• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILANLXRDuchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
    SNIPERCZ
    SNIPERCZ --- ---
    KATYX7: Nemohla bodnout vosa nebo tak něco? Nic nechci znevažovat, jen mě to napadlo ;)
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    ja jsem jako mala duchy videla, ale asi uz to dneska nedokazu. A ne, ze by mi to vadilo
    VALOR
    VALOR --- ---
    KATYX7: hezky příběh díky bohu za zvirata když mi jsme už tak slepí
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    a hysterie se pise s ypsilonem, pardon:)
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    a je to fena boxera, koukam, ze jsem o ni psala oboupohlavne:)
    KATYX7
    KATYX7 --- ---
    Kdyz jsme u tech zvirat.. jenou jsme se sli kouknout na takovej hrbitov v Bely pod Bezdezem. A protoze vypadal celkem zanedbane a ze ho nikdo nehlida, vlezli jsme tam i s nasim psem (na voditku samozrejme) a rozhlidli jsme se kolem sebe. Nejak nasi pozornost upoutal takovej vetsi starej hrob na konci hrbitova a uplne automaticky jsme se k nemu vsichni tri rozesli. Stoupli jsme si pred nej a mlcky na to koukali. Psovi to bylo jedno, stal bokem k hrobu a cucel nekam zkrz plot do dalky. Byl uplne v klidu a v pohode a zrovna nic neresil. Ale najednou,uplne jako by na nej neco z toho hrobu sahlo, vyskocil, v mziku se otocil celem k hrobu, najezil se uplne nejvic jak to jde a strasne histericky stekal a vyl. Byl totalne mimo a nedal se uklidnit a stale dorazel do prostoru nad hrobem. Byla to tak necekana a silna reakce, ze v nas uplne zamrazilo. Musim podotknout, ze takovy chovani jsem u nej nikdy jindy nevidela. Jasne, nasere se obcas na nejakyho psa a posteka ho, ale chova se u toho jinak, nebyva nepricetna jako tady byla. A jeste vam reknu, ze to bylo pres den, svitilo slunicko a niko jinej tam nebyl, ani nic, co by ji mohlo rozrusit. Pak jsme ji uklidnili a obesli dalsi hroby a uz byla v pohode. Ale na tomhle hrobu ji neco teda poradne rozcililo a vazne ji znam dobre a takhle se opravdu nikdy nechova.
    SNIPERCZ
    SNIPERCZ --- ---
    HOCH2: Naše kočky taky takhle občas koukaj do blba, možná bude něco pravdy na tom že "kočka je tady i tam"
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    HOCH2: moje kočky taky tohle dělají.. ještě to dokončí třeba rychlym uprkem.. taky jsem se nad tim kolikrát pozastavovala co jim je
    DIVER
    DIVER --- ---
    HOCH2: tak to urcite sledovala vakuum. moje to taky delaji :)
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    BLAF: Tezko rict, ale nerekl bych, ze tam neco typu "tak neco" bylo :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    HOCH2: vetsinou cumi na nejake smitko prachu nebo maly poletavy hmyz nebo tak neco :)
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Chci se zeptat - Mate nekdo kocku? Stalo se vam nekdy, ze kocka z niceho nic vykulila oci a sledovala neco, co tam nebylo? Nekolikrat jsem to uz zazil a kdyz jsem se podival tam, kam se kocka divala, tak tam nic nebylo. Navic kocku nic nevyvedlo z miry a neustale tam koukala. Takze otazka zni - na co ty kocky koukaj?
    DIVER
    DIVER --- ---
    ale jinak dik vsem za tipy. nejak se tim proberu. google uz jsem samozrejme taky pouzil. s vysledkem jaky rikate: par proflaklych mist, vcetne Hagena na Americe :)
    DIVER
    DIVER --- ---
    VISNAK: ZOLTY je kocka :)
    VISNAK
    VISNAK --- ---
    ZOLTY: tys neslyšel o Hagenovi ???

    Pověsti Ameriky
    http://www.hornictvi.info/cteni/Amerika1/amerika1.htm
    SKYPPER
    SKYPPER --- ---
    teď teda nevim...jsem řekl s tim lomem nějakou blbost?
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    V Mexiku ( méně známější lom vedle ameriky ) se prý hodně umíralo na nucených pracích, ale o tajemnu v okolí nevim nic
    VALOR
    VALOR --- ---
    SKYPPER: Amerika taky? Hmmm;)
    SKYPPER
    SKYPPER --- ---
    DIVER: Co se týká tajemných míst, tak určitě spousta článků je na netu...jenom jsou to povětšinou místa silně profláknutá (Zvíkov, lom Amerika, les Bor, hřbitov Velhartice, Čelákovice...). Určitě jsem kdysi zahlédnul v levných knihách mapu tajemných míst ČR, ale už je to dávno. Určitě taky existují turistické mapy, které jsou k dostání na lokálních infocentrech (určitě existuje atlas tajemných míst Šumavy, myslím, že i Jindřichohradecko jsem viděl. Dobrý zdroj býval taky dnes již neexistující časopis Fantastická Fakta (to je asi záležitost pro pamětníky :)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    DIVER: jo, to je pravděpodobné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam