• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ještě někdo se hlasí? případně seznam id k zabanování do pošty, nechodím sem teď každý den
    OOHN
    OOHN --- ---
    SINDA: prima, zesměšňování diskutujících by Vám šlo. Nějaké jiné skills?
    OOHN
    OOHN --- ---
    Co takhle hlasování? Demokracie je ok ne? A taky to znamená podřízení se výsledkům.
    Samozřejmě hlasování veřejné a jen těch ID, kteří tu už nějakou dobu jsou. Čerstvě vytvoření mulťáci hlasovat nemohou.
    OOHN
    OOHN --- ---
    V toxický atmosféře, kdy všechno je špatně a kterou tady někteří šíří se fakt moc nedá diskutovat.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PALEONTOLOG: můžu někomu věnovat klub [ Piráti nebo novodobí misionáři kultury? ], ale já na to nemám prostě čas.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    A Median - listopad 2019
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    STEM - listopad 2019
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SINDA: já bych za ten bič neoznačil transparentnorst, ale řekněme, že to snažili odlišit od tradičních stran a byla to strana protestní. ten posun zkoušel i babiš a vyšel mu, stejně jako to vychází pirátům. no jak dlouho potrvá voličům všimout si, že obě partaje dospěly v tradiční strany, to nevím.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SINDA: odéska je nahnědlá až na půdu, přes všechny ty Němcové, Fialy, Stanjury, ale mají podporu lidí. anofert je prostě jasnej, to je bez komentáře, ale má obrovskou podporu lidí a piráti jsou transparentně nečitelní a taky mají podporu dost lidí. já nevím, jestli ten elektorát má smysl vychovávat, protože přízpůsobit se mu zjevně není tak těžký, jen si musíš převázat kufr řemenem, aby se neotvíral spontánně při každý příležitosti. a protože to přesně nechci, tak se asi budu muset zapojit taky.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LINKOS: já to taky nědělám proto, abych někoho nasral, mě sere to co předvádí ti co už tam jsou.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    PALEONTOLOG: ono by asi bylo dobrý kdyby se lidé více angažoval v politice, akorát teda myslím, že by spíše měli přijít s nějakou představou co zlepšit, než koho tím naštvat.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XCHAOS: abych řekl pravdu, michálek mě inspiroval k tomu, jestliže teda může politiku dělat každej asociální kokot, vstoupit do konkurenční partaje. nic si od toho neslibuju, vysereu se na to časem jako na všechny koníčky, ale říkám si, že by akce neměla zůstat bez reakce.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Prosím, trolling v tomhle klubu nic nezmění. Pokud někdo zpochybňuje jakékoliv odborníky Pirátů, ať si troufne sám - a to platí pro oponenty i příznivce.

    Já si na odborníka na cokoliiv u Pirátů poměrně brzo hrát přestal.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    fakt fraška, zbořte ten chorobinec a postavte novej, na pevnejch základech.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    NECROMAN: Jak říkám. Nové ID, záhadně se tu objevilo zrovna dneska a příspěvky jen v tomhle klubu. Co myslíš? :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SINDA: hele nejsi ty Danyskovo alterego? Styl argumentace jak přes kopírák :)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    CAIDEL: a jako minule přichází opět když sem Danysek nemůže psát
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    REDGUY: tak je vidět, žes tomu neporozumel nejen na začátku. Tak ahoj
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    LINKOS: No, zpocatku jsem nerozumel tvymu pistupu k zlepsovani debaty, ale po mazacim zachvatu uz je mi vcelku jasne, na cem jsme. Takze good luck ve vasi pevnosti, obklopene neprateli, ktere je potreba za kazdou cenu zadupat do zeme pri sebemensim naznaku nesouhlasu.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    ...ale pokrok, tentokrát se alespoň obejdeme bez těch otřesných smajlíků a emotikon.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam