• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    Z47TC: Ten klasik bude podle me super, ale trochu se obavam vyssi ceny, vzhledem k tomu ze to bude novy model. Naopad Q10 by mohla jit s cenou dolu :)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    BOUCNER: uz sem si na nej zablokoval budget u nasich ITaku :)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Z47TC: tak ten clasik vypadá moc pěkně
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    DAGIMAGI: Jsem. Tak to se tam stavim nekdy pristi mesic az budu mit cas. V Praze bydlim, ale pracuji mimo Prahu, takze do Prahy jak takove se dostanu jedine kdyz jdu k doktorovi.
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    ISATAG: no jestli si z Prahy tak si ho u nich na Vinohradech můžeš klidně ošahat...já tam tedy chodím ošáhavat kde co :-)))
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    ISATAG: A az teda jeste trochu spadne ta cena no. Coz doufam ze se stane do konce roku..
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    MILAZAJICEK: Na cerne az tak netrvam, i kdyz ji preferuju. Ale trvam na QWERTY klavesnici. Asi ho koupim tady: http://www.shopblackberry.cz/
    Chci si ho ale pred tim jeste nekde osahat jak mi sedi v ruce :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    ISATAG: jestli netrvqs na černý tak v Liberci do prodávají bílé http://www.max-shop.cz/blackberry-q10-white
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    Tak jsem si nastudoval neco vice o Blackberry a myslim ze v soucasne dobe je to nejlepsi reseni v oblasti smartphone. Koupim si Q10. Sice by se mi vice zamlouvalo neco s navigacnima klavesama ale myslim, ze vzhledem k tomu, ze se to primarne ovlada dotykacem to bude ok. Mate nejakou zpetnou vazbu na chybejici navigacni klavesy u Q10? A pracuje se s tim dobre? Chci ho hlavne na komunikaci, tedy psani, videohovory, maily, internet. Zadne hry nebo neco takoveho. Ani hracicky. Maximalne neco na upravu fotek, ktere taky hodne posilam.

    A myslite si ze ma cenu pockat si do konce roku jestli to zlevnej, kdyz maji prijit nove modely? Ten Blackberry Classic bude asi fajn, ale podle me bude dost drahy a naopak tu Q10 by mohli zlevnit. 10k je porad dost.
    P19
    P19 --- ---
    Zdravím. Od včerejšího odpoledne mi přestal BBM doručovat zprávy. Cokoli pošlu, vidím pouze se šedou fajfkou a zpráva nikdy příjemci nedorazí (taky BB).
    Mně zprávy chodí, ale odesilateli se jeví jako nepřečtené, i když jsem si ji přečetl.
    Nesetkal jste se někdo s tím?
    Díky
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SAMGARR: prelom leta/podzimu ale bude dostupna jen s BB pasport a classic konecm roku pak 10.3.1 pro ostatni zarizeni
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tusite kdy bude dostupny 10.3 update?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    nemáte někdo k dispozici nebo nevíte kde se dají sehnat(koupit) samolepky BB? Z BB Jam v Amsterdamu jsem si jich pár přivetzl a teď vracím notebook a docela bych rád poleipl i ten nový.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ISATAG: tak to tu q5 nebo q10, proc chces ten BES?
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    HONCKA: Jjo, jsem zacatecnik Pred tim jsem mel android a s tim jsem si podle webovych navodu pohral podle svych predstav. Ale tady mi to prijde krapet slozitejsi a nepristupnejsi. Tu Z radu nechci protoze nemam rad psani na dotykove klavesnici. Da se na internetu zadarmo najit a stahnout ten BES system? Ze bych si udelal nejaky jednoduch server z nejakeho stareho pc.. To bych asi s trochou snahy a google zvladnul..
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SAMGARR: já mám OS7, já si ještě počkám
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ISATAG: jestli jses zacatecnik, tak jdi urcite do neceho se systemem 10, do 7 k se vejdes se z10, q5, nebo jetou q10
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    ISATAG: Koupil jsem jetou Q5 a nic mi nechybi, doporucuju. Jde sehnat od 4000 Kc.
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    FIELDMAN: Tak to si asi nejake starsi model BB koupim.

    Vic ja 7.000 za to nedam. Doporucil by mi nekdo nejaky model? Jako jestli treba ta Q5 nebo nejaky z te rady co ma vzdy 4mistne cislo modelu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam