• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    EMDEE
    EMDEE --- ---
    MCFLY: jo to chápu. pro někoho ani ty hygienický sí´tky nejsou řešení, spoust alidí to zas neřeší vůbec. Ono tohle je třeba důvod proč je na Lime ročně několik smťáků. Na druhou stranu pokud nejezdíš autem, ale standard MHD tak netušíš, kdo se držel tý tyče před tebou ajakej bezďák seděl na sedačce. je to relatiní, zkusil jsem si v Berlíně a lisabonu a jako alternativa to byla paráda.
    EMDEE
    EMDEE --- ---
    NIKDAS: Revolt je úplně jinde, zaprvé bere ten absolutní základ standardu, tkže se člověk plouží 30-45km/h, to je v provozu průser (oproti 66 které jdou ještě SW odblokovat), plus to jejich pokrytí je v podstatě neexistující (skůtrů). Přjde mi že to je startup c ose snaží prezentovat aktivitu aby naraisovali ale zatim nic moc.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    EMDEE: nejak tomu neverim... sdileny elektro kolobezky i kola jsou pruser, u tohohle taky necekam zazrak, spis naopak :-/
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    POHODAVOLE: Zajímavá připomínka, mě napadla jen hygienická stránka věci. Možná mají jen ty "škopky" (něco jako helmy na stavbu), které sednou více méně každému? Dvě plnohodnotné helmy by asi "do" skůtru nenarvali :D
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    NIKDAS: neni to blbost, kdyz ma kazdej jinou velikost? :)
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    MCFLY: to mě taky napadlo, a asi bych to vyřešil vlastní kuklou :)
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    EMDEE: že bych si helmu propocenou stovkami lidi na palici nedal :D
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    EMDEE: To už nějakou dobu existuje
    re.volt | carsharing revolution
    https://revolt.city/
    EMDEE
    EMDEE --- ---
    Co říkáte na nové sdílen elektrických skůtrů v Praze?
    BeRider | Sdílené elektrické skútry
    https://www.be-rider.com/
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    How Vespa Scooters Are Made | The Making Of
    http://www.youtube.com/watch?v=eHhV_i2clX0
    HAFI
    HAFI --- ---
    VACA: hele imobilizer nema ani novy pcxo, takze pochybuju, ze tam bude:-)
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: No ja jsem prave ted chvili byl v situaci kdy uz sem nemel klic zadnej:D
    Ale nasel se, (uFf) tak si musim ted nechat udelat nakej nahradni..

    Uz sem to mel zase cely odstrojeny pripravenej vyndat spinacku, a odnest zamecnikovi aby mi podle ni udeal klic. Ten jen rikal ze klic umi, ale pripadnej imobilizer ne..

    No von je to jednoduchej kus plastu. A ze spinacky vedou fakt jen dva draty, takze asi fakt ze tam nic neni. (Ale spojenim teh dratu sem to startovat nezkousel :D )

    Nicmene on i zdanlive jednoduchej kus plastu klic muze obsahovat jakousi rfid pasivni smycku..
    VACA
    VACA --- ---
    Dekuji za podmety.
    EKIM
    EKIM --- ---
    VACA: mám 150ku @, a řekl bych že imobilizer tam neni a ani u 125ky jsem ho neměl, dit se podívej na ten klíč co máš a vidíš že nejde o žádnou sofistikovanou technologii, vobyčejnej klíč...
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    VACA: v takovejch těch stánkách v obchodních centrech, kde dělaj autoklíče, ti to umí zjistit podle vzoru klíče
    VACA
    VACA --- ---
    tušíte někdo prosím, jestli má honda @ 125 / honda NES 125 imobilizér?
    rešim totiž výrobu ztracenýho klíčku.

    dík
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SHYLOCK: Souhlas + malinkatý kola. 14ctky na PCXku jsou do Prahy taky malý (kostky, koleje!)
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    CHILDINTIME: nevim na co to máš, ale třeba na Prahu mi přijde 100cm3 hodně málo a konkrétně tohle na mě působí jako taková naleštěná bída...stříhnutý disky, naleštěná krytka výfuku)))týpek koupil za 5k a doufá))
    KCE
    KCE --- ---
    CHILDINTIME: jo a pocitej ze to jede tak 80kmh, je to jen 100cm3
    KCE
    KCE --- ---
    CHILDINTIME: za ty prachy asi dobry, pokud projde nize popsanym testem vuli, a mas trebic nedaleko..
    i kdyz z roku 200, to uz je 1800 let stary ne?:D
    a tachac bude asi stocenej, 10kkm je nak malo na r.v.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam