• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    DIVER
    DIVER --- ---
    TLUSTEC: jakej marketing, jaka show? ja hlavne volam po dokumentaci toho pripadu. a pouzil jsem klasickej scenar - viz napriklad ten barak s horicima zasuvkama.

    pokud znas jinej zpusob, jak do toho zatahnout nejaky renomovany vedce a akademii ved, navrhni ho :)

    jestli se to tomu chlapikovi povede vyzmizikovat, bude nam tu FIRED vypravet, jak meli v hospode poltergeista, ale ze uz tam neni. a kazdej druhej se mu vysmeje. aspon webky si tam meli na tyden dat...
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    zkratka bulvar, show a marketing. namisto krasneho ceskeho straseni. divere, jsi obet doby.
    DIVER
    DIVER --- ---
    FIRED: kua, namisto abyste to nabidli nejaky telce, udelali kolem toho coro moro, zatahli do toho akademii ved, tak privedete nejakyho amaterskyho vymitace, abysme vsichni prisli o peknou indicii, ze sovy nejsou cim se zdaji byt :)

    a byt majitelem toho podniku, tak tomu naopak udelam reklamu jako prase. jedna dve zminky v novinach, na webu a v bedekru a cestovky by tam vozily turisty jak na karlstejn.

    ale fakt.
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    FIRED: prosím, prosím, kde to je? Chci tam zajít...
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    DIVER: kez bys tam jednu talirem do kebule schytal, senzacechtivy bulvarni materialisto :P
    FIRED
    FIRED --- ---
    taakze v pondeli by mel prijit nejakej chlapik s "tim" snad zatocit... sem na to zvedavej... mame zakazano o tom uz i mluvit ptz se vetsina boji i chodit dolu do skladu :X
    DIVER
    DIVER --- ---
    FIRED: kde to je, jak se to jmenuje! tam se chci najist! (eventualne prespat:)

    btw. v bedne rikal sefik ty stary cisticky odpadnich vod vedle zoo, ze tam u nich strasi a lidi mivaji neklidne spani! :)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    FIRED: mozna bych tam spis nez samana pozvala kneze..
    at to zni jak chce divne..
    JOPS
    JOPS --- ---
    FIRED: to je dobry, celej den byt v praci ve strehu, zda nahodou nekde neco neleti :))

    ale pokud to co pises je pravda, tak nezavidim...
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    tak jsem koukal do mapy - a moc se ani nedivim. cely ten kopecek byl stredovekym popravistem. ve starych prazskych bachorkach ma dnesni namesti w. churchilla pomerne spatnou povest, dokonce tam existuje i nekolik "strasidelnych" geocaches. ja tam v noci byl, sondovat, ale nic zvlastniho se nedelo, ani jsem nic divneho necitil. takze tva zprava je takove prvni potvrzeni, ze na tom neco bude, a "prezilo" to az do dnesnich casu.
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    FIRED: zajimave - a kde ze to je? tyhle veci totiz mohou navstevnost i podporit, u jistych lidi...
    FIRED
    FIRED --- ---
    cau, posledni dobou se nam v baru dejou divny veci, sama od sebe spadne sklenicka ze stolu (je uprostred) a odleti treba metr a pada stylem jako by ji proste nekdo strhnul rukou, to samy talire v kuchyni... jednou, kdyz sem vychazel z kuchyne, tak mi za hlavou proletel talir, prolit okolo jidla a spadnul... a tj zajimavy, tyhle veci se dejou, bud kdyz doservirujeme jidla a nebo pri nejaky vetsi objednavce jidel... nikdy se to nestalo pred hostama, jenom v zazemi a jednou na place, kdyz tam sedel nekdo od nas z prace a z venku nikdo...sef si prej nekde zjistil, ze je dobry tam na noc nechat talir s trochou jidla, aby se "uklidnil".
    Bohuzel sem to nevedel a rano, kdyz sem otviral bar, tak sem si vzal kousek klobasky, odpoledne mi nad hlavou bouchly 2 zarovky (docela sok). :) Ten samej den, sem sedel po praci na baru, dal si 2 piva, nachos a zrovna, kdyz sem se chystal zaplatit ucet, tak v kuchyni spadlo asi 10 taliru. Kucharka sedela metr od policky, dvere do kuchyne byli otevreny a na baru stal sefuv kamarad (takze duveryhodnej svedek, kterymu sef veri) a rikal, ze to videl, ze se ani nehnula a talire s niceho nic sli dolu...
    Jinak jsme vcera zjistili, ze tam v 13. stoleti bylo popraviste...
    - sef tam dal i nejaky talismany proti zlym duchum, ze by nam nemeli ublizit
    -pry si s nim i byl dole povidat (mozna zvlastni), ale rikal, ze uz neco takovyho zazil a proto to i resi takovouhle cestou....
    -po vcerejsku se mi tam vubec nechce chodit a rovnou rikam, ze nejsem jedinej ze zamestnancu co se tam boji bejt samy...
    -jinak u vsech tech udalosti byli aspon 3 pary oci...

    taakze se ptam... zna nekdo nejakyho samana, carodeje co ma/dava amulety na ochranu proti duchum? :X (aaano nikdy sem si nemyslel, ze si neco takovyho budu chtit poridit, ale byl bych nerad, aby mi na hlavu ze stropu spadnul vetrak... :/ )
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    PAMETNIK: je to ve stinu, je to tam primo videt :-DDD
    PAMETNIK
    PAMETNIK --- ---
    MORTWYRTHA: Mnooo, mas pravdu v tom, ze pokud je blesk na prave strane fotaku (jako ze byva), tak i ten nepatrny rozdil v uhlu by ty psi chlupy mohly zakryt. Rozhodne na to nebyl dotaz a tak to nebudeme resit :-)
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    PAMETNIK: to neni zadnej odraz, je to lampa na ulici, zvetsi si tu fotku a uvidis to. Krom toho je to ve stinu toho psa, takze by na to ten blesk nemel takovej vliv

    PAMETNIK
    PAMETNIK --- ---
    MORTWYRTHA: Podle mne to myslela vazne. Jinak bych se tim vubec nezabyval :-) Ono pokud nekdo nema trochu zkusennosti s focenim (a technikou obecne), tak se mu to muze jevit "ducharsky", kor kdyz se dozvi ze vedle v byte nekoho zabili :-)
    To uz horsi bylo, kdyz jsem se asi pred rokem s nekym na netu hadal, ze ty "orby", ktere vyfotila jsou castecky prachu. Dotycna si to ale nedala vysvetlit a tak jsem to vzdal. Proste chce videt "orby" a tak je ma :-D
    MORTWYRTHA: To mne napadlo jako prvni, lec rychle jsem od toho upustil. Proti blesku, by ta obrazovka nemohla az takhle ostre svitit. Ale zrejme tam bude odraz neceho od neceho.
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    THE_BALROG: to oranzovy je lampa v nejakym filmu na stanici Nova, kdyz si to zvetsite, je to jasny...ach jo, lol :-DDD
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    me by spis zajimalo, jestli si z nas AURORA: nedela prdel... nebo jestli to mysli vazne a o to je to tim padem smutnejsi :-D
    PAMETNIK
    PAMETNIK --- ---
    THE_BALROG: Jo, to mne taky napadlo. Ale ten uhel v jakym je ta obrazovka tomu moc neodpovida. Pesan ale mohl mit neco blyskaveho na obojku ..... rozhodne "ducharinu" v tom zadnou nehledam :-)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    PAMETNIK: oranzovy svetelko je svetlo z fotaku, co slouzi k ostreni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam