• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    JAVESEU: Jo. Dostal jsem před pár lety pokutu za parkování na chodníku na Malostranském náměstí, v takové slepé části vedle vstupu na AMU, která nikam nevede a ničemu tam skútra nepřekáží. Šel jsem s tím někam na služebnu, tam mi strážnice řekla, že parkovat na chodníku je zakázáno a následně ten lístek roztrhala :)

    VACA: To chápu. Já ten lístek měl zastrčený mezi nějaké dva díly kapotáže řidítek a trochu zatlačit, šel by dovnitř jak nic :D
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    KCE: Tak ono to tak být nemusí. Posledně mi odpustili za 200,- 3x parkování pouhé 2m před přechodem (auto). S tím že ví, že tam mají nového snaživého strážníka ať si na to dávám pozor :) Držím moc palce ať to k právníkům nedojde. Max trestní oznámení na neznámého pachatele pro zbytečné přetěžování policejního aparátu = plýtvání peněz daňových poplatníků :D
    KCE
    KCE --- ---
    HABRENKA: oh shit:(
    tak jedine dobryho pravnika a hodne stesti ve spravnim rizeni.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    já mám tohle: https://dvako.com.ua/skutery/bu/honda/honda-dio-cesta
    úložný prostor pod sedačkou, a ještě vepředu.. ^_^
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HABRENKA: Tak to fakt musí být na udání. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Chjo, holt lidi jsou nepřející a zajímají se o nedůležitý věci a na ty důležitý serou :(
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    DZANDIS: Jezdim Yamaha Majesty 125 a rekord mam 18 flasek prosecca, pod sebou a v Givi kufru. samozrejme bez krabice jenom naskladany a prolozeny bublinkovou folii. Ale strasne me stvalo ze se jich neveslo 20 :)) tetris hadr. dovoz ze skladu liboc do holesovic a vse ok. no ale cekal jsem kdy za mnou neco potece. nastesti nic
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    JAVESEU: zatim jich tam visi pet a splachnout to nijak nejde, ani sjednotit... narazila jsem zjevne na peknou kundu :/
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    KCE: Tak to se připrav že v Praze je to lepší ale čeští řidiči neodpouští, i když dneska ráno na Jiráskáči mi uhnulo 15 aut z 30. Což mě potěšilo, a poděkoval jsem jim :)
    SAMOUT: Klasika :D
    DZANDIS: Mě do originálního kufru se vejde 22 plechovek piva, dokonale tam sedí a ani se nehnou :D
    DZANDIS: A na SHčku budeš úplně cajk, to má tuším 16ctky. Jenže zase Honda = daražší. Já koupil před rokem a půl PCXko 2014 za 42k. Cena podle mě dobrá, nájezd 20tis. km Zatím jsem měnil olej a filtr.
    HABRENKA: Hele uvidíš, já mám zatím asi štěstí a nebo všude stojím krátce. Držím palce aby ti už nic nepřilo. Připomnělo mi situaci kdy jsem dělal ve firmě která sponzorovala fotbalový klub z Mladé Boleslavy a dodávala fotbalistům vozy. A bylo jedno auto co pravidelně jezdilo od stadionu v Boleslavi přes město do Prahy. Jednoho dne nám začaly chodit pokuty za rychlost v jednom a tom stejném úseku na tento pronajatý vůz 2ks denně (dvoufázový trénink) s měsíčním zpožděním, takže když se to tomu frajerovi řeklo, tak ještě následující měsíc chodily pokuty. Tam se to nějak zahrálo, jinak už asi třetí den by neměl řidičák :D
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    TOMBRIDER: hele vespa... vespa je hezka no... ale tim to tak nejak hasne (dle mne!), maly kolecka (to nechceě. prostě nechceš!!!), maly cely je to... drahy dily, drahy cely = vic se o to bojis,... ja bych sla do pcx, mam jeho dědečka a doufám, že mi ještě chvíli vydrží, naprostá spokojenost. díly dostupný, kola akorát, táhne pěkně...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MARASAN: no, doufam... ale ten mesicni distanc mne sere :-/, uvidim, zda bude neco vedet mistni prestupkovy, ten dopis z magose nedava zadny prostor k dialogu (a ja jsem nezkusena ;-) ). navic teda tam nikdo krom jedny svihly bezdomky nebydli :D
    KCE
    KCE --- ---
    TOMBRIDER: ono taky zalezi kde a jak na tom bude jezdit, jestli max 5km nekde po rovince z jedny vesnice do druhy do prace/do kramu, tak to pak klidne 50 primaveru na mini koleckach. ja jezdim klidne 80km daleko, valim to kilo po prutahu, nebo naopak poskakuju po kostkach mezi dopravou a treba i po polnacce do lesa... mam to jako univerzalni dopravni prostredek a ne jako sezonni doplnek ;)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Bezva to sypete! Dik
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    DZANDIS: kolo 14" min!!
    Jeste jsem tenkrat uvazoval o Benneli, nastesti vzal Hondu
    KCE
    KCE --- ---
    TOMBRIDER: nemam moc srovnani ale s hondou 125 z 2014 jen menim olej. casem se sjede remen a valecky ve variatoru a pneu, ale to u vsech skutru. kola 16" super, cim mensi tim horsi, takze bych sel aspon do 14".
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    TOMBRIDER: Jinak obecne-kupoval bych neco s vetsima kolama, aspon 13". Na to jsem se soustrdil ja, lepe se to ovlada a je to stabilnejsi(osobni subj.pocit). Vsechny ty skutry s koleckama jak od rudliku mi prijdou v zatackach nestabilni, bal jsem se, sedl jsem si na Pcx A zatacky a vsehno ok
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    TOMBRIDER: mel jsem PCX 125, starsi verzi, najel jsem za dva roky neco kolem 10.000km.
    Vymenil jsem 2x olej. Kupoval jsem ji a mela najeto po trech letech tusim cca 13tis.km.. Nic jsem neresil, 2x vymenil olej a filtr
    Nazdar bazar. Blby je, je jsou Hondy obecne drazsi, pze je lidi chtej. Spolehliva, dobre ovladatelna, do Givi kufru vzadu se veslo 14 plechovek piva a nejakej dzus
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    HABRENKA: moc to resis,dostalas jednu,kvuli stezujicimu se obcanovi,policajti na nezavazejici motky porad kaslou, uvidis. Kdyztak ti to shrnou najednou a poradi,abys debilum neparkovala pod oknem.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    NTR23: diky
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    VACA: muj skuta je často rozmontovanej :), ale pokutu po měsíci těžce nesu no... jsem staromódní. A bojim kolik jich doopravdy je. zítra zajdu na naše prestupkovy a snad neomdlim... pokud to budou vědět teda... nechce se mi čekat na magoš a co z něj postupně bude padat.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    TOMBRIDER: https://www.facebook.com/groups/vespa.cz/?ref=share

    Často tam jsou vespy na prodej, nebo se poptej v Praze u Massima ve Vespisti Veri
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam