• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    moje babička je stará a nemocná ( silná cukrovka ), ale i přes to celkem vitální.. nemluví z cesty, pozná lidi kolem - prostě žádná senilita se nekoná. Je to pár měsíců co jen takk mezi řečí, jakoby se nechumelilo, řekla, že jí začínají vadit ty lidi v ložnici. když sme se jí ptali jaký lidi, tak řikala že kolikrát leží v posteli, čte si a když zvedne oči od knížky, stojí u její postele člověk. Zeptá se ho co tam dělá a at jde pryč, ale nekomunikuje s ní. Nebo jí nějaká ženská leží v poličce ( při váze dospěleho člověka by police určitě spadla ). Nebo jí někdo chodí kolem okna ( okno je do zahrady, takže by někdo musel být na pozemku baráku ). Když jsem se jí ptala, jak ty lidi vypadají, tak řekla že normálně jako lidi, jen mají místo očí prázdné důlky. Děsí mě to, neskutečným způsobem. Nevim jak to mám brát - jestli babička blouzní, mozek jí selhává, nebo jak je člověk starší je nachylnější k tomu, aby viděl a cítil věci co my ostatní ne? Jednu dobu jsem u ní bydlela a ten dům je sám o sobě hrozný. Kolikrát jsem tam slyšela divný zvuky, závany chladu.. prostě hnus :(
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    Nemohla ji bodnout vosa :) Kdyz ji neco pichne, zaknuci a olize si to, zadna hysterie to nedoprovazi. Urcite na jare zopakuju pokus. Tohle se stalo vloni.
    GIANT
    GIANT --- ---
    opakujte pokus :-)
    SNIPERCZ
    SNIPERCZ --- ---
    KATYX7: Nemohla bodnout vosa nebo tak něco? Nic nechci znevažovat, jen mě to napadlo ;)
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    ja jsem jako mala duchy videla, ale asi uz to dneska nedokazu. A ne, ze by mi to vadilo
    VALOR
    VALOR --- ---
    KATYX7: hezky příběh díky bohu za zvirata když mi jsme už tak slepí
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    a hysterie se pise s ypsilonem, pardon:)
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    a je to fena boxera, koukam, ze jsem o ni psala oboupohlavne:)
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    Kdyz jsme u tech zvirat.. jenou jsme se sli kouknout na takovej hrbitov v Bely pod Bezdezem. A protoze vypadal celkem zanedbane a ze ho nikdo nehlida, vlezli jsme tam i s nasim psem (na voditku samozrejme) a rozhlidli jsme se kolem sebe. Nejak nasi pozornost upoutal takovej vetsi starej hrob na konci hrbitova a uplne automaticky jsme se k nemu vsichni tri rozesli. Stoupli jsme si pred nej a mlcky na to koukali. Psovi to bylo jedno, stal bokem k hrobu a cucel nekam zkrz plot do dalky. Byl uplne v klidu a v pohode a zrovna nic neresil. Ale najednou,uplne jako by na nej neco z toho hrobu sahlo, vyskocil, v mziku se otocil celem k hrobu, najezil se uplne nejvic jak to jde a strasne histericky stekal a vyl. Byl totalne mimo a nedal se uklidnit a stale dorazel do prostoru nad hrobem. Byla to tak necekana a silna reakce, ze v nas uplne zamrazilo. Musim podotknout, ze takovy chovani jsem u nej nikdy jindy nevidela. Jasne, nasere se obcas na nejakyho psa a posteka ho, ale chova se u toho jinak, nebyva nepricetna jako tady byla. A jeste vam reknu, ze to bylo pres den, svitilo slunicko a niko jinej tam nebyl, ani nic, co by ji mohlo rozrusit. Pak jsme ji uklidnili a obesli dalsi hroby a uz byla v pohode. Ale na tomhle hrobu ji neco teda poradne rozcililo a vazne ji znam dobre a takhle se opravdu nikdy nechova.
    SNIPERCZ
    SNIPERCZ --- ---
    HOCH2: Naše kočky taky takhle občas koukaj do blba, možná bude něco pravdy na tom že "kočka je tady i tam"
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    HOCH2: moje kočky taky tohle dělají.. ještě to dokončí třeba rychlym uprkem.. taky jsem se nad tim kolikrát pozastavovala co jim je
    DIVER
    DIVER --- ---
    HOCH2: tak to urcite sledovala vakuum. moje to taky delaji :)
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    BLAF: Tezko rict, ale nerekl bych, ze tam neco typu "tak neco" bylo :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    HOCH2: vetsinou cumi na nejake smitko prachu nebo maly poletavy hmyz nebo tak neco :)
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Chci se zeptat - Mate nekdo kocku? Stalo se vam nekdy, ze kocka z niceho nic vykulila oci a sledovala neco, co tam nebylo? Nekolikrat jsem to uz zazil a kdyz jsem se podival tam, kam se kocka divala, tak tam nic nebylo. Navic kocku nic nevyvedlo z miry a neustale tam koukala. Takze otazka zni - na co ty kocky koukaj?
    DIVER
    DIVER --- ---
    ale jinak dik vsem za tipy. nejak se tim proberu. google uz jsem samozrejme taky pouzil. s vysledkem jaky rikate: par proflaklych mist, vcetne Hagena na Americe :)
    DIVER
    DIVER --- ---
    VISNAK: ZOLTY je kocka :)
    VISNAK
    VISNAK --- ---
    ZOLTY: tys neslyšel o Hagenovi ???

    Pověsti Ameriky
    http://www.hornictvi.info/cteni/Amerika1/amerika1.htm
    SKYPPER
    SKYPPER --- ---
    teď teda nevim...jsem řekl s tim lomem nějakou blbost?
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    V Mexiku ( méně známější lom vedle ameriky ) se prý hodně umíralo na nucených pracích, ale o tajemnu v okolí nevim nic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam