• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    KEB: Co je to "demokratická vláda proti Babišovi"?
    To už se i vládne proti někomu? :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Každopádně jsem kousek dostála viděl v nedělním debatním pořadu a to je teda příšera. Pokud dělá takový obrázek, tak by měla strana, které ten obrázek dělá, NĚCO udělat. Nabízí se několik re/akcí a klidně bych je uvedl v praxi všechny.
    KEB
    KEB --- ---
    LEON_KOWALSKI: s tím souhlasím, koneckonců je to jejich odpovědnost.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    KEB: To je tvůj názor, ne můj. Já napsal, že to musí pořádně promyslet a domluvit.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ATROPOS: z pohledu stanov je řadový člen
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    HONCKA: A je tedy Dostál řadový člen, nebo stínový ministr / garant pro zdravotnictví?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ATROPOS: vedení strany nemá žádnou pravomoc zakázat řadovému členovi komunikaci s médii. Samozřejmě může někdo podat kontrolní komisi podnět, že daný člen porušuje stanovy a pokud ano, tak rozhodčí komise ho může vyloučit, ale to imho u tohodle případu není.
    KEB
    KEB --- ---
    LEON_KOWALSKI: takže se mají piráti vykašlat na demokratickou vládu proti Babišovi a jít si uraženě sednout vedle něj a pitomia do opozice? No to bude vynikající :-D
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    KEDRIGERN: Takže jestli tomu správně rozumím, mediální odbor Pirátů napsal Primě a dalším médiím, že Dostál nevyjadřuje postoj strany k řešení covidu a nemají ho za ně do diskuzí zvát, nicméně ho zvou i nadále a Dostál do těch diskuzí přes zákaz vedení strany i nadále chodí?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    KEDRIGERN: jaká? Například já a někteří moji známí, nebo tady na nyxu celkem dost lidí atd... .
    Ti co vás volili celou dobu, od vašeho začátku. Milion chvilek jde mimo mne. Zcela.
    Účast ve vládě, když máte v koalici jen 4 poslance, oproti 33 starostům, nevím jestli to je nejlepší nápad. To záleží na tom co dojednáte v koalici (podporu plánů a programu), aby člověk potom nebyl ministerský kůl v plotě, co je sice ministr, ale nic neprosadí.

    Ale Ivana Bartoše si jako premiéra představit dovedu klidně :-)
    A viděl bych ho tam raději než Fialu.
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    FRK_R23: Tesat!
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    LEON_KOWALSKI: Jaká veřejnost? Sta tisíce lidí, co podporovali Milion chvilek? V současnosti je spíš problém opačný. Voliči (dle odhadu) spíše chtějí účast ve vládě, stranici ne.
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    ATROPOS: Media si dělají úplně co chtějí.
    ATROPOS: Neměl by je roztomilé. Napiš to dané TV... třeba budeš úspěšnější než mediální obor Pirátů ;) Např. Prima a Novinky mají redaktory specializující se na útočné věci proti Pirátům...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: pěkně černobílá generalizace. Gratuluji ;)
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    za toho dostala dostavame opakovane znova a znova, a je to nasa vlastna chyba, mal sa odstrelit hned z kraja. Ale on je majster prveho dojmu, a kope ludi trva a trva kym pochopia co je vlastne zac:/
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    STAROJDA: ano, veřejnost říkala - koalice je blbost (a byla), strana říkala hurá do koalice. Takže jestli to strana bude pořád takhle kormidlovat, tak vám fakt zbude jenom strana a voliči si na vás ani nevzpomenou.
    Asi bych poslouchal a zvažoval pro a proti z obou směrů, vnějšku i vnitřku.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BTW viděl někdo ten pořad, říkal tam něco závadnýho, případně co?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    E2E4: říkal jsem, ať si ty, co jsou s Dostálem nespokojený udělají členský podnět na odvolání z vládního týmu, já to dělat nebudu, mě je Dostál ukradenej.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    HONCKA: sorry, ale zvenku to vypada tak, ze nazory piratu na reseni pandemie prezenetuje dostal.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Koukám jak se to tu hejtí.

    Takže za sebe napíšu - jsem rád, že si Piráti dělají analýzu výsledků voleb. A že součástí je i fenomén kroužkování. Za mě je to hlavně zpráva dovnitř strany, protože tam výtky vůči kampani a spojení se STAN jsou a je potřeba je vyslyšet. Za mě je lepší teď vyhovět víc straně a míň veřejnosti. Je po volbách a před dalšíma volbama bude cennější soudržná strana než mlhavé vzpomínky voličů na události listopadu 2021.

    Co bych zkritizoval je to mediální vyznění. Že to vyleze ven muselo být jasné. Takže se měla udělat celá analýza najednou, v celém kontextu. Nevytrhnout z toho tuhle část jako první. Mediálně se Piráti mají pořád co učit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam