• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    AMANT
    AMANT --- ---
    OTZ: jj, jsou na nem vyfoceny i pismenka
    OTZ
    OTZ --- ---
    AMANT: dik :) takze klasickej bullshit, OK.

    A ted mi rekni, tos vazne lustil z toho obrazku??
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    AMANT: Q.E.D. KEMAL
    AMANT
    AMANT --- ---
    vzkaz starostum, ze se urcite domluvej "je to pragmaticke hnuti", upadek ministerstva zahranici zacal s petrickem ale u piratu neni nikdo ani jeho urovne, nekadrovat cinu a rusko protoze v osn je vic nedemokratickych statu, pragmaticky vuci V4, say no to €, bez piratu se vlada obejde (znovu mrk mrk na starosty)

    tak nak bych vnimal sukus rozhovoru:)
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    Muzete to nekdo ve 3 vetach shrnout at to nemusim cist? dekuji :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ARCHIMEDES: mám pocit, že vždy se kvórum počítá jen z hlasujících. Hlasování, kterých se účastnilo víc jak 500 členů, je fakt málo. Je to bída, celostátní fórum hraje spíš roli jakési neochotné loterie, protože význam řadových straníků od doby, kdy máme rozpočet za hlasy, samozřejmě značně poklesl - místo dobrovolníků si jde najednou na spoustu věcí najmout profesionály a tak...
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    Zahradil je kluzkej, ten říká akorát to, co chce slyšet určité publikum. Fakt to nemusím ani číst, abych věděl, co tam mudruje.
    OTZ
    OTZ --- ---
    aha. no me zajima spis co ten Zahradil nez nejakej Kolar. ale btw tohle nenaslouchani nepriteli (a kolikrat ani priteli, ze) je proste kratkozraky.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ARCHIMEDES: 3/5 je zásadní návrh a stejným kvórem se schvalovala koaliční smlouva se STAN, navíc stejné podmínky bude mít i případné zrušení vladního angažmá přes členský podnět
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    OTZ: z hovna bič neupleteš
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    OTZ: Tak hodně štěstí při četbě Mein Kampfu, určitě tam nějaké relevantní připomínky jsou, jen je najít.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    HONCKA: Počítám se mezi tradiční voličské jádro, volil jsem Piráty snad už v prvních volbách, kdy kandidovali.
    Ale jestli členská základna nedá dohromady kvórum pro (60% všech pro? To navrhoval někdo, kdo nikdy nepracoval s živými lidmi?), volil jsem je teď asi naposled.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    OTZ: i rozbité hodiny ukazují dvakrát denně správný čas. těžko lze od špatného novináře jedoucího na kšeft ostuzující linky čekat zázraky.
    OTZ
    OTZ --- ---
    FRK_R23: i kdyby to byl Hitler, Klaus nebo kdovijakej kreten, porad muze mit relevantni pripominky.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    OTZ: Promiň, ale Petr Kolář je jen obyčejné sráč. To nemá s kritikou nic společného.
    OTZ
    OTZ --- ---
    ignorovat kritiku se uplne nevyplaci
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    OTZ: Petr Kolář dělá rozhovor se Zahradilem. Opravdu to chceš číst?:)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OTZ: stačí titulek :-)
    OTZ
    OTZ --- ---
    XCHAOS: to se neda cist. teda primarne to ma nahovno rozliseni :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Jinak tohle je pro mě zatím asi nejlepší důvod, proč hlasovat pro ratifikaci smlouvy o účasti na vládě :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam