• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    HAFI
    HAFI --- ---
    SHYLOCK: tak pokutu chapu, ale ze zrovna za litr? Jsi mu musel hrozne nadavat a nebo si hold potkal ultra kretena
    BIO23
    BIO23 --- ---
    SPYYDY: olala
    taky jsem jednou jel za traktorem s vlečkou kolem 40km/h a z tý vlečky mu vylítla asi kilová hrouda hlíny a trefila mě do ramena. taky slušná šupa a následně modřina
    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    SHYLOCK: K policejní buzeraci se nevyjadřuju, ale já už vyměnil dokonce za velké plexi přes celý obličej. Čmelák do čela mě dost rozhodil, do oka by to bylo asi horší. A minulý rok jsem chytil za jízdy do oka kovovou šponu (zapíchla se do bělma).
    BIO23
    BIO23 --- ---
    já si jel onehda s dcerkou z koupaliště (pitomý 4km) a vlítla mi vosa pod kraťasy a nakoupil jsem, než jsem zastavil a vytřepal ji, asi 10 žihadel
    to ale byla sranda... koupit šupu v 90km/h čmelíkem do oka...no nevím :DDD
    VACA
    VACA --- ---
    SHYLOCK: jj, je to ve vyhlasce. Ale teda respekt, ja bych to asi nedal protoze vod urcity rychlosti by mi slzeli oci ze bych nic nevidel, kdyz bych je nemel kryty. Ale hlavne bych se bal ze i blba moucha mi vysvihne voko ve 40+

    Jinak, nerad bych kecal, ale myslim ze je tam vyjimka ze nemusis mit plexi kdyz prsi....
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    tak jsem dnes dostal litr pokutu za to, že jsem neměl krytý oči plexisklem nebo brýlema....vubec jsem netušil, že se to musí)
    HAFI
    HAFI --- ---
    EKIM: podle me je to uplne k nicemu, protoze se to nikde nekontroluje
    EKIM
    EKIM --- ---
    Co říkáte na tohle zabezpečení, má to cenu? http://www.datatag.cz/scooters.php
    BURAN
    BURAN --- ---
    MARASAN: 3x rocne za mesto muzes i na 125 ;-)
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Jj. PCX je bozi. Kdyby zbytek party nepresel na motorky, tak na nem jezdim dal. A jestli ho neprodam, budu jezdit dal na nem
    HAFI
    HAFI --- ---
    MARASAN: no to jezdeni na skutru me tak zacalo bavit, ze to i mozna udelam:-D nicmene ted si necham prcka, protoze do Prahy je to nejlepsi volba a za par let si hodim korunou, jestli maxi skutra a nebo motorku. Jsem testoval tu Forzu 300, jede pekne, ale to klickovani mezi auty uz neni takovy jako s pcxem
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    MARASAN: imo zbytecne velky, vetsi spotreba, nebude to mit mozna zminene vyhody PCXka. Hafiho chapu, volil bych stejne
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    HAFI: procs ale nevzal nejakej vetsi skutr? S nejakym 300+ bys mohl v pohode i 3x rocne za mesto.
    HAFI
    HAFI --- ---
    HAFI: a jeste jedna brutalni vec. Mam povinne pojisteni , kradez, havarijku(5k spoluucast) a vandalismus za 2862kc za rok. No nepojisti to:-)
    HAFI
    HAFI --- ---
    DZANDIS: moji motorku mi srazilo auto na parkovisti ze stojanu a upadla tak blbe, ze tam byla skoda temer 70k, takze to pojistovna vzhledem ke stari motorky 10 let prohlasila za totalni skodu. Realita je takova, ze mam dve deti a na masine jsem za Prahu vyjel cca trikrat do roka, jinak mam vse po Praze. Motorka ma 250kg, po Praze jede za 8l/100km, silene hreje a ma moc vykonu, takze furt spojcis jak debil. To PCXo jede 120km/h, ma abs, zere 2,1 litru a vazi 130kg. Navic ma fakt neuveritelny rejd, to otocis v jenom jizdim pruhu a novy model je komplet s LED osvetlenim a uz je to strikacka. Za par let si zas koupim masinu na vylety, ale ted na tu Prahu je ten skutr bozi
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Ja to take polozil, to je asi bezne, dulezite je, ze se nic neohnulo, nic nedrnci, od te doby jsem najel dalsich 1600km naprosto v pohode. Snizilo mi to cenu stroje pro prodej, ale takovej je zivot. Dodelam motoskolu a jde do sveta
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    HAFI: ty jsi sel z motorky na skutr?? Proc? Vetsinou se chodi obracene..
    HAFI
    HAFI --- ---
    JAVESEU: jinak podivej se na smer skrabancu na plastech. Podle toho muzes odvodit jakym smerem se skutr klouzal po zemi kdyz spadl. Tohle fakt nevypada na pad ze stojanku, ale na pad ve vyssi rychlosti
    HAFI
    HAFI --- ---
    JAVESEU: No ja ti nevim, na maly pad je to rozlamane docela dost.

    Jinak uces jsem ladil dlouho a tento je nejvice aerodynamicky:-D
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Co si upřímně myslíte od stavu tohohle stroje (Honda PCX 125)? Údajně spadl na parkovišti když do něj drclo auto. ps: Přijde mi divný proč má tachometr v Mílích. Cena: 32k









    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam