaze.
    rozbalit záhlaví
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ZUZKAOU: Zděnda nám nějak levicovatí!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZUZKAOU: Zdeněk Pohlreich (v rozhovoru s Pavlem Štruncem): „Je tu kult vzdělávání, dotace jsou prokletí", 2018

    Samozřejmě jen ty dotace, co nedostanu já, se tam zapomnělo zmínit.

    ŠTRUNC - Je tu kult vzdělávání, dotace jsou prokletí,... | Facebook
    https://www.facebook.com/struncinfocz/posts/2006618982763949/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ: tak jsem dal první sérii. Je to fajn, když máš chuť na nenáročný podmaz typu Ano šéfe, ale nemáš náladu na Pohlreicha.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Na voyo jsem narazil na Na nože (SK), tedy Kitchen Nightmares po slovensky.

    Tak doufám, že to bude mít aspoň krmnou kvalitu jako podmaz při práci.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ALI: ok dam. obcas tady recenzuju ramen a docela se to tu vysvihlo behem roku i zpopularizovalo (takže mi to pak lidi sezrali a musel sem si davat uz rezervacku) :) neni to tedy umami, ale slanejsi, lec pecka a nemusim se tahat do BONu
    s chatgpt si taky pohravam, to bych moh vyzkouset tez (ale plkne nejspis nejake kraviny)
    ALI
    ALI --- ---
    CHORCHE: chatgpt!
    a pak dej vedet, jak to dopadlo .)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MUTHA: dík, hodim to i tam. kamarád chce provozovat fast food bistro. takže jde spíš o sériovou výrobu, než nárazový úlet :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    trošku OT, ale nenašel jsem lepší auditko - poradíte prosím někdo jak na mléčné smash burger bulky? něco tady zkoušíme s kamarádem a nic moc (optimál je FATfuck v Praze, pokud znáte https://ftfck.cz/ )

    na oko nám to tady dělá pekárnička dobře, ale nemá to konzistenci

    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    DOCKINEZ: Vsechny zakladni kola (6) a jedno semifinale :-)

    Jakoze “zatim” vsechny.
    KADAS
    KADAS --- ---
    Co vim tak byl Pohlreich ze Salabky nadsenej, neznal to, hodne Petra chvalil jak to tam delaj, byl prekvapenej hodne
    KADAS
    KADAS --- ---
    KASUMI: Treba s Kuncem se vubec neznal… v pripade Salabky bych rekl ze rozhodlo to ze maj bib.. ale tezko rict co rozhoduje o postupu
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    LYNCH: proč spoiler? Bylo 6 základních rozstřelů 1:1, teď začlo další kolo. To se ví od začátku, že to tak bude. Ale kolik bude ještě dílů, to netuším.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    DOCKINEZ: spoiler jak hovado!
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Všechny? Jsem měl za to, že na voyo jich je zatím jen 7. To něco leaknulo?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DAWIDOS: ja to ted sledovala jenom na pul oka, ale prislo mi, ze v Mace to meli hrozne prekombinovany a na to dojeli
    ale je to jen subjektivni pocit, ten porad neni vubec transparentni, co se tyce hodnoceni.. nejspis je to jen o preferenci pohlreicha
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Dal jsem vsechny dily Souboje restauraci, ale prestoze jsem jednou na Salabce byl, tak ten Kunc je za me jasne nejmin sympatickej kuchar ze vsech. Strasne me ten jeho nadrazenej pristup stval a uprimne me mrzi, ze nevyhral Svatek.
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    PRAASHEK: Tohle je jeho mladší brácha :-)
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    KADAS: Jo to je on :-) moc dík. tak fakt nevím, odkud ho znám.
    KADAS
    KADAS --- ---
    Jiri Hilgart, strasne ho nemam rad… kuchar ani majitel restaurace to neni…
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DAWIDOS: dělá v oboru a má hranatý obličej... asi jsou tam upoutávky při reklamách

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam