• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    DAGIMAGI: To bude... Počítám že pod 16K nepůjde...
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    FIELDMAN: hmmm no vidíš, že bych si počkala na Klasika...ale to si do tý doby na starým dobrým Erikovi asi umačkám bříška prstů :-))) ty jo ale to bude na začátku zase pálka...chjo :-/
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    DAGIMAGI: TLOUDEV: No sám musím říct, že mi trackpad (vlastně i ta kulička, co bývala před trackapdem) mi na Q10 i po roce používání stále dost chybí. Hned jak vyjde BB Classic, jdu do něj!
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    TLOUDEV: jak říkám jde o zvyk...ale kombinace klávesnice, trackpadu a dotykáče mi přišla geniální...přes tohle bych se nakonec uměla nějak přehoupnout...ale ty nový krabice, ach jo
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    DAGIMAGI: Q10 ma NFC, klavesnice je fajn, trackpad ti nahradi dotykac... no ale pravda je trochu drazsi. a tech 5GHz mi chybi :-(
    Koukam ze Q5 ma taky NFC a dotykac. trackpad nema.
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    TLOUDEV: hele zcela holčičí důvody nic pro síťaře .... NFC při nakupování hadrů v zámoří :-), malej/skladnej (možná kdybych měla tu krabici typu Q5, tak by z kapsy nevypadl), tvar klávesnice, trackpad (vím jde jen o zvyk) :-) fakt malicherný důvody, sorry... já se prostě do něj zakoukala na první pohled a tenhle nečekanej rozchod mě dostává na lopatky, protože tentokrát je to fakt jen a pouze moje chyba
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    DAGIMAGI: muzu vedet ty dalsi 4?

    FIELDMAN: to ja bych docela uvital... na scanovani signalu je to bomba. a ja delam sitarinu.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TLOUDEV: Q10 to neumí, ale za rok, co jí mám, mě to nikdy neomezilo...
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    BOUCNER: naposled tak někdy loni v září :-/ když se mi vrátil z opravy, všechno do něj zpětně zase naládovala...no a pak bůh ví co jsem si od tý doby naládovala
    TLOUDEV: pravda jest...jeden z 5ti důvodů proč bych nejraději pokračovala dál s 9790
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    DAGIMAGI: pravidelné zálohy sis asi nedělala co...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hell... ted ctu, ze 9790 se umi pripojovat na 5GHz wiFi (802.11a) - to je pravda? ze totiz Q10 to neumi (a to je fakt nabusenej model)
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    MILAZAJICEK: supr, takovou nějakou představu jsem měla...jen ještě asi blbej dotaz Blackberry ID není nijak spojený s tel. číslem že jo....už si to nepamatuju a bohužel měním jako krediťák i číslo :-/
    upgrade by to možná chtělo, ale to už pak do Q10 (i s tou mám trochu problém)...ale Q5 fakt ne...uvidíme, když se mi to nepovede tady půjdu do nového mno
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    DAGIMAGI: Aplikace v klidu stáhneš po té co se přihlásíš se svým Blackberry ID. Není spíš čas na upgrade třeba Q5? Ani nová už nestojí svět. http://www.max-shop.cz/blackberry-q5-red
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    Hoj všem, včera se mi podařilo pochovat ostružinu na dně řeky, tak se chci zeptat zda by někdo neměl v šuplíku nepotřebnou, ale funkční 9790 a neví co s ní...případně jiný s min. os7 - nabídky a návrhy prosím do pošty

    Jelikož je ztráta čerstvá, ještě jsem nevyhledávala postup, budu moci nějak převést placené appky do nového přístroje? pokud má někdo ověřený postup sem s tím :-)

    předem díky za cokoliv
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    JAMILLOS: napr. pres BB PlayBook App Manager (plugin do chrome).. jako zacatecnik s BB zatim nevim o jinych cestach, ale tuhle jsem uz stihl objevit.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    A jak si tam teda stáhnu/nainstaluju .jad soubor z kompu?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Asi ten tarif stejně budu muset změnit. Navíc na bb apps mi to hází nějakej connection error, ačkoli mám všechno akutlizovaný...
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    JAMILLOS: tak to je mi záhada, sama mám 9790 a na BIS nejedu-takže kvůli tomuhle není určitě potřeba...se bojím,že v O2 nebudou vědět nic, leda že by tady někdo k tomu ještě něco měl..
    pak už jen můžu odkázat shopblackberry.cz jsou tam kluci koumáci...
    jinak appky jsem stahovala jak přes desktop, tak z mobilní verze BW a nebo pomocí Qr...jenže to si musíš nejdřív stáhnout...chm, tak kdyby nikdo neporadil zkus kontaktovat výše uvedené
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    DAGIMAGI: Právě že ne, protože abych ty informace mohl do mobilu zadat, tak by mě to muselo pustit aspoň do toho menu, a ne mi to tam psát, že bez připojení to nejde.
    A taky by mě zajímalo, jak tam dávat aplikace ručně stažený z netu - přes BB desktop software to nějak nejde, pouze je tam záložka aplikace, ale to chce jenom nějaký systémový soubory. Dřív (u Nokie) jsem kliknul na ten staženej .jar soubor a nainstalovalo se to.
    Jinak přes wi-fi to nefunguje, stejně jako přes edge... Že by teda ten bis?
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    MUI: nic z toho nemam :-/
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    JAMILLOS: tak pardon, nejdřív mě napadla BIS, pak jsem si přečetla po druhý a do BW se dostaneš i bez, stačí WiFi...já jsem se kdysi k BW a aplikacím poprvé přihlašovala/zakládala účet přes komp (telefon k noťasu a Blackberry apps na netu) to jde?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam