• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    DOCKINEZ: jak bys chtěl podobné soutěžící vyloučit předem? kde by ta preselekce končila? vždyť by to bylo snadno zneužitelné a v důsledku horší, než dovolit kandidovat i magorům a zlounům. od toho jsou primárky, aby je vyloučily. přihlásit se může i vandas, a mně nezbývá než doufat, že by neprošel ;-)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    HONCKA: jaká fakta? Já se vyjadřuju ke skutečnosti, že se u vás k soutěži v primárkách může přihlásit i takovej šmejd.

    Kdo bude příště? Vandas? Nebo antisemita Tožička?

    Oh wait, ten za vás málem kandidoval na senátora.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DOCKINEZ: co si třeba ověřit nějaké fakta, Bartík se pouze přihlásil do primárek, což by si mohl, pokud by si měl tam trvalé bydliště i ty, primárky na lídra tam budou až 26.2.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Koukám, že fake news vadí jen u druhých

    Šířil fake news, že má Zeman rakovinu. Teď chce Bartík v Brně kandidovat za Piráty - Echo24.cz
    https://echo24.cz/a/Sbyfn/siril-fake-news-ze-ma-zeman-rakovinu-ted-chce-bartik-v-brne-kandidovat-za-piraty
    SORROW
    SORROW --- ---
    WATTEVILLE: a šest z jedenácti ze zdrželo. To není úplně silný mandát ...
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    Tak škoda :)

    CTK: Zastupcum Piratu v Praze-Reporyjich se nepodarilo odvolat starostu Pavla Novotneho (ODS). Pro hlasovali pouze dva z 11 pritomnych zastupitelu.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Držet slovo v politice? WTF. To bychom rovnou mohli třeba chtít, aby partaje dodržovaly svůj program.

    Svatá prostoto.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    DOCKINEZ: ja v tom nejak zainteresovany nie som, ale nevidim to ako spor X vs Y, ale ako ked X povie ze bude nieco (ne)robit, my ho v tom podporime, tak budeme vyzadovat aby to tak naozaj bolo.
    SORROW
    SORROW --- ---
    DOCKINEZ: Ne, byl zvolen (mimo jiné) Pirátskými hlasy. My jsme byli v koalici a vystoupili z ní až nedávno - právě kvůli tomu jeho odsouzení.

    TL:DR to není o nějakém Vítovi, ani o mocenských hrách v Řeporyjích, nýbrž jen a pouze o tom, že Pavel nedrží slovo, které dal.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    SORROW: Hele, a proč by vám vůbec měl něco slibovat? Vždyť stejně sedíte v opozici, ne?

    Prostě dělejte co umíte.
    SORROW
    SORROW --- ---
    DOCKINEZ: já ale pořád nechápu, jak to souvisí s tím, že nám Pavel slíbil, že už znovu odsouzen nebude, protože tyhle věci poškozují obec?

    a ne, opravdu nechceme řešit, které trestné činy jsou závažné, a které jsou "vlastně v pohodě" - to je dilema žáby sedící v hrnci s vařící vodou ...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    SORROW: o princip? Já měl za to, že Piráti jsou strana, který vadí fake news.

    Takže tady je na jedný straně zmrd, lhář a podvodník M. Vít. To je ten pán, co o sobě tvrdí, že je marketingový manažer FC Barcelona, ale daný klub ho jen tak mimochodem vůbec nezná.

    A na druhý straně kokot Novotný, který na lhaní p. Víta dlouhodobě upozorňuje a varuje před jeho osobou. Já Novotnýho nesnáším z duše, ale přijde mi úchylný, abyste se po něm vozili za něco, co zrovna dělá správně. Jako by nebyl asi tak milion jiných věcí, na kterých ho jde utáhnout.

    Pěna dní: Kdo si zaslouží trest? - Svitavský deník
    https://svitavsky.denik.cz/arena-nazoru/pena-dni-kdo-si-zaslouzi-trest-20220910.html
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Konečně Piráti hájí nějaké principy.
    SORROW
    SORROW --- ---
    DOCKINEZ: Nejspíš to nedopadne. Jde ale primárně o princip.

    K právní moci mám tento článek: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/novotny-starosta-soud-pronasledovani-pokuta-podminka.A220106_150231_praha-zpravy_zuf

    Jakého grázla a podvodníka? A z čeho usuzuješ, že jsme na jeho straně? Máš nějaký zdroj?

    Pokud myslíš Víta, tak ten je mi sympatický asi jako ... Novotný (vyber si který). Pointa ale není v tom, za co byl Novotný odsouzen, nýbrž v tom, že písemně zavázal rezignovat, pokud bude znovu odsouzen. A teď se k tomu slibu najednou nezná.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    SORROW: Tak se nezapomeň pochlubit, jak jste dopadli.

    btw není ten rozsudek nepravomocný?

    A ještě jeden dotaz - proč jste na straně podvodníka a grázla, na jehož činnost Novotný léta upozorňuje?
    SORROW
    SORROW --- ---
    WATTEVILLE: to si piš!
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    SORROW: jako TY ho chceš odvolat? :)
    SORROW
    SORROW --- ---
    U nás v Řeporyjích ...

    Piráti v Řeporyjích chtějí odvolat Novotného. Mám na salámu, reaguje - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-pirati-v-reporyjich-chteji-odvolat-novotneho-mam-na-salamu-reaguje-188544
    OTZ
    OTZ --- ---
    me se "libilo", jak polskej premier prohlasil, ze uzavrenim dohody problem prestal existovat. to vubec nezni arogantne..
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KEB: heh
    "Na nedalekém povrchovém dole Jänschwalde v Německu se opravdu těží ostošest. Hnědé uhlí tam dobývá konsorcium tvořené skupinou EPH Daniela Křetínského, Patrika Tkáče a fondem PPF Investments a tamní lignit krmí hned čtyři hnědouhelné elektrárny, které tvoří důležitou součást německé energetiky. „Němci proto od sporu kolem dolu Turów dávají ruce pryč, i když těžba ohrožuje i německé pohraničí, třeba město Žitavu,“ říká liberecký hejtman Půta. Žitavě hrozí poklesy půdy či poškození nebo propady celých budov."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam