• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LIZATKO_: jestli ti jde jenom o fotky, tak ve vychozim stavu to uklada na SD kartu
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    LIZATKO_: Co si přečíst návod a projít pár diskusí...?
    LIZATKO_
    LIZATKO_ --- ---
    mám dotaz, přestal mi fungovat dotykáč na BB. Mam ten poslední model. Je pravda, že mi spadl... Ale napadlo mě, jestli ten displej nemůže být nějak záhadně zamčený... Ale vubec nereaguje, na přejetí prstem, nic..

    Je to pracovní telefon a mám v něm nějaké osobní fotky, které bych ráda z toho telefonu vyšťourala, než ho předám na opravu ajťákům, aby pak nekolovaly "náhodou" po firmě. Jde to nějak přes ten kabel nebo jsem v háji? Díky!!!
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MUI: Podle mě neexistoval a existoval zároveň... Vždycky jsem si musel zaplatit těch cca 1600,- za neomezený BIS v zahraničí a pak to jelo. S BB10 je nejvýhodnější roaming na den při krátkodobých cestách v zóně "1". Při delších a mimo zónu "1" pak většinou volím malý wifi-hotspot a koupím si místní pre-paid SIMku
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MUI: ...ale ja specielne kvuli tomu poridil sedmicku. Desitku si koupim az se vratim z cest. doufam ;-)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hele tak jsem byl na VF a tam mi sdelili, ze maji pouze jedno APN ("internet") a BIS musi byt nakonfigurovana aby BB vubec fungovali, ale ze traffic BIS se mi zapocitava do meho pausalu. O roamingu se chlapik vyjadril, ze zadne takove... tak se chci zeptat: komu se ten BIS roaming plati? primo BB? kam mam poslat prachy, abych mohl uzivat internet kdekoli na svete se stalym BB pausalem? Dik...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BIS je jen otazka nastaveni APN teda aspon u O2 a s OS10 funguje taky problem u O2 je ze na nem nejde(neslo) 4G tak jsem ho zrusil
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    SCHEEZE: hele to ja nevim, ale pry u desitky jsou zkratka data pres klasickej roaming tarif... takze chci-li jet do zahranici, downgraduju telefon a zapinam BIS a polibte mi, soudruzi z Mrdafounu.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    TLOUDEV: no to mě teď právě zarazilo, tak jsem to pochopila...já bych dál ráda tuhle"službu" využívala i s passportem, jen u jiného operátora...jenže jeden ti tvrdí, že už ti nebude fungovat a druhej za to chce 300 měsčně a těžko se u nich v tomhle směru dá poradit...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    TLOUDEV: tak museli by upgradovat a to neudelali ;-) respektive pridat dalsi a provozovat BIS pro 7 a 10 ;-)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    SCHEEZE: no a ja kdyz jsem prisel s Q10 na vodafoun tak mi rekli ze s desitkou uz BIS nefunguje...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BOUCNER: tak BIS ti nabizel snad tvuj operator ne? Vzdyt to jsou jen servery nainstalovane u operatora pro lidi kteri nemaji vlastni BES server
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SCHEEZE: no prýávě jsem tak nějak žila v domění, že BIS s os10 už jen nepotřebuju na full provoz blackberry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    takže se systémem OS10 jsem fakt už nadobro odkázaná na tarifi svýho operátora jo...no to je prostě strašná rána...nejsem internetový maniak, ale zvykla jsem si na to, že se nestarám a dostanu se vždy, když chci....
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    TLOUDEV: zalezi to jen a pouze na operatorovi zda ho nabizi ci ne ;-)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    SCHEEZE: prave ze s 10 ne.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    TLOUDEV: BIS snad muzes mi i s novym systemem.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hi, prosim o radu: jaky model ze "stare rady" (pred systemem 10) je nejnaslaplejsi? Potrebuji na 3 mesice mimo republiku, takze na data urcite jedine BIS, bo vodafoun mi zrusil vsechny dobre roamingove tarify a nabizi pouze jeden, ktery ma limit 300M, coz je celkem o hovnu. A nebo pry za 69,- Kc na den, coz by me vyslo za cca 100 dni, kdy budu na cestach, na solidni pruvan v penezence. Takze potrebuju urychlene sehnat stary BB s RIM OS. Nemate neco po ruce, idealne v Praze?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    EXCITE: Taky me to vytaci. Reseni je vytvorit kontakt novej a pak je spojit. Vysledek stejnej, jen o par kliknuti vic.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Mám trochu problémy s novým telefonem :)
    V Q10 ..když uložím telefonní číslo do kontaktu, kterej je tahanej z FB, cislo se po ulození neuloží :)
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    MUI: kdes ho mela šanci vohmatat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam