• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Jenomže od stbáckýho šmejda co by za půlku vodnanskýho kuřete zvolil za prezidenta Stalina a od tý jeho party šmejdů ani nikdo nic jinýho nečekal, tzn. házet to dětisnky timhle směrem je nesmysl.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Repost z VV:


    Patrick Zandl
    1 hod ·

    Malá rekapitulace ke Zdeňkovi "mlátičce" Ondráčkovi zvolenému do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS):

    1) ANO přehodilo hlasování na návrh ODS z původního termínu na den, kdy shodou nešťastných okolností chyběla řada poslanců ze stran, které by zřejmě byly proti: byli na dluho plánovaných pracovních cestách, ze kterých bylo nerealistické, aby se stihli vrátit.
    2) Na inkriminovaném hlasování chybělo či se zdrželo hlasování v ANO 23% poslanců (18 z 78).
    3) Ondráček zvítězil o dva hlasy
    4) Hlasy pro Ondráčka zajistili poslanci ANO, KSČM a SPD a nadměrná absence členů ČSSD, kteří tím chtěli být pro a nebýt pro viditelně.
    5) Andrej Babiš obvinil Piráty, že za zvolení Ondráčka mohou oni, protože jich několik chybělo na hlasování.
    6) Andrej Babiš je šéf Ano a premiér vlády v demisi (toho si asi ne každý všiml)
    7) Andrej Babiš sám při hlasování chyběl.

    Výsledek? Můžou za to Piráti, říká Andrej Babiš. No a jeho noviny to asi nestihly investigativně rozporovat, bez dodatku přepublikovaly dneska jeho verzi a "snahu" Ondráčka odvolat. Ano, bude líp, pusťte nás na ně.

    Mimochodem, dva Piráti původně omluvení, se na hlasování přes nemoc vrátili.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: tohle je pro me spanelska vesnice, ja mel za to, ze ted v pripade zadosti ze zahranici ohledne danovych uniku musi advokati spolupracovat a michalek chtel, aby to same poskytovali i tuzemskym vysetrovatelum.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Já nevolil žádný nezávislý vulgo "nic s ničím" ale piráty.

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CAIDEL: presne tak, az protestni volici odejdou, tak se uvidi, jakou maji pirati realnou zakladnu fanousku. ale pres 10% to rozhodne neni, pirati vyluxovali topku, starosty, babis zase luxoval socany, komunisty a rad by fasisty, ale tam ma hlavni slovo barevnej cmoud.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    ADAMIRA: Což o to, to já taky. Jen z většiny průserů asi budu obviňovat spíš konkrétně viníky než paušálně Piráty.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    CAIDEL: no zrovna etalon politického marketingu to neni :)

    Docela se děsím co nás čeká příštích 5 let.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    NE7RA: Past poznám. A odpověď není 1 :)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    *insert Admiral Ackbar image here*
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    CAIDEL: a kolikrat jsi do PS volil Piraty?
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    ADAMIRA: To víš že ano.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    NE7RA: Ano. Pořád dokola jediné moje tvrzení: Pokud někdo volil Piráty jako "protestní novinku" je podlě mě hlupák.

    Preferuji prostě racionálnější rozhodování. A nebaví mě pořád dokola zděšení protestních voličů, kteří se diví, že něco nejde podle jejich představ. Protestní voliči přijdou - a příště odejdou. Tak to chodí. Ale kdo to má v mezidobí poslouchat.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Má tenhle exot (CAIDEL) něco ofiko s pirátama? Protože jestli jo, možná by jste ho měli přívázat ke stěžni a nechat pár hodin na sluníčku.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    CAIDEL: Ty vole hodně velký bebí viď? Evidetně se s tebou nemá vůbec cenu bavit, ještě víc žluči okolo sebe rozstříkej - heled nebo líp, přestěhuj se někam kde by si nikdo nedovolil říct proti svejm "zvolenejm" zástupcům ani ň ;)

    Já si myslím že nikdo něočekával že budou perfektní, ale alespon ze začátku, va takovejhle případech by člověk očekával, že se budou snažit.

    Teda doufám že Caidel s nima nemá nic dočinění protože to by pak i ty bolševici měli větší snahu o PR :D
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    *podsouvani
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    CAIDEL: ja mluvim o tech urazkach a posouvani :)

    CAIDEL:
    Jasně. Projevil jsi se jako idiot,

    CAIDEL:
    lidí zcela vymatlaných kteří nad věcmi zkrátka moc nepřemýšlí. Tak se zařaď.

    CAIDEL:
    pokud jsi piráty volil kvůli "něco novýho" a teď se divíš, je to tak trochu tvůj problém, nebo spíš tvoje hloupost.
    Jestli volíš spasitele, tak to jdi klidně hodit Burešovi

    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    NE7RA: Já právě nehrotím vůbec nic, podle mě se nic problematického nestalo. Tedy mimo zvolení toho čúráka dozorcem GIBSu, ale to není nic za co by mohli Piráti a tedy nevím proč to řešit tady. Projeď si diskuzi kdo s tím začal - a všem jim napiš že to zbytečně hrotí. Dík.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    CAIDEL: jestli to nebude tim, ze Pirati o sobe pred volbama opakovane tvrdili, ze budou hlidacim psem... volic logicky ocekaval, ze Pirati budou predevsim hlidat domaci problemy. A velmi rychle uz predvadi, jak maji predvolebni chyby na haku...

    A ano, uspech Piratu hodne stal na "protestni" volbe proti zpusobum tradicnich partaji. Lidi si budou priste hledat jine spasitele... a lehce nabyta korytka se muzou lehce pozbyt :-)CAIDEL:
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    CAIDEL: zbytecne to hrotis :) proc?
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    NE7RA: Diskuze o konkrétním aktu se v základu strašně rychle zjednoduší na tohle: Pro někoho je to, že máš tři poslance na služebkách v zahraničí běžná a pochopitelná (ač ne zrovna se v tu chvíli hodící) situace, pro někoho je to nepřekonatelný megaprůser a známka papaláštví, bod vzniku totality a tak dále, bla bla bla.

    Jak říkám, vyber si klub do kterého chceš patřit... A dál zbytečno řešit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam