• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    XCHAOS: technicky za to má pravdu. Piráti jsou tu déle, než ANO i TOPka.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    A uz se jedou babovicky... v duchu "kdyz vy nam chcete odvolavat Jakuba Michalka, tak mi se opreme do Davida Wagnera" :) Whistleblowing prece musi byt po zasluze potrestan!
    Odvolání Davida Wagnera z funkce vedoucího ZO - Fórum Pirátské strany
    https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=350&t=49254
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BTW, v Respktu tuším Eric Tabery nebo kdo označil ODS a Piráty za příklady "etablovaných politických stran".
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //sou super kalouskovy komentare, dobre si piraty dava :D

    Miroslav Kalousek
    @kalousekm
    ·
    11h
    My zkušení gurmáni dobře víme, že nejkvalitnější zabijačka je vždy zabijačka domácí. @PiratskaStrana se zjevně stává “tradiční politickou stranou”.
    JERRYGN
    JERRYGN --- ---
    DRZEEF: to bylo míněno tak, že Jakub tvrdí, že Mikuláš lže - já naopak Mikuláše podporuju (asi jsem to blbě napsal). A kde to tvrdí Jakub? No dnes na té tiskovce:

    "Negativní zkušenosti popsali i europoslanec pan Peksa a paní Kolaříková, ti říkají že často rozbrečíte lidi, že nemůžou kvůli vám spát. Nechcete změnit styl komunikace?"
    "Tohle tvrzení není pravda."
    "Oni to ale tvrdí oba dva. To se na tom domluvili?"
    "Já o tom nebudu spekulovat."



    LINSOS
    LINSOS --- ---
    HONCKA: Akorát že i podle Hoskovce o žádné přebírání textů z fóra nejde. Hoskovec se natvrdo se opírá do Jaroslava Němce, že si dovolil jít si na Parlamentní listy postěžovat. Tak tu nemlž :D Ta ryba začíná fakt hodně smrdět. Postupně se dozvídámé o zatuchlém zákulisí těch údajně transparentních Pirátů. Ale je to kampáááň. Spiknutí. Vnitrostranický puč. Přitom věcí, který bude třeba vysvětlovat zatím jen přibývá.
    DRZEEF: to je tvrzení Michálka, že Peksa lže. Viz přibližně 12 minuta a 50 sekunda záznamu tiskové konference.
    K470
    K470 --- ---
    Dneska koukám mediální špička na pirátské téma :D
    K470
    K470 --- ---
    Bartoš: Michálek se značně podílel na úspěchu Pirátů | ČeskéNoviny.cz
    https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/bartos-michalek-se-znacne-podilel-na-uspechu-piratu/1812567
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ivan komentuje
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    JERRYGN: vysvetli kde a jak Peksa lze, diky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JERRYGN: plisty běžně přebírají věci z tiskovek nebo Pirátských listů.
    JERRYGN
    JERRYGN --- ---
    DANYSEK: a Mikuláš Peksa lže. takže nazdar.
    JERRYGN
    JERRYGN --- ---
    DANYSEK: už to vidím. ani to nebudu komentovat. neskutečný.
    JERRYGN
    JERRYGN --- ---
    DANYSEK: sem nevidel, musel jsem makat :(
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    DANYSEK: v současné době to tak vypadá, ale jako v současné době nestraník nejsem zainteresován zcela detailně do vnitřních procesů, tedy nevím jak moc se nedodržují pravidla a jak moc se to týká JM, ale vím, že to není jeho první prohřešek, což je v rozporu s tím jak vystupoval první dva roky ve straně

    NECROMAN: souhlas to je pozitivní, ne sice pro lidi z venku ti to moc nechápou a může mít za následek piráty v mediich, ale jako problém bych to nevnímal

    DRZEEF: pokud se nepletu tak předseda již byl někdy v roce 2013 po prvním odstoupení Ivana Bartoše a bylo to jen co CF, protože nikdo nechtěl v tomto stavu setrvávat, nejsem si jist jestli nebyla jeho pozice napadnuta přímo jihomoravským krajem
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    JERRYGN: absolutne nulova sebereflexe... jen prezentace zasluh... presne dle ocekavani :-)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JERRYGN: tohle neni, ze ten clovek tam primo pise, ale sbiraji veci z verejnych zdroju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam